Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben konyaliyim konya civarı beş yüz TL kira veren bir arkadaşım var ve evin içi çokta güzel Ankara'da ki kiralarda en fazla beş bine veren bir arakadasim var ben üç bine kiraya verdim evimi siz nerde oturuyorsunuz nasıl ev arıyorsunuz anlamadim

Bir akrabam Ankara'da yaşıyor geçen yıl 4800 olan kirasını ev sahibi 11500 yapmak istediği ve bunu gece yarısı evin kapısına dayanarak yaptığı için arkadaşım yeni ev bakıyor. Maaşı zaten 11650 Uçuk gelen faturaları ödemez ve artık yenemeyecek kadar pahalı yemekleri yemezse evde oturabilir. Size uygun mu?

Ev sahibi hangi partili bunu da söyleyeyim mi??
Ankarada en fazla beş binmiş, trolle bak.

images.jpeg-18.jpg

Bütçene uygun kira yeri bul kiracı olmak zaten zor kendi evin olmayınca daha yeni mi zor geldi yomiyelerde 850 1000 lira
Emriniz olur.

Şaka mısınız siz? Oturduğum yer Beylikdüzünğn sıradan bir semti. Ortaköyde , Sarıyerde oturmuyorum.

Ayrıca o yovmiye değik yevmiye.
Daha yazı yazma yetiniz yok, gelmiş burda boş boş konuşuyorsunuz.

Oldu, kiralar yüksek diye 85 milletn aynı anda yaşadığı Esenyurt’a taşınayım isterseniz? Aksama marketten dönerken eskaza bir kurşuna denk gelmedim diye oturur şükrederim devamlı.

Ay yemin ederim Aysun Kayacı’ya her seçim dönemi daha çok hak veriyorum!

Allah'ın hangi dağında çıkacak acaba?🤣 Ya beni benden şüpheye düşürüyorlar, benim nefes alamayıp İstanbul'dan kaçan benim ayol.
Kızlar sarı sitede Beylikdüzü’nde diye verilen E5 dibi denilen ilânların yarısı oradan değil haberiniz olsun. Özür dileyerek bir tabir var ya, Allah’ın bile unuttuğu yer diye, aynen öyle yerler. Kıraç çıkıyor yarısı, muhtemelen bir otobüs bile doğru dürüst geçmiyordur civardan. Beylikdüzü metrobüse ulaşmak için bile 45 dk’nız yolda geçer. Uygun fiyatlı diye bulup atıyorlar, çok gülüyorum.

Başvuru yap fakirlik puanin yetiyorsa verir ☺️
Vay aw, ülkede fakirlik puanı diye bisey var ve buna puanım yettiği için sevinecek ve devletten para kopardığım için mutlu olacağım

Ulan ne hallere kaldık ya.

Babam da çalışıyor kocamda sizde çalışın sizde yapın
Ahahahahahahahahshshhshsshshshhs gir bi iş hayatına, 1 ay nasıl ev döndürülüyor o paralar nasıl kazanılıyor öğren de gel hadi ablam hadi. Altın gününde kısır tıkınırken keşfetmiş topiği canım ya.

Aşkımsu o paraya 2 çocuk büyütülüp bir de başını sokabileceğin bir ev alınabilseydi benim kocam 1 ay içinde İstanbul'a kendi işini yapmak için gitmezdi. Adam gidecek 5 adamla bi evde duracak orda. Yetse manyak mıyız bi süreliğine ayrılacağız?
Yer binle bir ayda iki çocuk bakacan ev Alican bunu dünyanın hiç bir yerinde yapamazsın canım

Kızlar sarı sitede Beylikdüzü’nde diye verilen E5 dibi denilen ilânların yarısı oradan değil haberiniz olsun. Özür dileyerek bir tabir var ya, Allah’ın bile unuttuğu yer diye, aynen öyle yerler. Kıraç çıkıyor yarısı, muhtemelen bir otobüs bile doğru dürüst geçmiyordur civardan. Beylikdüzü metrobüse ulaşmak için bile 45 dk’nız yolda geçer. Uygun fiyatlı diye bulup atıyorlar, çok gülüyorum.
Kıraç'a minibüs falan var mı? 🥲

Küfürsüz yaşamak çok zor.
Ben bugün yoğum, elendim. Kalanlara sabır diliyorum 😂
Ya böylede diyince nasılda verecek cvbınız yok diye kaçtınız diyo.. ispat sunuyosun olmuyo acıklıyosun olmuyo.. sonrada laf soktum sanıp keyifleniyo falan😂😂

X