Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Oysaki o da Akp ve Chp gibi gayet ılımlı bakıyor Hdp ile görüşülüp taviz verilmesine. İkinci tura kalacak olsa o cenaha yanlayacağı aşikâr.
Dese ki ben Ülkücüyüm Ülkücü diyorum çünkü Mhp diye bir parti yok benim gözümde. Sinan Oğan da Ülkücü olduğu için oyumu o'na vereceğim dese saygı duyarım ama kalkıp da yok 6+7li masa fetöcüler deyince ben direkt akp'li kafası yakıştırmasını yaparım. Benim eniştem sağlam bir Ülkücüdür onun oyu direkt Sinan Oğan'a. Ben kalkıp da eniştemi eleştiremem. Çünkü neden oyunu Sinan Oğan'a verecek biliyorum.

80 yılda ne yapmışlar bir dikili ağaçları yok, sadece heykel dikmişler diyenlere satılan fabrikaları gösterdiğiniz için teşekkürler. Ama orada yazan her şey doğru değil. Gaziantepli olduğum için merakımdan baktım Demirel döneminde satıldığı yazılan fabrika, 1961 yılında kamu tarafından kurulan Gaziantep Çimento Fabrikası, 1992 yılında gerçekleştirilen özelleştirme sonucunda Uzan Grubu (Rumeli Holding) tarafından satın alınmış, daha sonra TMSF'ye devredilen fabrika, 2006 yılında düzenlenen ihale sonucunda Limak Kurtalan Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş... Yine şu meşhur Limak çıkıyor karşımıza...Benim bahsettiğim Türk olmayan firmalara satılanlar ya da tamamen kapatılanlar. Her iktidar özelleştirme adı altında kurumları satmış.

Oysaki o da Akp ve Chp gibi gayet ılımlı bakıyor Hdp ile görüşülüp taviz verilmesine. İkinci tura kalacak olsa o cenaha yanlayacağı aşikâr.
Ayrıca ben Muharrem İnce'yi de sevmem. İlk zamanlar alkışlayanı çoktu ama son zamanlarda o da rengini fazlasıyla belli etmeye başladığı için o'nu destekleyenlerde oyunu İnce'ye vermekten vazgeçtiler. Benim gözümde siyasetçiler al birini vur ötekine ama bu yönetilme ya da güdülme diyeyim bu şekilde güdülmek benim hoşuma gitmiyor. Artık koyun sesi duymak istemiyorum yeteeğğğrrr.

Mesela baktım Meysu 2004 yılında yine Türk bir şirkete satılmış... Hangi sayfadan baktıysanız veriler doğru değil. 2004 yılında Demirel mi vardı

Ülkücü birinin artık MHP’yle işi olmaz ki zaten. O eskidendi. Çözüm sürecinde yaşananları tiksinerek izledik. Amacına da ulaşmadı, terör bitti mi hayır. O günleri unutup kalkıp şu an CHP’yi terörden vurmaya çalışmaları dümdüz akılsızlık. Omurgalı duruş isteyenin oy vereceği tek aday Oğan. Hiçkimse bu konuda birbirini b.klamasın çünkü hepsi aynı.

Sinan Oğan oylarını ülkücülerden alacaktır, o yüzden kimse ona Muharrem İnce ye dedikleri gibi oyları bölüyorsunuz demez.

Ay doğru pandemiden önce uçuyorduk

bu konudan uzak durmak istedim yazmayım dedim fakat yazılanları görüyorum da diyorum ki acaba perdemi var gizlerinde kulaklarında

ben a partisi b partisi savunmuyorum al vur duvara hepsini ..çıkarları için herşeyi yapan bir grup birileri

fakat söyle bir şey var 6 li masa ve chp şimdi bana kizicaklar böyle yazanlara beğenmedimler yağıyor ama bende fikrimi yazmakta özgürüm
öyle değil mi

bir arkadaş liste yapmış akp şunu sattı bunu sattı diye ama chp vatani satıyor bölüyor ayak sesleri geliyor ve en çok kızdığım Atatürkün partisi adı altında onu kullarak dile getirerek yapması Atatürkçülük nedir bilmeyen bir parti herşeyden önce Atatürk bu ülkeyi kurtarmak sınırları cizmek icin uğraştı peki chp ne yapıyor bölmek dağıtmak için bunun için pkk ile bir oluyor sırtını kandile teröre dayiyor Atatürk bu ülkeden eşkıyayı terörü kovdu ömrü ülkenin bütünlüğü korumak için savaş vererek geçti herbir cm şehit kanı bu ülkenin
selahaddin demirtasi çıkarıcam diyor hatta Öcalani yazık diyor günah özgürlük hakkı diyor kılıçdaroğlu Peki onca şehidin onların anne babalarının hamile eşlerinin çocuklarının gencecik yaşlarda şehit olanların hayatı onların hayati günah değil mi özgürce yaşamak onların hakkı degilmiydi

