Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Evet bay Kemal özerklik ilan edecekmiş arkadaşlar ama bu haritayı bay Kemal cizmedi.

Eklentiler

• Screenshot_20230324-224011_Facebook.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 45
Erdoğan öncesini yok sayanlar var üzülüyorum valla onlara büyük bir boşluğa düşerler herhalde
Karahanlılar öncesi Türkleri de yok sayanlar var. Osmanlı öncesini de. İktidarda olmazsa nasıl gönderilir bilmem. İktidarda olursa Turkuvaz Medya günlerce yas tutacak ve cenazenin ilk gününden itibaren nüfus farkını dikkate almadan Atatürk’ün cenaze töreni ile karşılaştıracak. Ölümünden sonra bile yerine koyma çalışmasına devam edecek. Nietsche'nin sesi yankılanacak inançlı kulaklarda: Tanrı Öldü!

Demeyin öyle ya ailede değil zekada bitiyor iş bence, babam fanatik mhpli annem cahil bir din siyaseti taraftarı ben onların içinden çıktım. Benim gibi de çok insan var.

Ben bakamadım, twiterda mı
İstisnalar kaideyi pek bozmuyor
İnsanların tercihleri genelde çevresinin ürünüdür
Bence sen ve senin gibiler daha özeller
sıyrılmak bağamsız düşünebilmek herkesin yapabileceği birşey değil

Gelde bizim insanımıza anlat ya başlarına gelecek yada evlafımın ömründen al reise ver der dahada
Ben bu kadını sabahtan beri izlememek için direndim. İzlerken kadının çocuğuna falan takılmadım. Kendi canıdır, kendi bilir. Benim de çok derdim değil. Ben oradaki bir kadının ben seni savundum, sen benim özgürlüğümü savunur muydun? kısmına takıldım. Çünkü ben de yaptım aynı hatayı. Başımı örtmediğim halde onlar için oy verdim. Şimdi diyor ki haklıysan savunurum. Benim özgürlüğüm onun hak vermesine kalırsa ben nasıl haklı olurum? Örtünmeme, inanmama, ibadet etmeme hakkımı istiyorum. Savunacak mı? Kendi inancı gereği söylüyorum, haram olsun verdiğim destek.

Aynı hatayı yaptım hiç sorma
Sene 97 heralde arkadaşım perula üniye gidiyordu
Eylem yapacaklardı gelirmisin dedi
Seve seve dedim
Benim bir dinim bile yok
Ilımlı islam dediler demokrosi dediler insan hakları dediler
Ne güzel dedik oy verdik
Ne mi oldu
Dünün mazlumları bugünün zalimleri oldu
Her insan başkalarının hakkına girmeden dilediği gibi yaşasın inansın
Bu en temel insani haktır
İşte bizdeki yanılgı islami yönetimlerin asla başka hayat tarzlarına tahammülü olmadığı
Düzgün işleyen demokrasilerde ise islamcıda diğer hayat tarzlarına saygı duymak kalbullenmek zorundadır
Haram olsun dermiyim demem heralde
Bugün eşime de dedim bence görmeliydik(çok söyleniyor işte oy verdin ben sana verme dedim diye :))

Doğru bildiği şeyleri asla sorgulamamış olması onları doğru yapmaz ama doğruları savunmakla övünüyor.
Önce kim bu diye baktı, sonra tanıdım ki yüz hafızam zayıftır. Ne kadar kızdıysam kazınmış aklıma. Bu mu kaba ayrıştırıcı dil kullanmamış linç yemiş belli ki, ağız değiştirdiğin göre

Haram olsun dermiyim demem heralde
Bende yok ki bu kavram. Onların hak anlayışı. Benim pişmanlık ifadem. Ben perukla saçma sapan hallere girmelerini normal bulmadım. Doğal olsunlar istedim. Onlar da bizi olduğumuz gibi kabul etsin, doğal halimizle. Etmiyorlarsa pişman olurum tabii.

Sence siyasal islamın ne olduğunu görmek
Neler yapabileceklerini bilmek iyi olmadımı
Bende pişmanım kızgınım lakin hep mazlumu oynadılar hep hakkı yenen insanlar rolündeydiler
Geldiler gördük neler yaptılarını
Ki daha rahat hareket etme kabilyetine sahip bile değilller
Olsa irandan farkımız kalmayacak
Yada benmi bardağın dolu tarafını görüyorum

Bitmeyecek mağduriyet. Mekke'den atılmaya dayanan mağduriyeti biz saf saf ülkemizdeki üni öğrencilerine indirgemişiz. O mağduriyet bitecek gibi değil. Bitmeyen mağduriyet de boğuyor artık bir yerden sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…