Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Size hakaret de edilmedi, hor da görülmedi, alay da edilmedi. Sizin topa tutulduğunuz yok şu an. Savunduğunuz tezleri eleştirip fikrimizi söylüyoruz. Fikirlerimiz doğru ve vurucu olduğu için sizi topa tutulmuş gibi hissettiriyor. Keşke daha fazlasına vesile olsa ama siz sadece savunmaya geçiyorsunuz.

ama öyle demeyin ,onların çevresindeki okullarda akıllı tahtaya geçilmiş.onlara ne diğer okullardaki eğitimden.

Doğuya giden öğretmenleri öldürdüler devlet yol yapmak istedi makineleri yaktılar okulları yaktılar
Bir zamanlar ben vanda kaldım 6 sene her hafta sonu okulun camlarını indirdiler Atatürk heykelini yaktılar
Işte o pkk ile işbirliği yapılıyor
Eskiye göre çok daha iyi doğu elbette.eksikler vardır
Deseki chp okul eğitim için şunlar olucak dese eyvallah ama ne yapıyor özerklik diyor terörü destekliyen laflar ediyor
olani yok etmeye çalışıyor
Yada çok daha güzel şeyler demek yerine çok daha kötü söylevler yapıyor

ben Türk kimligimle bi yere gitmesemde olur 81 il yetiyor bana..
Neden? Gerçekten neden? Kuzey ışıklarından tut çöle kadar karış karış gezmek istiyorum ben. Neden? Vizyonumuz hediye bilezik almak elbise almak olmamalı.

Yorumuma ekleme yapıyorum: Çölleri görmek istiyorum,İsviçre'yi,alpleri görmek istiyorum. Avrupa'yı görmek istiyorum.Mısır piramitlerini,Çin'i,Polonya'nın köylerini görmek istiyorum. Hakkım değil mi?

O değilde benim kardeşim hollandaya gitti 1 aydır orada etin kilosu 7 euro dedi şimdi ben döviz kuruyla bile burda 1 kilo ete vereceğim parayla orda 2 kilodan fazla et alabiliyorum çok moralim bozuldu yaa bu kadar mı değersiz bizim çocuklarımız bu kadar mı hiç bir şeyi haketmiyoruz bu mu bize reva görülen

Ben sizin fikrinizi değiştirmek için uğraşmam uğraşamam gerekli sosyal mecralar var internet elinizin altında haber sitelerini kim ne demiş diye bir vatandaş olarak oy verecek iseniz okursunuz benim için Kılıçdaroğlu'nun yeterince seçim kaybetmesi oy vermemem için yeterli bir sebep ayrıca ben adayın önce konuşmasına bakarım beni konuşmasıyla ikna edici olmalı şu günlerde Sinan Oğanı takip ediyorum mesela o ne demiş ne anlatıyor herkesin fikrine saygım var ve seçmek için de seçmen önünde birçok seçenek kimse kimseyi sen şuna oy attın sen buna oy attın diye yargılayamaz fikrini söyledi diye beğenmedim atamaz biz birlikte güçlüyüz keşke tüm parti liderleri bunun farkına varsa da bu ülkeyi şu durumdan kurtarmak için çalışsa yoksa masa kavgalarından halk bıktı beee

öyle deme orda da ekonomi kötü aslında tüm dünyayı kasıp kavuran bir ekonomik buhraghasgahsdasd ay gerçekten yazarken içim sıkıldı

Ben herhangi bir partiyi savunmam, chpli de değilim bu arada, ama olanı söylüyorum sadece. Eleştirmek hakkım olduğu için eleştiriyorum. Benim aldığım eğitim bu, ya yine burda çok genç çalısıp çabalayıp en iyi universiteleri kazandı çok şükür. Terör örgütünü yok saymıyorum, yaptıkları yanlarına kalmasın, en kısa zamanda belalarını da bulsunlar ancak pkk ile alakası olmayan bir neslin eğitim imkanlarından mahrum kalması beni üzüyor. Benim köyümde öğretmenleri evlere davet ederlerdi gayet güzel ağırlarlardı, evet bir kesim cani, ama çok iyi bir kesim de var lütfen.

