Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cikinca aponun heykelini diker artik

Cikinca aponun heykelini diker artik

Burada heykel konusunu açıklamış kendisi

Adamın gözüne laf atanlar ortada bırakılmayacağını bilmiyor mu? Namaza mücbir sebepten kısa ara verince bile önü kıvrılıp kapatılır ve ya dua ederken dahi, bunu onlar da çok iyi biliyor. Hadi ordan bilerek basılmışmış,yersen...

Yurtdışından ahkam kesiyorsun ya.
İstiyorsunuz ki bir kahve içmeyelim, bir krem sürmeyelim yüzümüze
Kafanız mantığınız bu kadar yorumluyor
Togg için sıraya da girdim.
Milletin nerde ne kazandığını kendinize dert etmeyin de ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenin.
Daha ülke içinde, 2 şehir öteye anasının yanına gidemeyenler "ülkene dönseneeee" diye atar gider yapıyor.
İçtiğiniz kahvenin tasası bana düşmedi. Vay efendim geçinemiyorum diye ağlayacaksanız lüksü bırakın..
Ben Türk'üm aslımı unutup hiç yorum yapmayacak mıyım ? Buna sizler mi karar vereceksiniz ?

Kahve lüks değildir.
Belli oldu canhıraş savunmanı
Gözünü toprak bile doyurmaz senin
Kazandığında kimsenin gözü yok
Önceden de dedim. Eşim yakında dolarla maaş alacak
ama senin gibi ülkemi para için satmam ben.
karaktersiz değilim.

Zamlar konusunda hemfikirim, hükumet değişince bunların düzeleceğine emin misiniz peki siz ? Ya da bal yiyen baldan usanır mantığı ile, 20 sene denedik bir de diğerini deneyelim mi diyorsunuz ?

Kimin ne için ülke dışında olduğunu Allah bilir. Sen hangi hakla bana bunu diyebilirsin ?
Senin tek derdin şuan ülke dışından Erdoğan savunuculuğu yapmam. Ülkeyi satacak olan sizlersiniz yakında. Konuyu paraya pula euroya getiren, sırf euro dolar değerleniyor diye yerinde duramayan sizlersiniz. Karakteri bana sen mi öğreteceksin ?

Kimde ne yoksa ona onu öğretmek hoşuma gidiyor.
Dolar euro yükseliyor diye yerinde duramayan, hükümet değişir de döviz düşer diye aklı çıkan çıldıran tabiri caizse neyse burayı yazmayayım sensin.
Buram buram kokuyor.

Togg u da bilerek meze olarak kullandım ki tepkileri göreyim.
İstiyorsunuz ki ülke dışında kimse yorum yapmasın, lafını dahi etmesin. Oyum CHP ye desem diyecek miydiniz yurtdışından siyaset yapma diye...
Aslında Erdoğan gitse de bi burnunuzu sürtseniz diye de geçiyor içimden ama ailem eşim dostum için bunu diyemem. Çocuklarımın, ailemin geleceği için ille de Erdoğan.
Zorunuza gitse de gitmese de.....

Öğretmek sana mı kaldı.. Sen evdeki çocuğuna birşeyler Öğret yeterli.

Çok merak ediyorum ne olacak ta burnumuz sürtülecek

Togg alman umrumda bile değil

Herkesin seni kıskandığını düşündürten şey tam olarak nedir?

Ama yurtdışında yaşayıp buraya gelip azıcık dolar euro ile sefalar gibi yaşayıp siz kahve içmeyin lüks ayağınızı yorgana göre uzatın vs demen karakterle alakalı evet.

İlk defa ona oy vereceğim kısmını geçin, sırf doğal gazı çok şükür çıkardı diye benden oy alamaz. Ben size eğitim ekonomi tepe taklak diyorum siz lgbt diyorsunuz. Benim söylediklerim bütün ülkeyi sarsarken siz bir azınlığa alınacak tavır için mi oy vereceksiniz. Kusura bakmayın da lgbt kırmızı çizgisi olan bir hükümet çocuk istismarının hatta özellikle erkek çocuk istismarının üzerini örtüyor. ama yetişkinlerin kişisel tercihi kırmızı çizgisi öyle mi. O yasa çıksa da çıkmasa da lgbt diye bir grup var ve kapalı kapılar ardında bu hayatı yaşıyor. Varlıkları bir sözleşmeye girse ne olur girmese ne olur. Bu insanlara cezai işlemi şu anda da uygulayamıyorsunuz, kişisel bir günah diğer kulları ilgilendirmez. Ama tecavüze uğramış bir erkek çocuğuna saldıranı cezalandırma hakkınız varken bunu saklıyorsunuz, adil tarafını göremedim.

Siz istediğini kılıfları bulun oyunuza, benim için değişmez. Bir ülkede bir hükümet aleni kul hakkı yiyor, rüşvet alıyor çalıyor çırpıyor, hakkı olmayan bir refahı yaşayıp halka et yemeyi çok görüyorsa ne namazı ne lgbtsi ne ayasofyada kılınan namazı zerre umurumda olmaz. Hepsi beceriksizliğini ve aç gözlüşüğünü örtmek için tribünleri galeyana getirmektir. Bir hükümetin öncelikli görevi halkını maddi refaha ulaştırıp adil bir sistemde yaşatmaktır. Bunları yapanayan isterse kabeyi yerinden çıkarıp önüme koysun görevini yerine getirmiş olmaz.

Hâlâ tek derdin döviz..

Boş verin siz bizi çok akıllısınız ya halk TV de Korkmaz tavukçunun mesajlarını okusunlar size...
İstediğimizi okur dinleriz
Siz de anca, okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz der durursunuz.
Evet ben de sizin gibi düşünenleri anlamaya çalışmıyorum açıkçası boşvermek daha mantıklı.

İnsanın fikri neyse zikri de odur..
Tek derdiniz döviz.....

Dövizin yükselmesi ekonomimizin içinden geçtiği için olabilir mi?
Sen anlamazsın bunu tabi o yüzden geçinemeyen insanların derdinin kur yükselmesi, tl nin değersizleşmesi vs olmasını kafan algılayamıyor.
Bu arada kıskandı diye düşünmeden diyeyim. Biz geçinebiliyoruz çok şükür. Ama ben geçiniyorum diye açlık hatta yoksulluk sınırı altında yaşayan insanları gözardı edemiyorum. Bak bu da bir karakter meselesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…