Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ay saymayı da bilmiyor. 3. Kişi sen oluyorsun tatlım 😅 ne güzel kendi kendine lafı da soktun 🤣🤣🤣 ikisi konuşurken, ben şu kadar çeşit yaparım diye dahil olan sensin 🤣🤣🤣
3.kişiliği bırakıp 1256789. kişiliğe soyunmayı da bırakın olur mu?
Sorduğum kişi bilmiyorum ki yazmadı dese bile yeterli bana 3 sayfa gerisini okumak istemedim belki size ne dediğim tam da bu?
Saymayı ben öğretebildim umuyorum size.. Göz ardı edebilirsiniz şimdi beni 👍

Benim durumuma karar verecek konumda olduğunuzu sanmıyorum. Kimsenin kendi doğruları dışında başkasının doğrularına müdahale etmek gibi bir hakkı yok. Ayrıca neyi iyi yapıp yapmadığımı da yine ben bilirim. :KK66:
Belli oluyor savunma biçiminizle 😅

İşte bu yüzden Erdoğan..

Ben zaten kadın erkek eşitliğine inanmıyorum.”
Tayyip Erdoğan / Kadın dernekleri ile yaptığı toplantıda.
“Bir tane kız mıdır, kadın mıdır bilemem.”
Tayyip Erdoğan / Dilşat Aktaş hakkında.
– “Kadına şiddet abartılıyor.”
(Tayyip Erdoğan / Son 7 yılda %1400 artan kadın cinayetleri hakkında.)
“Yalnız bırakılan ya davulcuya ya zurnacıya.”
Tayyip Erdoğan / Münevver Karabulut cinayeti hakkında.
– “Benim bedenim, benim kararım diyenler feminist.”

Merve kavakçı ailesine yıllardır bedel ödüyoruz dahada mağduriyetleri bitmedi mi
Tavukları bile devletten burs alıp dışarda okuyacak
Elçi yaptık danışman yaptık ihaller verildi
Yetmedi mi
Kendileri kadına çok değer verirler biliyoruz

3.kişiliği bırakıp 1256789. kişiliğe soyunmayı da bırakın olur mu?
Sorduğum kişi bilmiyorum ki yazmadı dese bile yeterli bana 3 sayfa gerisini okumak istemedim belki size ne dediğim tam da bu?
Saymayı ben öpretebildim umuyorum size.. Göz ardı edebilirsiniz şimdi beni 👍
Bence günde 5 çeşit yiyin. 3 çeşit az geliyor size. Biraz da omega 3 vee 1'den 10'a kadar sayma tekrarı öneririm 🙋‍♀️

Hmm umursamıyorsunuz, gülen emojiler havalarda uçuyor. Ama içten içe huzursuz oluyorsunuz ki, o kahkaha atılan yorumlarım şikayet ediliyor :KK59: nolur umursa ya. Hayatımda senden başka kimse yok. Sonra intihar ederim falan :işsiz: umursamayıp cevap yazman da ayrı bir tezat. Neyse.. bu gecelik bu kadar diyalog yeter sana.
Bu gecelik yeterince eğlendin sanırım ama benden daha fazla ekmek çıkmaz sana😃.Hadi iyi geceler.

40 lı yaşlar ama yaş işe yaramıyor bazen. Halbuki git tedavini ol bebeğine odaklan, dua topiğine git duanı et mis. Ne gerek var burda zırvalamaya zırrr zırrr
Ooo aramızda müneccimliğe soyunan birileri var. Falda bakıyor musun kııız 😅 arkamdan atıp tutarsın anca.
40'lı yaşlarımda değilim ve hiç dua topigine bir şey yazmadım. Element uydurmak huy olmuş artık sizde. Nasıl dolmuş taşmış sinirden 🤣🤣🤣

Merve kavakçı ailesine yıllardır bedel ödüyoruz dahada mağduriyetleri bitmedi mi
Tavukları bile devletten burs alıp dışarda okuyacak
Elçi yaptık danışman yaptık ihaller verildi
Yetmedi mi
Kendileri kadına çok değer verirler biliyoruz
Eski AKP milletvekili Kuala Lumpur Büyükelçisi Merve Kavakcı, Dışişleri bakanlığı dış politika danışma kurulu üyeliği görevinden alındı... Geçenlerde görevden alındı... Bunu da yeni öğrendim Kuala Lumpur büyükelçimizmiş önceden... Bildiğim kadarıyla ABD vatandaşı kendisi Türk vatandaşı da değil, nasıl elçimiz olabiliyor anlamadım.

Aa, ben bebeği var diye hep yirmili yaşlar sandım. Üslubu ona bağladım. Alttan alınacak yaşta da değilmiş 🙄
Kasımda 38. olucam. 27 yaşında evlendim. 36 yaşında anne oldum. Başka merak ettiğin bir şey varsa çekinme sor. Tahmin yürütmeyin, beceremiyorsunuz.

İyi hoşta güzelim biz neden soğanı 20 tl ye alıyoruz
Iyi hoşu geç. Hiçbir şey yapmadı diyorsunuz ya bu ona cevaptı. Yeni hasat başlamamış ve depolarda da azalmış soğan. Bana soracağına google'a sorsan keşke. Yani herkes kendi boğazını düşünmek zorunda dimi? Bu kafalar cağ atlaticak bize pehhhh.

X