Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hala başörtüsünü istemeyenler var ne yazık ki...
Eki Görüntüle 3230299

Bir odtülü olarak doğrusunu yazayım da aramızda İngilizce bilmeyen varsa manipülasyona ve kötü niyete kanmasın

Bu bir online sınav yönetmeliği
İnsanlar ya kendileri yerine başkasını sokuyordu maske takarak
Ya da başörtüsü altına bluetooth kulaklık takarak kopya çekiyordu

Hoca da demiş ki kulaklarınıI ve yüzünüzü sınav boyunca açık tutun. Sınavlar platform üzerinden kamera ile yapılıyor.

Saçını aç dememiş. Kulağın açık kalsın demiş. Şaoka, saç veta başörtüsü ile kulağını ve yüzünü kapatma demiş

Kötü niyetin bu kadarı

Hocayı da hedef göstermiş

Yazıklar olsun

ya allahaşkına türkiye sizin çevrenizden mi oluşuyor zannediyorsunuz,anladık sizin evinizin karşısında spor salonu var,çocuklar spor yapabiliyor.çevrenizdeki okullarda akıllı tahtalar var,projeksiyonlar var.eee nerede fırsat eşitliği.doğuda ayağında ayakkabısı olmayan,sırtında montu olmayan çocuklar var. takmışsınız at gözlüğünü,bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti.
size cumhur u savunmayın demiyorum ama argümanlarınız mantıklı olsun bari.ben video yükleyemiyorum ama anlayan arkadaşlardan rica ediyorum,instagramda bir sürü okullara yardım projeleri var.mesela biri umut dalı projesi.oradan bir kare yükleyebilirseniz,arkadaş neyi savunduğunu görsün.
benim torunum,özel bir okulun kreşinde,artı,ayrıca ingilizce öğretmeni geliyor eve haftada 2 gün ama bu doğudaki çocukları görmezden gelmemi gerektirmiyor.sadece benim veya sizin çocuğunuz değil,bütün çocuklar gülsün,mutlu olsun,aç kalmasın,açıkta kalmasın istiyoruz.aksi takdir de o çocukların hakkı geçiyor bize.çocuklar affetse bile allah affetmeyecek hepimizi .kul hakkından da mı korkmuyorsunuz.
Doğuda okul yaptılar terör örgütü yaktı bilmiyorum TV de göstermiyor o konu hakkında hiçbir fikrim yok araştırmadan dane söylesem yanlış olur öyle bir şey varsa da hatayı söylerim korkmam çevremdeki okullar nasıl diye bilemem ben yakın çevremi bilirim o bölgede eğitim yoksa oylarını vermezler olur biter

Zaten soyliycek bisey bulamayan gel turkiye de yasa diyor ornekte oldugu gibi
Burdada ekonominin kotu oldugunu soyluyorum
Turkiye de de hayat ucuz demiyorum
Dunyadan haberleri takip etseniz fransadaki protestolari gorurdunuz
İşte bizim insanımızla oradakilerin farkı bu bizimkiler değil protesto etmek ağzına s.. yarabbi şükür diyorlar kiymanin kilosu 300 TL olmuş ne diyorsunuz diye soruyorlar eee zıkkım yesinler cevabını veriyorlar protesto olayına bakarak orasiyla burasını kıyaslamayın protesto yapacak algı beyin yok burdakilerde

2023 yılında bırakın da olsun,bir Afganistan değiliz sonuçta.Ayrica bunlar eğitimim çok iyi olduğunun bir göstergesi değil,içi boşaltılan bir eğitimden bahsediyoruz.
Evet eğitim sistemi çok yetersiz ben bunu hep dile getiriyorum asla süper ooo siz nankörsünüz diyemem katiyyen kötü bir sistem

