Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İstanbul'u gördük. Kılıçdaroğlu" Türkiye İzmir gibi yönetilecek" dedi.

İzmir'de lağım kokuyor, her yağmurda yüzme havuzuna dönüşüyor yollar. Heykel ve milyonluk konserler ile halkın ulaşım gibi, altyapı gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak yerine... Neyse daha yeni ban yedim .....

kardes sen 5 yasında falanken geldiler zaten baska hükümet görmedin.. diğerlerine şans vermeden nasıl diğer partiler bsey yapmadı diyebilirsin… ankara da mansur yavas bile bi dönemlik belediye baskanlıgında neler yapıyo bunuda mı görmedin??? Bide hismet değil hizmet…

Siz degilmiydiniz TC sömürge ülkesi diye yorum yapan ? 20 yıldır başta kim var ?

Hepiniz aynı tornadan çıkmış gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz.Kurban olun İzmir'e.

İzmirdeyim lağım kokusu yok.
Altyapı sorunu tam çözülmedi havuz olmasa da sıkıntılı olabiliyor.
Akp belediyelerinde olmuyor mu sorun hiç
Ya belediyeyi bırak hükümet komple dünya kadar sorun. Keşke sadece kokan lağım kadar derdimiz olsa

Holandada yasadım fransaya gittim almanyaya gittim türkiyede yasadım ... ekonomi her yerde berbat her yerde gecim sikintisi var . Ve bakis acim git gide degisti . Simdiye kadar oy vermedim ama bundan sonra akpye oyum olacaktir
Almanya’da Köln’ün göbeğinde yaşadım. Gittiğiniz yerin Almanya olduğuna emin misiniz? Gördüğünüz yerler de gettolardan ibaret sanırım. Hayat pahalılığı konusunda Türkiye ve Almanya kıyaslanamaz.

Sorgulamiyorum niye sorgulayın sizin vereceginiz parti çok mu mükemmel burda sunuda anladık burdaki herkes aç o kadar fakirki ekmek alamiyolar ama niyeyse hiç inanmiyorum hep yalan

Kiyasla

Ben Ankara batikentte oturdum CHP'ye ait odada vardı lağım kokusu şuan akp herhalde bulunduğum ilçe Bursa'da var ve bunda belediyenin hiç bir suçu yok evleri yapan mutahitin suçu var dogru düzgün yapmadıkları için evlerimiz kokuyor

Bu
yalnız ben şu cümleye biraz takıldım…ülkeler arasında dolaştım…

Vay be ankara batikentte lağım kokusu ha ? Bu epey komik oldu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…