Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Bu gevşek iki aylığına oyun oynuyor, iyi de kazanıyordur da ben niye maruz kalıyorum buna bilmiyorum
Ay yediler bitirdiler kadıncağızı ya, vallahi gidip sarılıp teselli edesim var. Dün akşam erbakan haber türkte açıkladı neden ittifaktan vazgeçtiğini, kadınla hiç ilgisi yok, akp koşulsuz ittifak istiyor erbakanın şartları var. Mutabakat metnini reddetmişler. Adam da bırakıp çıkmış. Olay bu kadar

6284 kırmızı çizgiydi. AKP cesaret edemedi YRP için riske atmaya. En azından kadın diye bir şeyin var olduğunu ve oy kullanabildiğini fark etmişler Suratsız Erbakan'dan farklı olarak.

yazık ülkenin bilinçsiz bu kitlesine
Ya en acısı da sizlerin kendinizi bilinçli, vatansever vs sanmanız.

Aklıma "Fetö eteğini yalayan, teröristleri türkülerle şarkılarla dağdan indiren ama şimdi en ala fetö karşıtı ve CHP düşmanı görünen" tanıdığım aklıma geliyor gördükçe.

Sizin açıkta ne oldu
Araştırıp sorgulamayı biliyoruz en azından yetmez mi, bir kişinin ağzından çıkmış içi boş sözleri papağan gibi tekrarlamaktan fazlasını yapabiliyoruz mesela, soranların önüne kanıt koyabiliyoruz.... daha sayayım mı

Bu gün temel atma töreninde yine aynı yerden vurmuş. Kendisine mübah ama başkalarına günah, ve bunu böylece kabullenen muhakeme yeteneği zayıf grup var. Onlar hep kandırılır ama olabilir. Karşı taraf sağlam adımlar atmaya çalışır vatan haini ilan edilir

Siz kendinizi ne zannediyorsunuz ya sadece siz mi okuyor, araştırıyorsunuz? Sizin gibi düşünmeyenlere saygı duymayı hakaret etmemeyi öğrenin. Bana göre de siz cahilsiniz ama ben hakaret etme gereği duymuyorum! Mesela yazım kurallarına dikkat etmemeniz bile bende bir çok düşünce uyandırdı. Daha sayayım mı?

Birçok ayrı yazılmaz.

Hakaret falan etmedim, hükümeti savunup millet ittifakını kötüleyenlerden henüz gerçek bir kanıt sunan çıkamadı, çıkarsa saygıyla kabullenirim. İsmi lazım değil tvde ne derse aynı cümleler buraya yazılıyor ama karşılık verip kanıt isteyince ortadan kayboluyorlar. Buyrun siz görüşlerinizi delillendirin.

Yazım kurallarına bu kadar bayılıyorsanız siz hepsini tepe tepe kullanın. Ben Türkçe öğretmeniyim, emin olun buradaki çoğu üyeden çok daha iyi biliyorum kuralları ama makale, tez yazmıyorum, kitap da basmıyorum. Telefon klavyesiyle yazmak da yeterince zor zaten. Ayrıca istediğim gibi yazarım, yazdıklarımı anlıyorsanız kelimeleri yazışım sizi çok da ilgilendirmez. Kk yazım ve inceleme komisyonunda değilsiniz.

Buyrun siz görüşlerinizi delillendirin.
Muhtemel cevap: Size bir şey kanıtlamak zorunda değilim.

Hero da benim sorularımı görmezden geliyor.

Mesela çok basit bir sorum var.

Chp hdp ile iş birliği yapıyor. Ben chp ye oy vermem diyenler;

Açılım sürecinde hdp ile işbirliği yapılırken akp ye ilk seçimde oy verdi mi? Yoksa akp işbirliği yaptı ben oy vermem dedi mi?

Alın size samimiyet testi

Aaaa bunları da demişler bir de...

Alın size cevap. Daha fazlası çıkmaz.

Aaaa bunları da demişler bir de...
Onlar kandırıldı, lütfen haksızlık etme. Hükümetler de kandırılabilir, hata yapabilir, hatta ülke batırabilir. Onlar da insan evladı. İşin acı tarafı 'dağda kurt bir kuzu yese hesabı ömerden sorulacaktır' diyen insanları örnek aldıklarını iddia ediyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…