Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Diyanet yine bildiğimiz diyanet....Yazıklar olsun
"Anayasanın 136. maddesinde, 'Genel idare içinde yer alan Diyanet İşleri Başkanlığı, laiklik ilkesi doğrultusunda, bütün siyasî görüş ve düşünüşlerin dışında kalarak ve milletçe dayanışmayı ve bütünleşmeyi amaç edinerek, özel kanununda gösterilen görevleri yerine getirir.' hükmü yer almaktadır."

Okumadıklarından emin olabilirsin. Arapça okumak sevap, Türkçesi sevap değil diye de öğretiliyor. Türkçe herhangi bir kitap okuduklarını sanmıyorum.
Evet aynen öyle, kur'an meali okumayı pek önemsemezler, oysa bir dine inanıyorsan Yaratıcı'nın sana ne demek istediğini öğrenmek birinci görevin olmalı.

Yaşar kemali çok severim, arkadaşım hediye etmişti bu kitabı da, benim çok sevdiğim bir kitap oldu kendisi. Yaşar Kemal çok ince bir şekilde eleştiri yapmış hayvanlar üzerinden. İçindeki mesajlar çok anlamlı. Okumadıysanız tavsiye ederim.

Ya bu kadar yüklenmeseydin.
Yüklensem ne olur anlamıyorlar ki
Ama bu şartlar altında hiç rahat değilim. BBG

Eki Görüntüle 3219596
Bdvde gezeken bana da çıktı, 'görmedim'diyen dilimi eşek arısı soksun resim de çok kötü seyfi dursunoğlu tiplemesi gibi olmuş, iyice sinir bozuyor.

Dolu yağmış ama kar gibi
Allahım felaket felaket üstüne, zombiler de sokaklara inecek galiba yakında. Bir nesile bu kadar felaket çok fazla ya.

Kitap okumak insanın ufkunu açıyor, bakış açısını değiştiriyor, ama okuduğun kitaplar da çok önemli. Yani ne tür okuduğun çok kıymetli, çünkü okuduğun eser sana bir şey katmıyorsa hâlâ olduğun gibiysen pek faydası olmamıştır o kitabın sana. Ben bu yüzden her kitabın okunması gerektiğini düşünmüyorum, bazı kitaplar zaman kaybı kitap paylaşmışken söyleyeyim dedim

Hurmanın birçok cinsi vardır; bunların en değerlisi, özellikle Medine’nin Necid yönündeki Aliye bölgesinde yetişen ve hadislerde çokça sözü edilen “acve”dir. Hz. Peygamber (asm), cennet meyvesi diye nitelendirdiği acvenin zehirlenmeye (Tirmizî, Tıb 22), bir başka rivayette sabahları aç karnına yenilen yedi adet acvenin o gün zehirlenmeye ve sihre karşı şifa olduğunu söylemiştir. (Buhârî, Et’ıme 43, Tıb 52, 56; Müslim, Eşribe 155)

Manchaster Üniversitesi'nde Buhari ve diğer kaynaklarda bulunan, "7 adet hurma yiyen birine zehir ve sihir işlemez" hadisini kaynak göstererek fare zehiri içti. Hastanede tedavi altına alınan Raşid, kurtarılamadı.

Yeni bir haber değil ama ben yine de aklını kullanmaya üşenenleri uyarayım. Hristiyan - Müslüman münazarası böyle sonuçlanmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…