Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kalbinin çirkinliği, ağzının bozukluğu yüzüne vurmuş. Biz nasıl bir seviyeyle baş ediyoruz. Af buyurun, herkese gösterin diye buraya atıyorum.
Bu işte akpnin ana seçmen tabanı.Bu işte din elden gidecek diyen leş ağızlı mahluk.

Kalbinin çirkinliği, ağzının bozukluğu yüzüne vurmuş. Biz nasıl bir seviyeyle baş ediyoruz. Af buyurun, herkese gösterin diye buraya atıyorum.
Ortam müsait değil, açamadım, dudak okudum biraz Hesabı Osmanlı torunuymuş. Osmanlı torunuyum diye başlayan hiçbir cümle mantıklı bir sona ulaşmaz. Osmanlı torununun açılımı laiklik karşıtı, cumhuriyet karşıtıdır.

Bir de ben şeyi anlamadım hadi diyelim ki sihası falan filanı doğru tam da yandaşların dediği gibi olsun, bu durum böyle diye kendimizi sürekli azarlatmak, sürtük falan gibi hakaretleri kabul etmek, tek bir cümle kurmanın bile hapis olmasını hazmetmek, açlıktan duvar kemirmek zorunda falan mıyız? Yani neden duvarı kemiren sadece halk oluyor? bir yüzükle gelip devasa bir zenginliğe sahip olmanın, onca yolsuzluğun adaletsizliğin hesabını ben neden soramayacağım?

Trol işte ağzı yüzü kaymış,yakalansa ne olacak serbest kalacak,aynını hükümete yapan biri olsa saniyesinde kapıdan alırlar.
Hangisinin çocuğu Ortadoğu da okudu?
Şaşırdıkmı hayır.

Çünkü Silivri soğuk diyollaa

Konunun özü din çünkü,öyle icne bir çizgideki nereye çekersen oraya gider,halkta dindar diye ölüyor bitiyor maalesef.

Çünkü Silivri soğuk diyollaa
orası da yavaştan ısınıyordur artık ya. Hayır evde süt alamadığın çocuğa "dur yavrum belki bir yerlerde petrol çıkarıyordur hükümet" mi diyeceğim ben? İnsan olmaktan neden vazgeçmek zorundayım. Masallardan bıktım artık, ambargo filan da yok ama kuyruktan kuyruğa geziyoruz ülke olarak.

Buna müze gezer gibi market geziyoruz deniyor,soğan olmuş 25 tele.

Dindar seçmen çok kolay idare ediliyor. Vatan millet din dediğin an kendi hayatını, coçuğunu feda etmezse hain, günahkar olmaktan korkuyor. Din tarih boyunca insanlara kendilerini yok saymayı, bir amaç uğruna sıkıntı çekmeyi, bunun sonsuz mükafatını dünya mutluluğuna tercih etmeyi öğretmiştir. Siyasetçiler için vazgeçilmez olmasının nedeni bu. İşlerini çok kolaylaştırıyor. Sıkıntı çekmekten gurur duyan, haz alan bir kitle itiraz etmez. Vatan ve din uğruna her türlü eziyete şerefle katlanır. İha siha dersin, savunma dersin, beka, bayrak dersin yeter. Başka firma mı yok, damat yapmak istemezse başka şirket yapar, ihaleyi biraz da başkası alsın, demez. Bayrak koruyucusu siz mi oldunuz, bayrak sizinle mi var oldu da sizden sonra insin, demez. Petrol varsa gaz varsa bahçenizde değil ya, siz gidince onlar da mı gidecek, demez.

Ben de Konyalıyım, Konya merkezde oturuyorum. Ucuz kira kalmadı ki. Dediğiniz 500 TL kira ilçe köylerinde olmasın sakın

Konya'da merkezde Toki'ye yakın zamanda taşındım, burda asgari ücretli aileler geçinemiyor. Çoğuna ana babası yardım gönderiyor, kimine köyden erzak geliyor, bunlar olmasa tek maaşla evi geçindirmek mümkün değil. Çok üzülüyorum gördüğüm duyduğum ailelere. Böyle olmaması gerekir.

Hep diyorum ya din ince bir çizgidir diye,insanı en kolay ikna etme yoludur birazda meyilliysen tamamdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…