Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şimdi Temel karamollaoglu bir canlı yayında rezil olmuştu o geldi aklıma. Motoru ithal filan diyordu.

Cevap veriyorum: %98 burada üretiliyor. Bayraktar ailesine ait
İha siha üretimi de tıpkı koç gibi ya da yıldız holding gibi özel bir kuruma ait.Neden erdoganın devamlılığı esas alınmalı ki?Kim gelirse gelsin özel bi kurum için üretimde ne değişir? Ha şunu mu anlayalım yani damadının özel kurumuna üretim yapması için devletin paracıklarını akıtıyor, iha siha bu sebeple ülkemize ait derseniz ok.

Aslnda cıkarılan ham petrolü neden dönüştürmüyoruz da abd ye gönderiyoruz ve ne kadr petrol cıkıyor diye soruldu size? Söylediğimz seyler için delil istenince sunduk valla hakkımızı yemeyin
Sonuçta benim ülkemde var olan bir kaynak, neden para ödüyorum? Diğer sorularin cebaplarini İnternette bulabilirsiniz.

İha siha üretimi de tıpkı koç gibi ya da yıldız holding gibi özel bir kuruma ait.Neden erdoganın devamlılığı esas alınmalı ki?Kim gelirse gelsin özel bi kurum için üretimde ne değişir? Ha şunu mu anlayalım yani damadının özel kurumuna üretim yapması için devletin paracıklarını akıtıyor, iha siha bu sebeple ülkemize ait derseniz ok.
Silah üretirken dışa bağımlılık azalır. Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek

Araştırın lütfen. Kahramanmaraşta kuyu var. ABD'li şirket petrol çıkarıyor. Neden bilgimiz olmadan fikrimiz oluyor?

Ben tahminde bulununca bile suç, insanlar hiç bilmedikleri konularla ilgili net hükümler söyleyince "MUHTEŞEM" neden acaba?

Buyurun ABD li şirketiniz

Çünkü çiftçilik, hayvancılık yapan akrabalarım tanidiklarim var. O insanlar inanılmaz kazanıyor. Süt-et, tarım ürünleri, para eden şeyler. Ama zor ve zahmetli.

Bir dönem devlet desteği ile hayvancılık yapmaya karar verdim, 6 düve hibe ediyordu devlet. Kadın girişimciye. Ben üniversite mezunu olduğum için kabul edilmedi basvurum. Konuya hakim durumdayim
Benim eşim 15 senedir süt sektöründe çalışıyor ve süt bulmakta artık zorlanıyorlar,çünkü çoğu insan bakamadiklarindan ve kâr elde edemediklerinden dolayı hayvanlarını satıyor.Şu anda peynirin kilosu 200 lira civarı ve bu böyle kalmayacak,bunu da belirteyim.

Buyurun ABD li şirketiniz
Ee yani ben zaten bu şekilde olması taraftarı değilim. Savunma sanayinde dışa bağımlılık ortadan kalktığında ne kadar kar edecegimizi tahmin bile edemezsiniz. Bunun yanında, savunma sanayisi güçlü olan bir ülke takdir edersiniz ki, kolay lokma olmayacaktır. çok boyutlu bir konu. Vecihi Hürkuş gibi olmasın istiyorsak, gelişmek istiyorsak, Avrupa bize, millet irtifakı ortağı, Ali Babacan in dediği "aferin " demesin istiyorsak , çocuklarımızı düşünüyorsak, araştırmadan bilgi sahibi olmadan, taraflı medyanın dolduruşuna gelip hareket etmemeliyiz. Herkese iyi geceler dilerim. Bu düzeyli sohbet için teşekkür ediyorum.

Ee yani ben zaten bu şekilde olması taraftarı değilim. Savunma sanayinde dışa bağımlılık ortadan kalktığında ne kadar kar edecegimizi tahmin bile edemezsiniz. Bunun yanında, savunma sanayisi güçlü olan bir ülke takdir edersiniz ki, kolay lokma olmayacaktır. çok boyutlu bir konu. Vecihi Hürkuş gibi olmasın istiyorsak, gelişmek istiyorsak, Avrupa bize, millet irtifakı ortağı, Ali Babacan in dediği "aferin " demesin istiyorsak , çocuklarımızı düşünüyorsak, araştırmadan bilgi sahibi olmadan, taraflı medyanın dolduruşuna gelip hareket etmemeliyiz. Herkese iyi geceler dilerim. Bu düzeyli sohbet için teşekkür ediyorum.
Okumadınız dimi haberi :)

Benim eşim 15 senedir süt sektöründe çalışıyor ve süt bulmakta artık zorlanıyorlar,çünkü çoğu insan bakamadiklarindan ve kâr elde edemediklerinden dolayı hayvanlarını satıyor.Şu anda peynirin kilosu 200 lira civarı ve bu böyle kalmayacak,bunu da belirteyim.
Bakamadıklari için değil, gençler sehirlerde yaşamak istiyor. Kızlar köye gelin gelmiyor, son Mohikan yaşlılarda ölüyor, yada yapamıyor artık.

O konuyu deprem dönemi okumuştum. Bunlara izin vermemek için, ülkesini seven insan kalkınmasını destekler
Benim attığımı okuyun lütfen:)

Fotoğraflar eski tarihli ve ABD'nin New Mexico eyaletinde bulunan White Sands Füze Menzilinde ilk patlayıcı testi yapılmadan önce kaydedilmiş.

Kahramanmaraş Pazarcık’taki petrol aramasını ABD şirketi değil Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) yapıyor.

Olmadı hepsi havada kaldı tezlerinizin. Savunma sanayi diye bahsi gecen holding devlete ait değil özel teşebbüs. Bizim ikendimize ait bir savunma sanayimiz yok Bittimiacaba.

Sonuçta benim ülkemde var olan bir kaynak, neden para ödüyorum? Diğer sorularin cebaplarini İnternette bulabilirsiniz.
Bu arada bi gözattım da biz amerika ya petrol göndermiyorz galiba? Zaten var olan ham pettolümüz burda rafineride işlenebilir kadar cıkıyor ama aldgmzıda ırak rusya ve kazakistsndan alıyomusuz

X