Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Canım 20000 kazanan bir insan beş bine kiralık ev bul beşbin de elektrik için felan gitsin on bin sana kalır yanı 25bin kazanacak da 20bin eve verecek atmayın ya😂😂
Ekonomist mi olcan çenn?
Neo klasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heteredoks yaklaşım günümüzde giderek ön plana çıkan davranışsal ekonomi ve nöro ekonomi ile daha fazla önem mi kazandıracaksin?
Damat ve nebatiden sonra seni keşfetmeliler.

Sitede yaşıyorsun asgari ücretle çalışacaksın yemeyin beni ya 🙃🙃
Hani veriler var ya??? Açıpta bakmadıgınız??? Ona göre konusuyorum?? Ve daha da kötü olan ne biliyomusunuz? İşveren diyo ki bi kısmını elden bana geri ver ben karsılayamam bu ücreti yoksa işten cık!! Cebine giren yine 8 bin tl değil o işcinin EE4BA143-8303-45E7-B6EC-D4AC096AA03C.png EE4BA143-8303-45E7-B6EC-D4AC096AA03C.png EE4BA143-8303-45E7-B6EC-D4AC096AA03C.png EE4BA143-8303-45E7-B6EC-D4AC096AA03C.png

Hadi yirmi bin olsun siz napiyosunuz okadar parayi
Aşkımsu o paraya 2 çocuk büyütülüp bir de başını sokabileceğin bir ev alınabilseydi benim kocam 1 ay içinde İstanbul'a kendi işini yapmak için gitmezdi. Adam gidecek 5 adamla bi evde duracak orda. Yetse manyak mıyız bi süreliğine ayrılacağız?

Ekonomist mi olcan çenn?
Neo klasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heteredoks yaklaşım günümüzde giderek ön plana çıkan davranışsal ekonomi ve nöro ekonomi ile daha fazla önem mi kazandıracaksin?
Google
Elistemolojik ne demek
Heteredoks yaklaşım nedir
Nöro ekonomi nedir

Enter

Ekonomist mi olcan çenn?
CHP sizi villada yaşatacak anlaşılan 🤣🤣

CHP sizi villada yaşatacak anlaşılan 🤣🤣
Ekonomiii? Alooo kmseden ev istemiyozzz ekonomiyi düzeltsinler?? Alım gücümüz normal seviyede olsunn?? Maasıma zam istemiyorm ürünlerin fiyatı normal olsn !! Daha ne kdr basite indirgeyebilirim ki

X