Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Ya bu kadar yüklenmeseydin.

Vermiş biri yine böyle bir dönemde herhalde. Kapıya gelip kahve mahve veriyorlardı bir ara. Kutuya kıyamam, atılır mı Bir tane de ibb kahve kutusu var.
Bir kaç ay önce CHP dağıtıyordu bir şeyler kapıya asmışlar işte, CHP yazıyor üstünde. Bi tane kınaya gittim, kız çarşaflıydı elinde poşet vardı. Dedim oo abla CHPlisin, ne falan dedi sonra baktı aaaaaaa dedi dikkat etmemişim yaa falano mesele gibi oldu senin ki de

Tek hedefleri iktidarı devirmek bile olsa alkışlarım

E yani, vatandaş halledecekmiş diyor arkadaş, hangi vatandaş, arkadaş nerde yaşıyor acaba
Yazdıklarına bakılırsa bazı şeyleri sorgulayıp pek araştırma yapmıyor, belli bir kaç iktidar yanlısı tv kanalı ve gazete dışında haber kaynakları ile ilgisi yok, sağdan soldan duyduğu şeyleri de buraya gerçekmiş gibi yazıyor.

Dolu yağmış ama kar gibi
Dolu fena, mermi gibi saldırıyor. Arabasını battaniyeye saranla dalga geçiyorlardı ama kolay mı bir araba almak? Mal canın yongasıdır. Saracak tabii. Delik deşik ediyor. Kar değil ki bu süzüle süzüle insin yumuşacık.

Bunlar gibi beynini kiraya verenler yaşamasa keşke.
Haklı bir öfke. Milletler hak ettiği gibi yönetilir. Sonra bakıyoruz, bunlar hak ediyor ama olan bize de oluyor. Oy kullanmasın diyemiyoruz, gitsin diyemiyoruz. Zayıf halkamız kadar güçlüyüz. Eğitelim diyoruz, ona da yok! Eğitime de karşı

Hayır bir de dindar iz diye geçiniyor ya bu asalaklar.Bir insanı Allah gibi görmek dinin neresinde var acaba?Okudukları kitabı da düzgün okuyamiyorlar demek ki.

Hayır bir de dindar iz diye geçiniyor ya bu asalaklar.Bir insanı Allah gibi görmek dinin neresinde var acaba?Okudukları kitabı da düzgün okuyamiyorlar demek ki.
Okumadıklarından emin olabilirsin. Arapça okumak sevap, Türkçesi sevap değil diye de öğretiliyor. Türkçe herhangi bir kitap okuduklarını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…