Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tüm dünyada diyor hala. Savaştan çıkan Rusya Ukrayna bizden iyi durumda.
Neyse sen oy verme zaten kılıçdaroğluna niloya boşver.
Ben nerdeyim sen nerdesin daha

Niye başka ülkeler kullanıyor ya sen de kullanırsın ne olacak yani
Acaba hangi gelişmemiş ülkeyle kıyaslandık şu an gerçekten merak konusu. Biz çoğu avrupa devletinden daha önce siyasi haklara sahip olabilmiş kadınlarız bu ülkede. O eğitim alanındaki inkılaplar, harf inkılabı kaç sene öncesinin. Bir zahmet akıllı tahtayı da koyuversinler önümüze bu kadar seneden sonra. Bi zahmet 2 adım ilerleyebilmiş olalım. Boşa vermiyoruz o vergileri değil mi?

Annem geçtiğimiz Eylül ayında dizinden ameliyat oldu bu ameliyatı önceden sadece özeller yapıyordu şuan adı aklıma gelmiyor dizden robotla yaptılar bu bir de ilçe hastanesi heee Bursada bi deniz ilçesi hastanesi şehir hastanesindeki teknolojiyi daha söylemedim odaları da söylemedim ya ben çocukken o pis odaları sandalye tepesinde refakatçiliği biliyorum kayınpederim kan almak için hastaneye yattı yanında kaldım odada banyo tuvalet geniş odada çocuk bisiklet sürer boydan camlar odalar ferah nasılsa oy alıyoruz diye yapmasalar yapmazlar hizmet

Tüm dünyada diyor hala. Savaştan çıkan Rusya Ukrayna bizden iyi durumda.
Neyse sen oy verme zaten kılıçdaroğluna niloya boşver.
Ben nerdeyim sen nerdesin daha
Ukrayna bizden iyi durumda öyle mi siz hiç sanırım günlük haber okumuyorsunuz geçen bir teyze ilçede elektrik yok dedi elektrik ve suları da yakınlarındaki bir yere bidonlarla doldurmaya gidiyordu ya bari Ukrayna ile kıyaslama beya

O zaman okullarda teknoloji yok diyemezsiniz kardeşim
Sen hiç denk gelmiyor musun yurtdışındaki eğitime ben anlamıyorum ki sadece bizim mi gözlerimiz görüyor. Labaratuvarlar, deneyler, her ders için ayrı uygulama sınıfları... Bu yüzden bizim gençlerimiz de kafasının çalıştığını anladığı zaman daha iyi yoğrulabilmek için imkanların daha geniş olduğu ülkelere gidiyor. Neden diye sormuyor musunuz hiç? Neden kendi ülkelerinde okumuyorlar? Vatan haini oldukları için mi?

Eğitimde teknoloji yok mu benim çevremdeki devlet okullarında akıllı tahtalar var projeksiyonlar var ama bilemedim
Yani yazmayayım diyorum insanı çileden çıkartıyorsunuz .
Ben 32 yaşındayım projeksiyon biz ilkokuldayken de vardı.
Okullarda akıllı tahtanın varlığı mı eğitimi süper hale getiriyor?
Siz devlet okullarının mevcudu kaç kişi biliyor musunuz ?
Sanırım uzayda yaşadığınız için bilmiyorsunuz, ben yazayım .
En iyi ihtimalle 40/45 kişi .
Böyle sınıflarda akıllı tahta olsa ne olur olmasa ne olur ?
İlkokula giden bir çocuğun test kitabı olmus en az 150/200 TL.

Gelmişsiniz burda hala hükümet güzellemesi yapıyorsunuz , el insaf artık .

Okuyup izliyorum da a haberden değil ondan galiba. Onların ekonomisini bizimkini az araştır. Ayçiçek yağları gelecek ordan diye az beklemedik.Neyse niloya iyi geceler diliyorum. Sen nasılsa pencereni değiştirmeyeceksin.

Olur zamanla inşallah buralar da olur bu kadar yol katedildi ama eğitimde geriyiz bir şey diyemiyorum ama şöyle de bir durum var ben çocukken parası olan haftasonu kursa katılabiliyordu ee şimdi haftasonu ücretsiz ek ders alıyor çocuklar şimdi bunu da mı gömeyim ama başka ülkelerle kıyaslayınca sistem yanlış ben çocuğumu küçük yaşta hangi dala yatkınlığı varsa o eğitimi almasını isterim bir üniversite sınavına çocuğum herkesle aynı soruların olduğu sınava girmemeli

Bir tane olumlu 4 tane olumsuz madde saydınız ve hala inandırmaya çalışıyorsunuz hükumetin yeterli geldiğine. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun. O hanımefendi parisin parklarında torun gezdirirken bizim annelerimiz torunlarına bir dondurma alacağında 40 kere hesap yapıyor param yetecek mi diye. İnsaf... O kadar çok yaramız var ki konudan konuya atlaya atlaya 50 sayfa yazı yazabilirim buraya.

Valla ben a haberi asla açmam nefret ederim öyle söyleyim tek bir yeri izlerim cnn ntv haber Türk kimse kimsenin fikrini değiştirmek için uğraşmasına gerek yok fikir özgürlüğü var paylaşım yapınca saygılı olmak da bir erdemdir lütfen sadece size söylemiyorum genel anlamda söylüyorum kayınpederim tam bir AKP cidir eşim mesela beni onun yanında asla AKP ile ilgili muhabbet açmamamı söyledi fikirlerini değiştiremezsin dedi ben onun gibi bakmıyorum mesela o kötü özellikleri dinlemiyor siz yokluk görmemişsiniz diyor ben de onun fikirlerini değiştirmek için uğraşmıyorum herkesin aklı var ve 1 oy hakkı var iyi geceler bu arada

Abla gönüllü tek ayak cezası alma hakkım var mı ? Otomatik olarak 15 Mayıs sabahında uyanmak istiyorum
Ben onu yapmıştım, ekran görüntüsüyle yardım etmiştim şikayet etmesi kolay olsun diye, hatırlarsın. Sen klavyenden çıkmadı mı demiştin Az kalsın engel olacaktın ceza almama.

Ben yeterli dedim mi bir kez ağzımdan yeterli iktidar sen çok yaşa dedim mi ama düne kadar bu pahalılık yoktu instagram keşfetim türlü türlü kahve fincanları yanında türlü türlü tatlılar lokumlar valla yalansa yalan deyin 10 kişiden 7 sinde sunumlar oluyordu evet şuan pahalı ama daha önce bu pahalılık yoktu

@niloyatosbik lütfen bana cevap verir misiniz?sizin için diğer çocukların bir değeri var mı?
Diğer çocukların değeri olmasa çevremde kim ihtiyaç sahibi diye öğrenmeye çalışmam yapılan iyilikler maalesef anlatılmaz sokak hayvanlarına dahi duyarlı olan bir insana bu soru oldukça kırıcı

Yani burdan ne çıkarmalıyız? Bu pahalılığı başka biri başımıza ördü de şu anki iktidar temizlemeye mi çalışıyor? Kim bu pahalılığın sebebi? Kimi sorumlu tutacağız? Daha önce pahalı değildi diye göz mü yumalım bir kalıp peynirin 150 TL olmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…