Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Evet et sürekli artıyor bir ay 140 liradan aldım kıymayı sonraki ay 190 sonra 200 şimdi 240 hele tereyağı kaşar en çok kullandığım şeyler çok severim artık alırken bir düşünüyorum margarin eski tereyağ fiyatında resmen
Neden oluyor acaba ve nasıl bu duruma engel olunabilir?

Şimdi sokaktan bir araba geçti Sezen Aksu çalıyor ne güzel "hayat bildiği gibi gelsin" ayyy Sezen Aksu dedim diye de şimdi solcu olurum bir sağcı bir solcu sağ sol sağ sol sağ sol bir bitmedi ülkemizin şu ayrımcılığı!!! Ama şarkı güzel yaaa...
Relax niloya. Mustafa Cihat dinle bir doz, dengele. Müzik evrenseldir. Damgalanmazsın korkma.

TBMM yemek fiyat listesi 2023: Meclis yemek fiyatları ne kadar? İşte TBMM yemek fiyatları! tbmm-yemek-fiyat-listesi-2022-meclis-yemek-14857700_276_amp.jpg

Bir porsiyon adana 120 tl
Hadi buyrun

Ay araştırmaya devam edersem kalbime inecek🤣

Seni muhattap almıyorum diyorum hâlâ alıntılıyorsun :KK70: yazdığımı anlar mısın lütfen ciddi anlamda bir şey yazmadığın saçma sapan ithamlarda bulunduğun için seni muhattap almıyorum!

Ayy hâlâ şeriat gelecek diyorlar hey Allahım ya her seçim zamanı aynı şeyler ya amma abartıyorsunuz yaa yıllardır şeriat gelecek şeriat gelecek söylemlerinden bıkmadınız herkes özgürce dolaşıyor ülkede isteyen şortunu giyiyor isteyen baş örtüsünü takıyor çarşafını giyiyor ülkede kıyafet özgürlüğü tam anlamıyla var devlet dairelerinde de herkes özgür bir öğretmen kravat takmayabiliyor bayan öğretmen kotunu mini eteğini giyiyor bu kadar özgürlük var iken hâlâ bu söylemler pesss!
Başka bi açık bulamadılar da ondan kendileri çalıp kendileri oynuyor en korktuğumda gerçekten inanıyor olmaları 🤣

X