Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bi takmışlar osmanlı dönemine..şaka gibiler ya
İstedikleri o döneme dönmek çnkü daha ergen olmamış kız çocuklarını parayla satmayı ve oğlancılığı meşru kılmak amaçları bknz devletin izniyle yönetilen Ensar vakıflarında ki tecavüzlerden sonra kalkıp bir kereden bir şey olmaz dediler

Atatürk by kemalin yaptıklarını görseydi onun kafasına sıkardı.mezarinda ters döndü Atam
Bir kere Atatürk’ün adını ağzınıza almayın..hem Atatürkçü gibi görünüp hem de başkasına oy veremezsiniz..benim atam mezarında ters dönmez çünkü milyonlarca ona bağlı evlatları var onun..sizin gibi oynamıyoruz

Neymiş peki. Kur’an ı çok iyi bilen biri olarak soruyorum
Mesala açık bir kadın olarak kuranda siz düşünmez misiniz? diye 8o küsürü defa geçer. Düşünün bence. Kul hakkıyla gelmeyin der, yalan söylemeyin der, ayetleri alaya almayın der (makara bakara) yetim hakkını yemeyin der.
Kuranı ben de bilirim? İsterseniz açıklayın mesela halk yarı açken sarayda oturmak caiz mi? Uçakçıklar caiz mi? Ülke kaynaklarını iş olanklarına değil de sadece 5 kişiye peşkeş çekmek caiz mi?

Numarayı yapan ben değilim ke mal
Şu dahiyane, Misvak mizahı ürünü Ke-mal esprisi de bir nevi zeka turnusolu. Nasıl bir motivasyonunuz varsa her seferinde ayrı yazıyorsunuz çok ilginç, biraz da cringe. Eğlenebiliyor musunuz bununla cidden ahsjjajaha

Bi sen ağzina al o zman ataturku.ben hangi görüşten olursam olayım doğrunun yanındayım.Ataturk hangi bir düşmanla ittifak yaptı soyle bana.adamlar aponun heykelini dikicez,demirtaş serbest kalacak diyor.iki gün sonra eşinizi anlı çantından vurup,cocuklarimizi dağa kaçırdıkları zaman görürsünüz CHP yi kör müsünüz siz adamlar neler diyor. Vatanımızı bölmeye çalışıyorlar.kurdistan kurulacak diyor.nasil oy verirsiniz beyniniz bu kadar mu küçük..

Off bende bıktım yaşlı yöneticilerden ve fanatiklerden.

Kastettiğiniz hangi laikler benim çevremdekiler yaşamamıza bile tahammül etmiyorlar
Mesela ne yapıyorlar? Başörtünüzü mü engelliyorlar? Camiye gidip ibadet yapmanızı mı? Dini bayramları kutlamanızı mı engelliyorlar? Ne yapıyor bu laikler size?

Bu arada hala beklemediyiz, bize laikliğin nasıl islama karşı olduğunu anlatacaktınız? Engin medrese bilginizle
Konuşmalarınıza dikkat edin yazmak zorunda değilsiniz bana . Bu kadar dert etmeyin benim yorumumu sağcı oluşumu. Ve şunu da diyeyim etrafımda ki laik insanlar tahammül bile edemiyor varlığımıza.

Kastettiğiniz hangi laikler benim çevremdekiler yaşamamıza bile tahammül etmiyorlar
Nasıl bir çevredesiniz bilmiyorum ama 3-5 tane insan İçin laiklik kelimesini karalayamazsınız
Laiklik devletin baş tacı olmalı, olmalı ki yarın öbür gün senin baş örtün de dile dolanmasın. Kimsenin haddine değil çünkü
Umuyorum anlatabilmişimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…