İşte bizim insanımızla oradakilerin farkı bu bizimkiler değil protesto etmek ağzına s.. yarabbi şükür diyorlar kiymanin kilosu 300 TL olmuş ne diyorsunuz diye soruyorlar eee zıkkım yesinler cevabını veriyorlar protesto olayına bakarak orasiyla burasını kıyaslamayın protesto yapacak algı beyin yok burdakilerde
Evet Fransada emeklilik yaşı 62 den 64 yükseltildi belediye binasını ateşe verdiler bizde 65 e yükseltildi kimse tepki vermedi şimdi 65 rakamını nasıl gözardı edebilirim eşim 65 yaşına kadar nasıl çalışsın

ya allahaşkına türkiye sizin çevrenizden mi oluşuyor zannediyorsunuz,anladık sizin evinizin karşısında spor salonu var,çocuklar spor yapabiliyor.çevrenizdeki okullarda akıllı tahtalar var,projeksiyonlar var.eee nerede fırsat eşitliği.doğuda ayağında ayakkabısı olmayan,sırtında montu olmayan çocuklar var. takmışsınız at gözlüğünü,bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti.
size cumhur u savunmayın demiyorum ama argümanlarınız mantıklı olsun bari.ben video yükleyemiyorum ama anlayan arkadaşlardan rica ediyorum,instagramda bir sürü okullara yardım projeleri var.mesela biri umut dalı projesi.oradan bir kare yükleyebilirseniz,arkadaş neyi savunduğunu görsün.
benim torunum,özel bir okulun kreşinde,artı,ayrıca ingilizce öğretmeni geliyor eve haftada 2 gün ama bu doğudaki çocukları görmezden gelmemi gerektirmiyor.sadece benim veya sizin çocuğunuz değil,bütün çocuklar gülsün,mutlu olsun,aç kalmasın,açıkta kalmasın istiyoruz.aksi takdir de o çocukların hakkı geçiyor bize.çocuklar affetse bile allah affetmeyecek hepimizi .kul hakkından da mı korkmuyorsunuz.
Öyle demeyin hdp li olursunuz😁😁😁

Diğer çocukların değeri olmasa çevremde kim ihtiyaç sahibi diye öğrenmeye çalışmam yapılan iyilikler maalesef anlatılmaz sokak hayvanlarına dahi duyarlı olan bir insana bu soru oldukça kırıcı
yooo hiç onur kırıcı bir soru sorduğumu zannetmiyorum.siz sadece kendi çevrenizden örnekler veriyorsunuz.dogudaki bütün çocuklar bu söylediklerinizden faydalabiliyor mu,sizin ve benim yaptığımız yardımlarla olacak iş değil bu.sosyal devlet,bütün bu söylediklerinizi yapmalı zaten,ülkenin en ücra köşelerine hizmet götürmeli.
bir ziyaretimiz de ,oradaki çocuklara bildiğiniz kutularda satılan çikolatalı sütlerden dağııtılmıstı.çocuklar hayatlarında ilk defa içtiklerini söylediler.
siz çevrenizden gördüğünüz,3-4 kişiden örnekler vererek haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.yoksa bana ne erdoğancı olmanızdan,ama yanlış örnekler vermeyin bari

Hiçbir zaman AKP yandaşı olmadım eksilerini de saydım o zaman çevrem sen CHP ye ver oy ver ver ona dediler artılarını saydım oooo sen şöylesin derler ben vatandaş olarak görevimi yaparım kimseyi ikna etmek zorunda değilim kimsenin fikrini değiştirmek zorunda değilim kimseye kendimi ispatlamak zorunda değilim siyaset konuşmayacağım diyorum ama ne var ne yok bir şeyler öğreneyim görmediğim eksikler var ise diye giriyorum topa tutuluyorum saygı çerçevesi dairesinde fikir beyanı olmadığı sürece de bu konuya bir daha girmeyeceğim çünkü benim için vakit kaybı maalesef

Doğudaki köy okullarindaki eğitimi konuşsunlar biraz, ben güneydoğuda yaşıyorum, köyde doğdum büyüdüm. Benim kardeşlerim şu an lise okuyor, eğitimini anlatmak dahi istemiyorum, eğitim bile denemez buna. Ki benim köyüm şehrin merkezine yakın bir köy, ona rağmen eğitim yerlerde yani, ücra yerlerde belki okul dahi yoktur, zaten benim köyümde lise yok, o yüzden ben okuyamadım kız olduğum için, kendi çabamla okumaya çalışıyorum su an, sıfır temel sıfır eğitimle. Böyle herkes eşitmiş gibi konuşmaları midemi bulandırıyor artık.

