Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İnşallah amin mutluluk gözyaşları
Çok beklersin ha ha ya beni öyle sinir ettiniz ki şu yaklaşımınızdan dolayı oy veresim var yahu sizin saygınız yok saygınız bana karşı şu tutumlarınıza bakın benim görüşüm ne olursa olsun saygı duymak zorundasınız ben size saygı duyuyorsam siz de duymak zorundasınız bu ülkede tek parti devrimi biteli yıllar oldu Atatürke biraz saygınız olsun kendisi muhalif bir parti olsun diye ne çok çaba sarfetti şimdiki CHP yi görse suratına tükürecek be

Niye üzerine alındın ki neva, okumadan beğenmedim atacak kadar kinci biriyle eşit olmak beni üzer bence seni de üzmeli
Genelde Cumhur ittifakına oy vereceğim diyenlere gönderme yaptığın için yazdım bu yorumu :)
Beni sadece güldürüyor okumadan beğenmedim atanlar. Bildirim kutum onlarca beğenmedim ile dolu

Genelde Cumhur ittifakına oy vereceğim diyenlere gönderme yaptığın için yazdım bu yorumu :)
Beni sadece güldürüyor okumadan beğenmedim atanlar. Bildirim kutum onlarca beğenmedim ile dolu
Ben direkt kisinin yüzüne söylerim, sallamam arkadan

Diyorum AKP nin eksilerinden bir tane daha sayayım size geçtiğimiz yaz Aydına tatile gittik otoyollara para verirken sövdüm sövdüm sövdüm ama Marmaraya bakınca Çanakkale Köprüsüne bakınca da takdir ettim ya ben feribot kuyruğunda 2.5 saat beklemiş insanım nasıl gömeyim şimdi Çanakkale Köprüsünü yaptılar yaa

Yol yabdı yaa adam yaaa

Başörtüsu olarak alınıyordu . Benim annemde başörtülü. Tesettür olarak alınmiyordu. Lojman içinde krestede başörtülu öğretmen vardı. Çene altından baglama seklinde kabul ediliyordu.
Yine de bir kadının kilik kıyafeti kimseyi ilgilendirmez istediği şekil örter başını, istediği şekilde de savura savura saçlarıni gezer. Kadınların üstünden siyaset yapılmasın.Bakiniz İran da 79 dan beridir kadının adı yok.Ne acı hikayeler var .
kuş ölür sen uçuşunu hatirla /furuğ ferruhzad

Adalette çok geriyiz mesela oy vermeme sebeplerim hırsızlıktan geçilmiyor tecavüz eden adam öldüren dışarıda eğitim sistemi geride şimdi bunlara iyi diyemem ama yapılan iyiyi de gömemem

Kim ne giymiş beni ilgilendirmez isterse iç çamaşırı ile gezsin baksırla gezsin benim anamın askeriyeye girerken ki örtüsünü kimse çıkartamaz keza öyle oldu kardeşim Ankara Etimesgutta eğitim aldı ziyaret ettik mis gibi be saygı var saygı özgürlük var

Ne yazdım da sinir oldun
Yada ne söyledim de sana saygım yokmuş.gayet saygılı yazıyorum.
Sunduğun tezler çürük çıkınca geriliyorsun sonra herkes saygısız oluyor.
Tek partili dönemi destekleyen biri mi oldu da görmedik. Elbette çoğulcu görüş olacak, demokratik ortam olacak. Ama sen 7000 Euro maaşından 2-3 Euro kıyma alan adama bakıp halaaa yüzme havuzuna ücretsiz gidiyor çocuklar diyorsun. Bizim 7000 TL ye 300 TL ayırmak gerekiyor kıyma İçin. Bu sadece kıyma örneği, daha bütün tüketim eşyalarında ve eğitimdeki masraflarımız var. Bunları konuşmak varken yok başörtüm çekilecek başımdan bilmem ne.
Ne alaka yaaa ne alakaaaa

Eğitimde teknoloji yok mu benim çevremdeki devlet okullarında akıllı tahtalar var projeksiyonlar var ama bilemedim
Ya onu demedim ki aama azaltılan fen bilimleri dersleri fakültelerde o bölümlerin kapatılmasından bahsettm ben.. yani ben baska bseyden bahsettm. Ayrıca akıllı tahta projeksiyon değil okullarda yapılan deneyler matematik ve fen bilimleri bu anlamda ileriye götürür..

Valla yalan yok artk yaptkları iyi seyler bile gözüme yokmuş gbi geliyor.. daha dgrusu bu kadarınıda yapsınlar bari diye bakıyorum .. tarafım yok cumhur dısında herseye saygı da duyuyorum.. söylediklerinizin dgru oldugunuda biliyorum.. keşke sizin kadar medeni karsılayabilsem ama yapamıyorum ve elimden geldiğince terbiyemi korumaya calsııyorum.. ama bu kadar … ama kii yaptgm yasak veya banlanma sebebiyse bu topiğe bidaha girmem orası ayrı

Ee bu et fiyatları son bir yılda böyleydi öncesinde böyle bir şey yoktu dünya genelinde bir artış var şimdi son yıllarda böyle bir şey oldu diye geçmiş 10 yılı çöpe atacak değilim

Tek parti dönemine gelince siz istiyorsunuz ki ben millet ittifakını destekleyim desteklemezsem beğenmedimleri atıyorlar kardeşim vermem Kılıçdaroğluna oy vermemmmmm

Bakın yaptkları seye kullanmadıgımz halde para ödüyoruz mesela. Cünkü ihaleyi verdikleri firmaya yıllık geçiş sözü verdiler.. gecilmesede bu devletin kasasından bizden cıkıyor yani.. onuda kendimiz yapmadık yapamadık yine borçlandık hemde döviz üzerinden diye biliyorum

Eğitimde teknoloji yok mu benim çevremdeki devlet okullarında akıllı tahtalar var projeksiyonlar var ama bilemedim
2023 yılında bırakın da olsun,bir Afganistan değiliz sonuçta.Ayrica bunlar eğitimim çok iyi olduğunun bir göstergesi değil,içi boşaltılan bir eğitimden bahsediyoruz.

ya allahaşkına türkiye sizin çevrenizden mi oluşuyor zannediyorsunuz,anladık sizin evinizin karşısında spor salonu var,çocuklar spor yapabiliyor.çevrenizdeki okullarda akıllı tahtalar var,projeksiyonlar var.eee nerede fırsat eşitliği.doğuda ayağında ayakkabısı olmayan,sırtında montu olmayan çocuklar var. takmışsınız at gözlüğünü,bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti.
size cumhur u savunmayın demiyorum ama argümanlarınız mantıklı olsun bari.ben video yükleyemiyorum ama anlayan arkadaşlardan rica ediyorum,instagramda bir sürü okullara yardım projeleri var.mesela biri umut dalı projesi.oradan bir kare yükleyebilirseniz,arkadaş neyi savunduğunu görsün.
benim torunum,özel bir okulun kreşinde,artı,ayrıca ingilizce öğretmeni geliyor eve haftada 2 gün ama bu doğudaki çocukları görmezden gelmemi gerektirmiyor.sadece benim veya sizin çocuğunuz değil,bütün çocuklar gülsün,mutlu olsun,aç kalmasın,açıkta kalmasın istiyoruz.aksi takdir de o çocukların hakkı geçiyor bize.çocuklar affetse bile allah affetmeyecek hepimizi .kul hakkından da mı korkmuyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…