Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sanki herkes fakir burda yaa abartıyorsunuz diyorlar bide

Öyle bir ortam yaratıldı ki iktidar tarafından, onları eleştirince otomatikman hain, terörist, din düşmanı oluyorsun. Hiç bir ülke halkı, iktidarı bizim ülkemizde ki gibi kutsallaştırmamıştır sanırım

Son düzenleme:
Kız Osmanlı torunlarının hepsi lady gibi yaşıyor.
Bizim bu eblehler de hala torunu olduğunu sanıyor

Bu sene seçim konusu benim anksiyetemi tetikliyor. Sanki kanlı bir sonu olan korku filmi gibi geliyor. Ne bileyim, içimde kötü bir his var.
İktidar seçimi kazanacağına emin olsaydı bu tarz şeyler olmazdı, Cumhurbaşkanının nefret dilinin sonuçları bunlar... Önce İyi Parti il binasına şimdi Chp İl binasına kurşun sıkılıyor, bu kadar uzun bir hırsız kovalamacası değildir herhalde dimi bu

İmar affıni bende doğru bulamadığımi söylemiştim daha önceden

Sen bunların hepsini farklı bir kişinin duzeltebilecegine emin misin? Acabalarla gelecek kuruyosunuz yarininizin bugünden kötü olmayacağını nerden biliyosunuz siz insan olun arkasına teröristleri alan kişiye oy vermemizi istiyorsunuz göz var nizam var insan olun o kadar şehit kanı döküldü şimdi gidip o teröristleri basimiza cumhurbaşkanı mi yapicaksiniz tmmm güldük eğlendik ülkenin durumunu görüyorum zaten Erbakan in oğlu için Erdoğan'a veriyorum ve daha iyi birinide görmüyorum hep aynı muhalefet azıcık mantıklı düşünün!!!!

İmar affıni bende doğru bulamadığımi söylemiştim daha önceden
İyi ki dogru bulmadın kız selena.
Yoksa bunalıma girer, kahru perişan olurduk.
Zerre bilgin yok.
23 yasında kayınaile evinde kocanla beraber yaşayıp sana verilen harçlık ile yetinen insansın.
Aman işte buradan baktıgımızda hür bir birey bile değilken kalkıp olmayan bilgin ile ekonomi ve siyaset dersi verme vallahi çok komik görünüyorsun ama kendinden haberin olmadığı için de anlamıyorsun :)

Sen çok bilgilisin ben size ancak gülüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…