Yazdığın onca destan ikisine değil, karaladığın sadece chp ve kılıçdaroğlu.
Bu kadar kötü madem ikisi de, destanın yarısında da hükümetin yanlışlarını yaz da samimiyetini görelim.
Düz mantık yani.

Işte anlamıyorsunuz
Hani diyorsunuz ki at gözlüğü aynen şuan o durum var
Diğerinide kötülersen ooo tamam o zaman olucak değişik mantık 🤣🤣

Diyorum birini eleştirirsen diğeri senin partin ya bu bana çok tuhaf geliyor yazdığını okumak yerine evet surda yanlış var demek yerine ille de birini seç demenin anlamı nedir ben zaten yazdım dimi ikisi de beter diye ve dedim farklı genç enerjik bambaşka biri olsaydı bi renk katsaydı diye ve mecliste yıllanmış kim varsa onkoltuklardan popolatininkaldirip evde kahvelerini icselerdi mesela ama dert koltuk dert ülke değil

Bunu öncede yazdım kahve agasi tavrı muarrem inci
Pkk abd destekli chp bunlar yerine birisi olmalıydı ikisinin savaşı değil dedim dimi
o destanı sizler yazıyorsunuz iste bide ben yazayim🤣

Ben Chp de gördüğümü yazdım Atatürkün ardına sığınıp işlerine gelince Atatürkçü olup ama Atatürkün ilkeleriyle milliyetçiliğine alakası olmayan bir chp
Dillerinde Ata ama yaptıkları hiç onla ilgisi olmayan şeyler
Illa birilerine sırtını dayayan bir parti

Isım olarak evet Atatürkün partisi buna dayanıyorlar ama pkk ile işbirliği yapıyor teröre sırtını dayıyor özerklik sınırlardan asker çekilecek Abd yerlesecek hapisten bölücüler çıkıcak
Hanginiz dersiniz Atatruk böyleydi diye Atatürk bu sinirlari korumak için ve düşmanı kovmak için ömrü geçmiş birisi ki bunlar kendi elleriyle ülkeyi veriyorlar
Hadi destan ya demeyle değil bu işler sırf birine öfke kusup erdoğan gitsin de ne olucaksa olsun diye chp ye oy vermek hangi mantık yada doğru mantık mi

Sizin mantığa uygundur bana değil benim vatanımın her toprağında şehitlerin kanları var
Bu topraklari özerklik deyip ağza almak bile bir Türke Atatürkçü birine milliyetçi birine uymaz
Demirtaş çıkıcak tabiki canım.ozgur olucak yazık günah diyen biri acaba bu ülkede gencecik giden şehitlerden haberi varmı ya onların özgürlüğü eşleri çocukları ana babaları böyle diyen biri benim mantigima göre başkan olmamalı

Bak yine destan uzar gider samimiyet illede bir tarafli olmak değildir ille de sen şu partisin demek degildir

ha ben Reisim de derim merak etme sen nasıl yukarda yazdigin partiyi ve mantığı savunuyorsan bende eğer akpli olsan Reisim derim merak etme

Ha şu var kendilerini sol.kesim.gösteren ve erdoğan yerden yere vuran bir çok kişi ve gazetesi ağır eleştiri yapıyorlar haklı yanları var ama surda okuduklarıma bakıyorum da 20 yıl sanki hiç güzel bir şey olmamış gibi yazılıyor ama o gazeteciler övülecek yerleride övüyorlar evet adam şunu şunu yaptı berbat etti ama ülke adını da şunu şunu yaptı dediklerini öyle yada böyle yaptı diyorlar en azından bir savunma sanayi

O masadaki biri varya o diyor ya oralar kapanacak diye cia lar
Yazık yani yazık dertleri kapatmak dağıtmak dağdakiler indirmek
Hiç biri demiyor ki ülkeye şunu yapacağız insanın içini ferahlandiracak bir söylev yok
Dertleri olayla konuşmak hapisdekileri çıkarmak yapılan iyi şeyleri ülke adına kapatmak dağıtmak
Hepsi bu

