Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Geçen sene ondan onceki sene yevmiyeler 150 200 TL bu sene 850,900,1000,1500 TL günlük
Oo yevmiye yazmayı öğrenmişsin
Peki geçen sene etin kilosu kaç liraydı şimdi kaç lira? Sütün kilosu kaç liraydı simdi kaç lira? Vs vs.
Hiç açıp baktın mı bunlara?

Evet aynı yıllarda mezun olanlarınki farklı,onunki farklıymış. Yaparken de bari aynısını yapın yani evrakta sahtecilik benden sorulur,bi fikir alsalardı anlatırdım
Yapılacaksa böyle yapılsın sahtecilik. Keşke gerek kalmasaydı. Yurt, burs gibi konularda hep sorun var. Mesela ben, memur çocuğu olarak hiç geliri gizleme şansım olmadı. Geliri çok daha iyi olanlar ama göstermeme şansı olanlar hep hak sahibi oldu. Adalet vatandaşa bırakılırsa bazen başka çare kalmıyor. İyi yapmışsınız

Akp ye veririm .
Ülkeler arasinda dolastim bir cok seyi gördüm . Ülkelerin ekonomi durumunu da gordugum icin ....fazla gidi gidi yapmama gerek yok hakkini yemeyim erdoganin güzel hizmetleride oldu . Onu karalayamam diyer partilere bakildiginda en cok erdogan isi yürüttü isterse adami sevmeyelim . Zaten konu sevip sevmek degil burda vatan icin kim daha cok hismet ettigi faydasi oldugu söz konusu . ...

Evet,bir sürü iş adamı çocuğu başbakanlık bursu aldı mesela. Ama işçi memur çocuğuna çıkmazdı. 20 yaş kafasıyla kendimce bir kişiye çare bulmuşum,hala hatırlar gülerim. Geçen gün oğlumun kumbarasından tel toka ile para çıkardım,bozuğum kalmamış diye. Oğlan gitti beni babasına şikayet etti,adam geldi akşam gülüyor evrakta sahtecilikten sonra kasa hırsızlığına da mı başladın diye

Hangi ülkelerde neler gördünüz?

Holandada yasadım fransaya gittim almanyaya gittim türkiyede yasadım ... ekonomi her yerde berbat her yerde gecim sikintisi var . Ve bakis acim git gide degisti . Simdiye kadar oy vermedim ama bundan sonra akpye oyum olacaktir
Her yerde geçim sıkıntısı var diye bu ekonomiyi kendinize reva görüyorsunuz.

Önce yazmayı öğrenseydin keşke

Çok güzelsin, ne güzel gülüyorsun 26 yılda kaç hükümet gördün? Karşılaştırmayı neye göre yaptın hizmet konusunda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…