Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Erbakan toplar sanırım 100 bini

Onun iktidardan çalacağı çok oy olduğunu düşünüyorum. Necmettin erbakanı seven epeyce insan vardı. Hatta annemi gazlayayım ona versin, iktidardayken severdi rahmetliyi.

Bu imzalar nereden veriliyor erbakana bir imza çakayım 😁

Onun iktidardan çalacağı çok oy olduğunu düşünüyorum. Necmettin erbakanı seven epeyce insan vardı. Hatta annemi gazlayayım ona versin, iktidardayken severdi rahmetliyi.

İlçe seçim kurulu başkanlıklarına gidip imza verebiliyoruz. Duruma göre bende vatandaşlık görevimi yapmak için gidip imza verebilirim :KK53:

İnce nin bu tavrı intikam bence, muhalefetle yarışıyor kendince
Karşıdan ne kadar kötü gözüktüğünün farkında da değil. İktidara karşı durup ben de varım, ben de muhalifim dese tamam da muhalefetle rekabet etmek için bu kritik dönemde ortaya atılması 🙄 İyi niyetli görmüyorum, kişisel kavga peşinde sadece. Eski partisine meydan okuyor.

İlçe seçim kurulu başkanlıklarına gidip imza verebiliyoruz. Duruma göre bende vatandaşlık görevimi yapmak için gidip imza verebilirim :KK53:

Ben muhafazakar olsam Erbakan'a oy verirdim, diye diye adamı ilk turda cb yapacak sayıda seçmen toplamayalım 😵‍💫

Hay allah chanc den falan olsaydı ya, ben daha hastanedeyim, oraya gitmeye vaktim yok. Hastayı bırakamam

Ben muhafazakar olsam Erbakan'a oy verirdim, diye diye adamı ilk turda cb yapacak sayıda seçmen toplamayalım 😵‍💫
Ayyy şimdi değil, çoğulcu demokrasi geldikten sonra 🤲 şu an hepsi birbirinden tehlikeli, şimdi sadece oy çalsınlar yeter. Muhafazakar topluluğun illallah etmiş kesini için iyi bir aday olabilir aslında, saygı da duyarım ama şu anki büyüklükte bir gücü değil.

Mantıklı. Seçim sonuçları açıklanmaya başladığı anda dalgalanma başlıyor zaten, daha önceki seçimlerde eşi bankacı olan bir arkadaş anlatmıştı. Mevcut hükümet kazanacağı zaman istikrar devam eder yani sabir kalır ya da düşermiş yatırım araçları, güvenin devamıyla ilgiliymiş bu. Yalnız şu an surum zıddına işleyecek çünkü şu anki hükümet güven unsuru değil artık, normal koşullarda kılıçdaroğlunun adaylığının açıklanmasının risk oluşturduğundan bunların yükselmesine sebep olması gerekiyordu ama piyasaya öyle yansımadı. Merkez bankası dolap çevirmezse şu an hükümet kazandığında hepsi alıp başını gidecek, çünkü herkes ekonomik bir panik halinde.
Bu imzalar neden toplanıyor, neden gidilip imza atılıyor? Beni aydınlatır mısınız? 🌷 ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz
İttifak olarak seçime giren adaylardan değil de tek parti olarak girenler için 100bin türkiye vatandaşının bu kişiyi aday olarak gösterdiğini beyan etmesi gerekiyor diye biliyorum. Yoksa babam da gider aday olur. Amaç girecek kişileri makul seviyeye kadar elemek. Görünüşe göre bu işin sonunda en fazla 5 aday kalacak. İkisi malum zaten diğerleri ince erbakan ve belki oğan. Oğan zor gibi görünüyor bana ama bilemem

Karşıdan ne kadar kötü gözüktüğünün farkında da değil. İktidara karşı durup ben de varım, ben de muhalifim dese tamam da muhalefetle rekabet etmek için bu kritik dönemde ortaya atılması 🙄 İyi niyetli görmüyorum, kişisel kavga peşinde sadece. Eski partisine meydan okuyor.
Gördükçe sinirlerim zıplıyor. Çay perisini gördüğüm zaman ne hissediyorsam onu hissetmeye başladım. Önceki seçimin acısını unutamadığımdan sanırım.

Kafatasçı zihniyet, sadece gündemi karıştırmak için konuşuyor. Af dileyeceklermiş, müslüman olacaklarmış. Cahiliye döneminde değiliz, başka mantıklı açıklamalar yapmalısın.
Pek çok türkiye vatandaşının hoşuna gitmese de dağa çıkanları indiremesek de dağa çıkışı engellemek için yapılabilecek çok şey bulunabilir. Artık doğuda eski ateşli pkk söylemleri yok aslında, demirtaş bunu çok farklı bir noktaya taşıyordu. Dağa çıkışın önünü kesme gücü ve becerisi yüksek olabilecek adamın önünü kasıtlı olarak kestiler. O dönem mitinglerde öcalanın adı anılmaz olmuştu. Halk arasında 'boşverin onu selo başkan candır' diyenlerin sayısı ciddi biçimde yüksekti. Şimdi çıkıp parti kursun hdpden çok çok fazla oy alır.

Af dileyeceklermiş, müslüman olacaklarmış. Cahiliye döneminde değiliz, başka mantıklı açıklamalar yapmalısın.

Ben Türk değilmişim, az önce öğrendim. İnsan da değilim galiba 🙄 Ne diyor ki bu adam bize kendi kendine? Vekil olacak bir de. Şeyh olur bundan en fazla.

20230323_180447.jpg

X