Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
He he savur o markayı giy bu markayı şuna şu kadar ver buna bu kadar ver ama param çok olsun niye diğer ayakkabılar ayakkabı mi değil cok ucuz giyip şık olmak da var
bak en marka ayakkabim kinetix 200 liraya aldim o da orjinalse tabi bana soylesene bunlari. 2 yil once aldigim tunikleri ceketleri giyiyorum hala ..sirf eve katkim olsun diye dikis kursuna yazildim ..ama bende marka giyme dedigin arkadaslar gibi dusunuyorim

evimde hala 15 yillik evliligimde aldigim koltuk takiminda oturuyorum ..hani lüks hic bisey yok evimde her biri ihtiyac olan seyler ..

evimde en luks boks torbasi var oda sinirlerimiz ziplayinca sinirimizi cikaralim diye

bana soylesene az da. hic bir marka duskunlugum hic bir luks yasamim yok hayatimda otellerde kalip tatil yapmadim mesela hep paraya koyamadiigmdan.

ama bende pahalilikdan dem vuruyorum ..cocuklugumdan beri yokluk gordum ben .cocukken anlamiyorduk da anne baba olunca insan empati kuruyor evine bisey alamayan anneleri.aldigim maastan bir kenara cocuklarima koyamiyorum

reis i dinlediigm icin degilde istedigimiz icin 3ledik cocugu eee nolduğ simdi

yazdiigmdan ne anladiniz yurdagül ?

Akp li teyzeler zaman tünelinde geziyorlar.
Birinin dedesinin zamanında Kılıçdaroğlu varmış.
Biri İnönü zamanında askerlik yapmış.
Hiç utanmıyorlar da yalan söylerken. Sorsan hepsi abdestli, namazlı, oruçludur. Dillerinden yalan ve fitne eksik olmuyor.

Araba yapıyor cumhurbaşkanı barajları yaptı uçak yaptı daha sayamadığım çok şey var bunları da gözünüz görüyor mu
Kaç çeşit vergi veriyorsun farkında mısın? Hiç araştırdın baktın mı? Hiç eve gelen faturalarında yazan ayrıntıları inceledin mi? Üniversitede muhasebe dersi vs aldın mı? Devleti kim finanse eder? Bunlar kimin parası? Cevap veriyorum: HALKIN. Yani senin paran, benim param. 23 yaşında koskoca kadınsın, dünya koca/baba parasından ibaret değil. İmkânın varsa ne güzel, kendini geliştirmeye harca paranı, iş hayatına atıl, dünyaya açıl; en güzel yatırım olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…