Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Siz %52 ile seçilen bir insan hakkında konuşurken, önce seçmenine saygı duymanız gerekir. Demokrasinin manası bu. Diğeri ülkeyi 100yil geriye götüren darbe seviciligi olur ki, bu halk ona izin vermiyor artık. Hep beraber şahit olduk. Ayrıca eyalet sistemi, terör sempatizanı olan bir insana bu daha iyidir deyip oy vermek, ülkeye ne kazandırır ? Bence korkunç bu düşünceler
İnanç başka ülkenin yararına hareket etmek başkadır. Yüzyıldır sömürge bu ülke. İha siha düşmanı bir ittifak ne vadediyor size anlamak mümkün değil. Çocuğunu torununu düşünmez mi bir insan. Hayretler içindeyim

Siz %52 ile seçilen bir insan hakkında konuşurken, önce seçmenine saygı duymanız gerekir. Demokrasinin manası bu. Diğeri ülkeyi 100yil geriye götüren darbe seviciligi olur ki, bu halk ona izin vermiyor artık. Hep beraber şahit olduk. Ayrıca eyalet sistemi, terör sempatizanı olan bir insana bu daha iyidir deyip oy vermek, ülkeye ne kazandırır ? Bence korkunç bu düşünceler
Diğer yarısına da siz saygı duyuyor musunuz peki disklike atmak dışında?

Kimse kusura bakmasın, içinde HDP nin bulunduğu ittifaka oy veren insan, vatanseverligini sorgulamalı. Şehitleri hesaba katmalı. Bırakın şehitleri, HDP binasının önünde çocuklarını terör örgütünün elinden kurtarmak isteyen analara saygısı olan, o gruba oy vermez veremez.

HDP millet ittifakı içinde değil. HDP her seçimde kendi adayını çıkararak dolaylı olarak AKPye destek çıkmış oluyordu Son yerel seçimlerde bunu görüp vazgeçtiler. Bu seçimde de aynı politikayı izliyorlar
Ben niye vatanseverliğimi sorgulayayım savaşa gitmiyoruz seçime gidiyoruz

Her seçimde de aman Öcalan hapisten çıkar aman su faturalarını PKKlılar dağıtır diye mi oy vereceğiz? Hep aynı tantana.

Saygı duymam gereken kişi savunduğun kişiyse zor valla, kalmadı biz de napalm

Hdp,terorist,vatan haini kelimeleri olmasa ne konusacaklarmış acaba 🤣🤣 İktidarda kim var a kus beyinli insan çok şak şakladıgınız insan meclisten atsaydi o zaman neyden korkuyorlar ? Veya meydanlarda bayrak acıp eylem yaparken vurup indirselerdi ? Niye gezicilere yapılanın çeyreği bile yapılmıyor niye 8 mart yürüyüslerine yapılanlar yapılmıyor kim kimi koruyor chp mi iktidardada o emir veriyor ??? Bunları aramıza sokan en buyuk vatan hainidir

Şimdi biz böyle konusunca bir kesim bize din düşmanı olarak bakıyor, Allaha şükür ben dinime düşkün biriyimdir, ama din iman adı altında böyle şeyleri kabul etmiyorum artık.
Ne alaka kardesim islam hosgoru dinidir ki sen bir inana dinsiz kafir diyemezsin kendin dinden cikarsin olen ateiste oldu dinsiz diyemezsin belki son anda iman etti tovbe etti hakka sigindi bilemezsin din kulla Allah arasindadir

HDP millet ittifakı içinde değil. HDP her seçimde kendi adayını çıkararak dolaylı olarak AKPye destek çıkmış oluyordu Son yerel seçimlerde bunu görüp vazgeçtiler. Bu seçimde de aynı politikayı izliyorlar
Ben niye vatanseverliğimi sorgulayayım savaşa gitmiyoruz seçime gidiyoruz

Her seçimde de aman Öcalan hapisten çıkar aman su faturalarını PKKlılar dağıtır diye mi oy vereceğiz? Hep aynı tantana.
Eyalet sistemi diyorlar hanımefendi! İha siha uretmeyecez. Bütün büyük projeler iptal diyor muhalefet . Bu delilik görmüyor musunuz?

Kimse kusura bakmasın, içinde HDP nin bulunduğu ittifaka oy veren insan, vatanseverligini sorgulamalı. Şehitleri hesaba katmalı. Bırakın şehitleri, HDP binasının önünde çocuklarını terör örgütünün elinden kurtarmak isteyen analara saygısı olan, o gruba oy vermez veremez.
İyide bu ülkeyi 20 senedir yönetenler isteseler o terörü bitirirlerdi degilmi?

Ne alaka kardesim islam hosgoru dinidir ki sen bir inana dinsiz kafir diyemezsin kendin dinden cikarsin olen ateiste oldu dinsiz diyemezsin belki son anda iman etti tovbe etti hakka sigindi bilemezsin din kulla Allah arasindadir
Yok sizin için demiyorum ki ben. Malum kesimi kastediyorum, adamı istemediğim için beni dinden çıkaracaklar neredeyse. Allah ıslah etsin.

Ben maras ve hatay bolgesiyle calistim Adiyamana hakim degilim yalan bisey yazamam ama tvlerde catir catir yayin vardi nasil girilemedi onu anlamadim
Çünkü yeterli ekipman yoktu biz deprem bölgesiyiz nasıl bu kadar hazırlıksız olunabiliyor ben de onu anlamadım.

İnanç başka ülkenin yararına hareket etmek başkadır. Yüzyıldır sömürge bu ülke. İha siha düşmanı bir ittifak ne vadediyor size anlamak mümkün değil. Çocuğunu torununu düşünmez mi bir insan. Hayretler içindeyim
Ağzım açık okuyorum yorumlarınızı vallahi

X