Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bizi de bilgilendirin o zaman, biz de yanlış yapıyorsak hatamızdan dönelim. Paylaşın kaynağınızı herkes görsün sadece kendinize saklamayın doğrularınızı
Tabiki mesela tv röportajlarını izleyebilirsin mesele neler demisler bakabilirsin googlede her yerden öğrenebilirsin yeterki öğrenmek iste canım

Aynı durumdayım, telefonum buzdolabım falan bozulur, bu olmaz artık derler diye ödüm kopuyor.

Valla bi buzdolabı olmuş 20 bin. Birkaç yıl önce tek maaşla alıyodum şimdi 2 maaş gerekiyor. Elimdeki bozulursa yandım.:) Millet gaz faturasını ödeyemiyor, TV ışığında oturmaya başladı. Artık ekmeğe muhtaç olmamakla şükür etmek istemiyor kimse. Şükür etmeye devam ettikçe korktuğumuz başımıza gelecek.

Hdp değil, direkt Pkk ile görüşen, masa başına geçip bir sürü taviz veren, sayın Öcalan demeyi ve PKK bayrakları asmayı, kullanmayı suç olmaktan çıkardık heyooo diye müjdeleyen hatta Öcalan güzellemesi yapan siyasetçileri olan bir parti geçmişi var. Biraz da bundan bahsetseniz keşke. Bunları unuttunuz mu yoksa o zamanlar Samanyolu Haber falan mi izliyordunuz da haberiniz yok bilmiyorum ama bu ülke bölünemez, hiçkimsenin işine gelmez ve gücü de yetmez. Bu teori zırvalıktan başka bir şey değil. Bölünme uçurumuna sürüklensek seneler önce bu olurdu zaten. Gelmiş geçmiş en yüksek oy oranlarına, seçmen kitlesine sahip partinin yapamayacağı işi toplama adamlar bir araya gelip hiç yapamaz. Şu argümanı bırakın artık. Deyin ki onlar devlet yönetmeyi beceremez, ne bileyim ekonominin iyice içine ederler, dindar kesimin hayat kalitesini düşürürler vs. eyvallah derim bir yere kadar.

Mavi ekran verdiler bir şey diyemiyorlar o yüzden de hep muhalefete saldırıyorlar.

Ben kelimeleri yanlış yazdığında düzeltmeyeceğim demiştim burada kelime yanlışı yok bilgi yanlışı var.

Ve yine zerre ve yine benim hakkımda karar sen benle mi yaşıyorsun a haber izliyormuşum kararı verdi sevimli kız arkadaşım canım benim lütfen beni bi bırak ya lütfen ama ayıp yani

Başörtü özgürlüğümüz elimizden alır da dese eyvallah değil mi? Çünkü başörtüsünü var eden de RTE. Asla İslam dininin farz kıldığı bir şey değil. RTE ile geldi RTE ile gidecek sanıyorlar.

Ben kelimeleri yanlış yazdığında düzeltmeyeceğim demiştim burada kelime yanlışı yok bilgi yanlışı var.
Dimi kime göre eye göre

Senmi karar veriyorsun bilgi yanlışlarına kelime yanlışlarına

Herkese de ver o zaman bilgi yanlışlıklarını ve bunun ici önce sen bilgilen hangi bilgine göre yanlış diyorsan

En komik olanı ise fetöcülerin çıkmasından korkanların da bir zamanlar fetöcü olmaları.alsksjdksksks
Hiiiç aldatıldık,kaldırıldık demeyin kimse size inanmıyor.
Biz niye kandırılmadık? Koskoca devleti yönetenlerden daha zekiydik herhalde. Kardeşim iyi puan aldı diye kendi okullarında burslu okutmayı, yurtlarında kalmayı teklif ettiler. Sanırım muhafazakar aile yapımıza aldandılar ama babam bende size emanet edilecek çocuk yok dedi, bozup attı adamları sksksks.

Ve yine zerre ve yine benim hakkımda karar sen benle mi yaşıyorsun a haber izliyormuşum kararı verdi sevimli kız arkadaşım canım benim lütfen beni bi bırak ya lütfen ama ayıp yani
Ayyy deprem zamanı enkaz çaluşmalarında canlı kurtarılan kişilerin a haberden boy boy fotoğrafını da babam paylaştıydı zaten değil mi Pare?

Nasil yani başörtüsü islam dinin farz kıldığı bir şey değil mi

Ayyy deprem zamanı enkaz çaluşmalarında canlı kurtarılan kişilerin a haberden boy boy fotoğrafını da babam paylaştıydı zaten değil mi Pare?
Her haber kalanı vardı ona mi dikkat etti depremde hangi kanalda ne varsa onu paylastim ben fark etmedim de sen bunu şimdi burda malzememi yapıyorsun bak her kanal vardı ne garipsin nerden nasıl vuruyorsun bence sus zerre lütfen sus artık

Bu ülkede başörtüsü hazımsızlığı maalesef az da olsa hala devam ediyor. Erdoğan’ın yaptığı en iyi şey kadınların maruz kaldığı bu insanlık dışı muameleye son vermek oldu. Özellikle üniversite okumaya çalışan kapalı genç kızlara çok içlenirdim. Kimsenin bu saatten sonra bunu değiştirmek isteyeceğini sanmıyorum, çünkü bu da işlerine gelmez. Hoşgörü=Oy. Ama bu kadınlar bu paranoyada da haklılar, senelerce çektiler çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…