Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Siz şakamısınız hesap kitabı doğru yapın ,asgari ücreti brütünde üstünü yazmışın ,konuşuyon,2010 yılında net asgari ücret 576 tl ,dir
Siz şakamısınız hesabı kitabı doğru yapın ,sen asgari ücretin brütünde fazlasını yazmışsın o dönemde net asgari ücret 576 tl ,dir brüt 700 küsür, kıymada daha dün aldım 190tlye sabitlendi market fotoğrafını atabilirim hazır kıyma değil önünde çekiyor
Bence o kıymaya çok güvenmeyin 🤣

Siz şakamısınız hesap kitabı doğru yapın ,asgari ücreti brütünde üstünü yazmışın ,konuşuyon,2010 yılında net asgari ücret 576 tl ,dir
Siz şakamısınız hesabı kitabı doğru yapın ,sen asgari ücretin brütünde fazlasını yazmışsın o dönemde net asgari ücret 576 tl ,dir brüt 700 küsür, kıymada daha dün aldım 190tlye sabitlendi market fotoğrafını atabilirim hazır kıyma değil önünde çekiyor
190 a hangi ülkede sabitlendi
Ben ucuza aldım diye sevindim dün kilosu 250 TL idi

Yanlış düşünüyorsunuz.
Çalışan her birey iyisini yemeyi,iyisini giymeyi ve iyi yerde iyi koşullarda hayatını sürdürmeyi hak eder.
Maaşı da devlet vermiyor bu arada,çalışan kişi hak ediyor ve alıyor. Herkes hakkını istiyor fazlasını değil.
Kendisi nezih sitelerde iyi koşullarda yaşasın, geçim derdi nedir bilmesin, soğanın fiyatından burda haberi olsun, insanlara şükür dersi versin, öğüt versin, emekten bahsetsin. Şu kadar rahat olsam başka şey istemezdim.

Özetle şu an cumhur ittifakına oy verecek hiç kimsenin ama terör ama hdp demeye hakkı yok. Dğer tarafta da kadın katili, Gaffar Okan katili insanlar var.
Ve eşleriniz kime verirse versin ama cumhur ittifakına oy verdiğinizde kadının aile içindeki hakları kaybolacak. Eşiniz için hava hoş. Ama sizler bugün cumhur a beka için oy verdiğinizde kendi kaıdn olarak bekanızı kaybedeceksiniz. Nafaka alamayacak, şiddet gördüğünüzde kocayı evden göndermeyecek velayeti çok ufak yaşlarda erkeklere kaptıracaksınız.
20 yıldır kadınlar nafaka alamıyorlar mı çok komik ya,nereden uyduruyorsunuz bunları anlamıyorum haklar eşit her zamanda öyle olacak

Eklentiler

• images (31).jpeg
    images (31).jpeg
    17 KB · Görüntüleme: 41
Yalana borcum yok happy center marketine git görürsün
Ben güvendiğim marketten indirimli aldığım fiyat 250, mahalle kasabına gitsem çok daha pahalı
Gönül ister mahallemdeki kasap para kazansın ama yapamıyoruz acaba neden

Ben aldığımı söylüyorum araştırın
İstanbulda vede gelişmiş bir yerde oturuyorum marketlerin genelinde bu fiyat ,kasaplar tabi yüksek biraz ,marketin ki de gayet güzel uygunu varken niye kasaptan alayım
Neden kasaptan alamıyorum diye sorgulamıyorsunuz?

20 yıldır kadınlar nafaka alamıyorlar mı çok komik ya,nereden uyduruyorsunuz bunları anlamıyorum haklar eşit her zamanda öyle olacak
Yeniden refah partisinin talebi bu. Kadınla ilgili yasaları törpüleyecekler. Bir göz adım istediklerine.
Şiddet gören kadın aile konutundan eşine uzaklaştırma veremeyecek. Velayet yaşı önemsiz erkek isterse alabilecek. Süresiz nafaka kaldırılacak.
Vir sonraki seçimde bunlar geçecek yasadan eğer kazanırlarsa

Ben evi Ankara'da 3000 verdim bilmiyorum ve
4000 TL veriyor kuzenimde kira
En fazla alan da kira 5000 alıyor
Kuluda farklı biri 500 TL oturuyor kirada hep böyle buralar internet üzerinden araştırmış siniz şaşırdım yaani 😦😦
çinçin de mi oturuyor sunuz önder demi. orda bile bu fıyata ev yok. Özel olmazsa birsey soracağim kafanız güzelleşsin diye ne içiyor sunuz. Allah şifa versin...

X