Okurken yoruldum, sizi her gün bu yalan haberlerle zehirleyenlerin..... diye bitireyim terbiyem müsaade etmez yazmaya

öyle deme orda da ekonomi kötü aslında tüm dünyayı kasıp kavuran bir ekonomik buhraghasgahsdasd ay gerçekten yazarken içim sıkıldı
Kardeşim kaç ülke gezdi yemin ediyorum abla hepsi yalan diyor en kötü yeri bile bizim ülkeden kat be kat ucuz biz resmen aç yasiyormusuz dedi hatta biraz para göndermiş bana bugün git çocuklara et al dedi ben burda hergun yiyorum boğazımdan geçmiyor dedi

Hayır ben bu geceden bahsetmiyorum hanımefendi önceki akşamlar da burada yazıştık onları da göze alarak yazdım benim de göremediğim gerçekler var ise söyleyin ben bundan memnun olurum bilgilendirildiğim için at gözlüğü takmanın kime ne faydası olacak vatandaşız üzerimize düşen görevimizi elbet yapacağız kuru kuru tepkisiz kalacak değiliz oy kullanmak istemememin bir nedeni de deprem bölgesinde kardeşlerimize üzülmüş olmam binalar niye denetlenmedi devlet niye görevini tam yerine getirmedi diye yoksa düne kadar Kılıçdaroğlunu duyduktan sonra Millet İttifakına oy atmayacağım dedim

Sen Kılıçdaroğlu'na oy verirsen ben kendimi sorgularım. Yapma bana bu kötülüğü. Sen böyle iyisin. Vermeye karar verirsen de söyle, ne yaptı da seni ikna etti bileyim. Ben vazgeçerim seni ikna ederse.

Bir de kim kimle işbirliği yapmış bilmem ortada sunulan bir şey yok, yani hdpye bize oy verin şunu yapacağız denilmemiş. Ama hüdapar, kendileri gaffar okanın katili olurlar. Nasıl olduklarını görüyorum ben. Bana göre aralarındaki tek fark biri ırkı için adam kesiyor, diğeri din adı altında. Yani bana göre fark yok. Cumhurun ittifakı hakkında konusani görmedim, üstelik kendileri baya saçma sapan şart koşmuş.

Elbette yalan yahu bunu anlamak için alim olmaya gerek var mı. O insanların gözleri parlıyor hayatlarından zevk alıyorlar. Hobileri var. Aç kalmamak, ay sonunu getiremek onlar için challange değil. Çok üzücü

doğuda okul yaktıklarını biliyorsunuz,tv ler göstermediği halde ama doğudaki eğitim şartlarını bilmiyorsunuz.üstelik elinizin altında araştırabileceğiniz yayın organları varken.hiç mi girip bakmıyorsunuz,merak etmiyorsunuz?

çelişkiler içindesiniz.bana da hiç samimi gelmiyorsunuz,kusura bakmayın.erdoğanı seviyorsunuz,kayıtsız şartsız, ama savunmak için de birşeyler yazıyorsunuz.biz de onları yemiyoruz işte.

Okurken yoruldum, sizi her gün bu yalan haberlerle zehirleyenlerin..... diye bitireyim terbiyem müsaade etmez yazmaya
Demi bizim aklimiz yok bi siz görüyorsunuz doğru haberleri doğruları
Yazdığım hersey haberleden değil kendi ağızlarından çıkan şeyler sözler

Hadi bizi kandırıyorlar peki sizin izlediğiniz okuduğunuz şeyler çok mu doğru çok mu mantıklı

Kılıctarğlu demirtaş çıkıcak dedi dimi yazık günah dedi mi dedi
Feto ve kavala cikicak dedi dimi

Pkk ile birlik oldumu oldu

Özerkli dedi mi dedi

Bez parçası dedi mi dedi

Ve chp nin bir numaralı canan pkk destekçisi mi yada diğer milletvekilleri

Ha nedense biz yalan haber dinliyoruz siz doğru ve sizler zaten hep doğrusunuz nedense keşke boyke dmeknyerine evet ülke için şunu şunu yapicak evet bunları dedi bunlar doğru değil ülke adına ama ülkenin iyiliği güzelliği kalkınması için de şunları yapicak deseydiniz

Ve chp Atatürkün partisi falan değil buda diğer gerçek

Dediğim gibi bi sizler doğrusunuz

Ekleme yapayım.. yoruldunsa okuma yada hem yorulup hemde yazmışın keşke eziklemek yerine başka şeyler yazsaydın

Neyse

Doğu diyince sadece terorün yaptıklarını sayıyorsunuz doğu sizin için bundan ibaret. Doğulu gençler olarak terorü savunmuyoruz ve geleceğimizi inşallah kendimiz inşa ediyoruz. En azından kimseye eyvallahımiz olmayacak.

ama öyle demeyin ,onların çevresindeki okullarda akıllı tahtaya geçilmiş.onlara ne diğer okullardaki eğitimden.
Ben derse geç başlayayım diye teneffüste fişi çekiyor çocuklar. Biz akılsız tahta ile de ders işleriz, akıllısı işimizi çok kolaylaştırıyor; mesele sınıflarda eğitim isteyen çocukların olması. Eğitim sisteminde baştan sona çok sıkıntı var. Okuma yazma bilmeden üniversite mezunu olunuyor bu ülkede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…