Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
A

Ayakkabı var ayakkabı var 200 300 tl lik var 5 on bin TL lik var az la yetinen bir millet olmayı ne zaman öğrenecek siniz azla yetinmeyen çoğu bulamaz
Senin çoğu bulma şeklin evde oturup kocanın daha çok kazanmasını beklemek, yeter ama ya gülmekten ağız yaylarım ağrıdı, git iftar hazırla gözünü seveyim.

A

Ayakkabı var ayakkabı var 200 300 tl lik var 5 on bin TL lik var az la yetinen bir millet olmayı ne zaman öğrenecek siniz azla yetinmeyen çoğu bulamaz

Siz troll musunuz?
Kp evinde oturup, kp harcligiyla gecinip, kp parasiyla okuyup, dogumunu bile belki kp odetecek, hayati boyunca ev gecindirme olmayan bir profil ekonomi dersi veriyor. Hic inandirici degil gerçekten

Siz troll musunuz?
Kp evinde oturup, kp harcligiyla gecinip, kp parasiyla okuyup, dogumunu bile belki kp odetecek, hayati boyunca ev gecindirme olmayan bir profil ekonomi dersi veriyor. Hic inandirici degil gerçekten
Musakka nın siyasi versiyonu gelmiş gbi hissediyorum

Senin çoğu bulma şeklin evde oturup kocanın daha çok kazanmasını beklemek, yeter ama ya gülmekten ağız yaylarım ağrıdı, git iftar hazırla gözünü seveyim.
Sen iki kişi çalışıyorsun iki maaş biri senin diğeri kocanın hadi birinizin ki masrafa gitsin bir tane maaş tık kalması lazım ama markali görünüm de görünüm böyle daha çok aç kalırsınız

Maaşları 8-8 16 ysa .. nasıl biri gidere diğeri kalcak.. 10 u kiraya 6 ylada gecincekler..

Kızlar tatil planı yaptınız hepiniz çok zenginsiniz de ben sizin gibi marka giymiyorum fakiriz diyosunuz benden lüks yaşıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…