Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Numarayı yapan ben değilim ke mal
Ben şehit torunuyum bu ülkenin kuruluşunda dedemin kanı var. Kimseye yedirmeyiz ! Kimseye. Cumhuriyeti yıktırıp da eski Osmanlı dönemine döndürmeyiz. Kısıtlıyorum sizi zira Atatürkçü bir kadın olan benim sizin gibi dar düşünceliler muhatabı dahi olamaz.

Benim hayalimde şu şekildeydi MssPARE ve ben ciddi derecede tüm partilerden, onların liderlerinden, kavgalı dövüşlü siyasetlerinden, koltuk sevdalarından, bana Atatürkçülüğü veya inancımı sanki kendileri aşılamışlar onlar olmasalar bir şey bilmiyormuşum gibi davranmalarından, her fırsatta Kadın üzerinden samimiyetsiz siyasi söylemlerinden bıktım.
Ben artık 50 yaş üstü siyasetçi de görmek istemiyorum, partileri desteklemenin fanatizm haline dönüşmesinden de yıldım.
Ülkem >Siyasi partiler ve siyasetçilerden.

Zekanız kılıçdaroğlu düzeyinde. Bu adamın aklı yokmu seccade görünmüyor mu. Diyelim ki komplo.
Yanlışlıkla basmış, basmamış. Kuranı 6 defa elinde salladı o oy verdiğiniz recep? Bakara makara diye ayetler alaya alındı? Bunlar din sevgisinden mı?

Din sadece kafana taktiğin örtü değil sen önce bunu öğren bi at gözlüğü takma da anlamıyla otur kuran-i kerimi oku belki akıllı düşünebilirsin böylece.iyi akşamlar
Neymiş peki. Kur’an ı çok iyi bilen biri olarak soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…