Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Oturdum hepsini izledim sinirim bozuldu, tamam sen kendi canını bir kula kurban ediyorsun da, çocuğun ne suçu var
çocuğunu biri kaçırsa orda ruhu duymayacak neyse ki babası gelip aldı da kurtuldu çocuk
İŞte nerede doğduğun kaderdir
Kadının beynine oksijen gitmiyor
Donmuş beyni

İŞte nerede doğduğun kaderdir
Kadının beynine oksijen gitmiyor
Donmuş beyni

Gözler kapalı kulaklar duymuyor,körü körüne biat bu işte,birde şu var bu düşünce ile büyüyorlar bunlar ailede bitiyor çünkü.
Demeyin öyle ya ailede değil zekada bitiyor iş bence, babam fanatik mhpli annem cahil bir din siyaseti taraftarı ben onların içinden çıktım. Benim gibi de çok insan var.
Yanıt geldi demin.
Ben bakamadım, twiterda mı

Demeyin öyle ya ailede değil zekada bitiyor iş bence, babam fanatik mhpli annem cahil bir din siyaseti taraftarı ben onların içinden çıktım. Benim gibi de çok insan var.

Ben bakamadım, twiterda mı
Çok var öyle i nsanlar,o anlamda söyledim,geneldede çok beyin yıkanan bireyler var aslında.
Burada bak haberi.

Sanırım ben üzüleceğim çünkü İnce'nin seçmenlerinin AKP'ye oy vermek istemeyenler olduğuna ikna oluyorum. Kılıçdaroğlu'nu istemeyen muhalifler değil onlar.

Eki Görüntüle 3222864
O zaman kalkıp imza vermeye gitsinler, oturduğu yerden ötüyor hepsi. 'Yerim dar, yenim dar' meselesi gibi, aday olsun istiyorsan harekete geç, denklem çok basit. Ben mi gidip imza vereyim inceye, imza vereceksem erbakana veririm, onun akpden oy çalma poransiyeli var bence, kahretsin ki hastaneden çıkamıyorum.

Yeniden refah partisi az önce cumhur ittifakına katılmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…