abd denn maddi destek aliyor sırf erdoğandan kurtar diyen bir dünya var özerllik diyor açık açık bunları söyleyen birine adım adım ülkeyi felakete sürükleyecek birine sırf erdoğan gitsin diye oy vermek ne Atatürkçülüktür ne vatan severlik

ülke adına şunu yapacağız bunu yapacağız yok dediği şey özellik fetocular çıkıcak pkk yanlıları çıkıcak pkk partisi hdp bakanlık alıcak Abd ne derse o olucak suriye içinde belli yerlerdeki Türk askerleri çekilecek pkk ve abd oralara üst kurucak buyurum sınırlar sizin kurdistani da kurun denecek

kuran kurslari imam hatipler kapatilicak üretilen savunma için yapılan yerler kapatilicak

muarrem inci dozerle yıkacağız kuran kurslarını mağaradan kalma insanlar diyor ve oy istiyor oy istediği kimler peki müslüman türk insanları bazen cidden ne konuştuklarını bilmiyorlar

kılıçdaroğlu 'nun konuşurken yaptığı bilgisizlikleri hiç demiyorum bile öyle dil sürcmeleriyle illeri ülke yapmalarıyla ülke yönetilmez gerçi derdi o illeri bölüp ülke yapmak konuşma yaparken gençler yerine militanlarım dediği gibi

sırf biri gitsin diye açık açık Turkiyenin başına gelecekleri söyleyen birine oy vermek akıl tutulması yada dusunmeden oyu ziyan etmektir

o oy bu ülkenin güzel geleceği olmalı teröre gitmemeli ülkeyi bolmek için dış güçlerle plan yapanlara gitmemeli zerre içlerinde Atatürk yok ne düşüncesi ne bu ülke için kurduğu mücadele fikirleri yok Atatürk dillerinde beyinlerinde değil

Allah akıl fikir versin terörle kolkola yürüyen CHPcilere diyelim geçelim kardeşim

İnsanlar bu kadar nankör ve kör olmamalı hangimiz aciz hangimiz ekmeğe muhtacız evlerimizde son teknoloji olmayan yok biraz şükür edelim ya yalancılar da ortada ülkenin düşmanları da onların eline geçerse ülke şu an yediğinizi değil suyu bile huzurla icemeyeceksiniz ne mutlu türküm diyene Allah yolunu açık etsin Recep Tayyip Erdoğan in.

Üşenmedim okudum acaba ne yazmışsınız diye ama yine varsayımlar başka bir şey yok...Çok rica ediyorum haber kaynaklarınızı kontrol edin kanıta dayalı olmayan hiç bir habere itibar etmeyin.

Kör ve nankör olmak mı
Evlerde son teknoloji mi
Alışveriş yapmakta zorlanıyoruz demiş herkes
Sizin evinizde tencere nasıl kaynıyor? Teknolojik aletlerle mi

Topikte maalesef hep hayal kalacak olan Cumhurbaşkanı profilimi yazmıştım, partiler beni yine yanıltmadı, akpsi chpsi fark etmeksizin dertleri aman koltuğum canım koltuğum.

Kadının adı da yok değeri de yok, bir tanesi dahi kendi egosundan hırsından feragat etmedi, öldürülen, tecavüze uğrayan, şiddet gören biziz ama bizim üzerimizden siyaset yapan erkekler.

Bir tane bile Kadın Cumhurbaşkanı adayı çıkaran olmadı yine, adayların hepsi erkek, yine etraf erkek çorabı kokacak.

Cumhurbaşkanı[değiştir | kaynağı değiştir]​

Bugüne kadar, Türkiye'de hiçbir kadın Cumhurbaşkanı olarak görev yapmadı.

TBMM Başkanı[değiştir | kaynağı değiştir]​

Bugüne kadar, Türkiye'de hiçbir kadın Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanıolarak görev yapmadı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı[değiştir | kaynağı değiştir]​

Bugüne kadar, Türkiye'de hiçbir kadın Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak görev yapmadı.

Türkiye'de Cumhurbaşkanı Yardımcısı makamı 2018 yılında kuruldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…