Ee bu et fiyatları son bir yılda böyleydi öncesinde böyle bir şey yoktu dünya genelinde bir artış var şimdi son yıllarda böyle bir şey oldu diye geçmiş 10 yılı çöpe atacak değilim

Tek parti dönemine gelince siz istiyorsunuz ki ben millet ittifakını destekleyim desteklemezsem beğenmedimleri atıyorlar kardeşim vermem Kılıçdaroğluna oy vermemmmmm
Ya size kim kılıçdaroğluna oy verin diyor ? Ben tamamına baktım bir kişi size gel kardeşim cahil olma bak bu kadar argüman koyduk defter defter anlattık 21 yılda ülke gerçekten bilimsel teknoloji ve eğitim anlamında geriledi etme takım tutar gibi hükümeti destekleme kılıçdaroğluna oy ver dedi. Ben okumadım varsa gösterin. Size yazanların hepsi sizden bir ülkenin gelişmesi kalkınması ve ilerlemesi adına yapılması gerekenleri yapmış mı mevcut hükümetiniz onu soruyor. Sebebini soruyorlar yani. Elçiye zeval olmaz. Net bir cevap verebilir bizi siz ikna edebilirsiniz. Beni edebilirsiniz ben açığım. Ülkem için asla erdoğana vermem demiyorum mesela. Madem ülkesini seven sizin gibi bir vatandaş canhıraş savunuyor. Kemal k. Tü kaka kaka. Bi bildiğiniz vardır. Anlatın biz de öğrenelim. Cahil kalmayalım. Ama tarih tarih. Gerçek verilerle. Bekliyorum.

yooo hiç onur kırıcı bir soru sorduğumu zannetmiyorum.siz sadece kendi çevrenizden örnekler veriyorsunuz.dogudaki bütün çocuklar bu söylediklerinizden faydalabiliyor mu,sizin ve benim yaptığımız yardımlarla olacak iş değil bu.sosyal devlet,bütün bu söylediklerinizi yapmalı zaten,ülkenin en ücra köşelerine hizmet götürmeli.
bir ziyaretimiz de ,oradaki çocuklara bildiğiniz kutularda satılan çikolatalı sütlerden dağııtılmıstı.çocuklar hayatlarında ilk defa içtiklerini söylediler.
siz çevrenizden gördüğünüz,3-4 kişiden örnekler vererek haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.yoksa bana ne erdoğancı olmanızdan,ama yanlış örnekler vermeyin bari
Ben şimdi doğuyu nereden bileyim ben çevremde gördüklerimi söylüyorum evet devlet her yere hizmet götürmek zorunda bakın siz ne güzel ifade ettiniz Doğuda hizmet yok dediniz böyle karşılıklı fikir beyan edebiliriz ben körü körüne iktidarı desteklemem beni tanımadığınız için yanlış şeyler söylemiş olursunuz

Hala başörtüsünü istemeyenler var ne yazık ki...
Eki Görüntüle 3230299

Bir odtülü olarak doğrusunu yazayım da aramızda İngilizce bilmeyen varsa manipülasyona ve kötü niyete kanmasın

Bu bir online sınav yönetmeliği
İnsanlar ya kendileri yerine başkasını sokuyordu maske takarak
Ya da başörtüsü altına bluetooth kulaklık takarak kopya çekiyordu

Hoca da demiş ki kulaklarınıI ve yüzünüzü sınav boyunca açık tutun. Sınavlar platform üzerinden kamera ile yapılıyor.

Saçını aç dememiş. Kulağın açık kalsın demiş. Şaoka, saç veta başörtüsü ile kulağını ve yüzünü kapatma demiş

Kötü niyetin bu kadarı

Hocayı da hedef göstermiş

Yazıklar olsun
Yazdığınız için teşekkür ederim anlamamıştım ❤️ Odtüyü görünce mutlu olmuştum yazıyı okumadan evvel 😅 💘

X