Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Favori anketçim ektedir 👇🏻

İstisnasız her gün anket yapıyor. İlk ankette demişti ki: "Kendi sayfalarında hep rte oranı düşük çıkıyor. Seçimden sonra buradaki sonucu çarpacağım yüzlerine." Her gün paylaştığı anketlerde hâlâ rte birinci olamadı. Azmi takdire şayan ama, o sonucu görene kadar açacak bu anketi.

Takip falan da etmiyorum ama son zamanlarda çok parçalıyor kendini ve hep karşımda. Kimdir nedir bilmem. Sinir bozucu bir hadsiz.

Atatütke hakaretten ceza almış birisi
Hüdapar ile terörü yanyana kullanmayın fakan diyor
Geçen uzun bir yazı yazmış.
En özgürlükçü parti akp diye.
Öyle biri işte

Barış Atay, Taylan Yıldız namı diğer İnternetçi Abi :KK53:
Bu ara yeliz ne alemde :KK53:
Şuraya 🤬 butonu istiyorum. İçime sığmıyor artık öfkem
Hepimşz öyleyiz artık öfkeler taştı kabardı.

Bazen diyorum ki burada küfüretmek serbest olsaydı

Devam, hâlâ istediği sonucu görmedi azimli sıçan.

Mermeri delermiş lafı.

Umudunuzu yitirmeyin lütfen gidecekler :KK36:
O katıldı bu katıldı lafları gözümü korkutuyor. 22 yıldır seçmenim, bunlara 1 oyum bile gitmedi ama hep iktidardalar. Artık şeriat çığlıkları atarak sahneye çıkıyorlar. Korkuyorum, gerçekten çok korkuyorum

O katıldı bu katıldı lafları gözümü korkutuyor. 22 yıldır seçmenim, bunlara 1 oyum bile gitmedi ama hep iktidardalar. Artık şeriat çığlıkları atarak sahneye çıkıyorlar. Korkuyorum, gerçekten çok korkuyorum
Her seçim bu şekilde açıklama yapıyor onlar zaten ilk değil. Çığlıkların sebebi de gidecek olmalarından, kalmaları için hiçbir sebep yok ama gitmeleri için sebep çok siz yeter ki olumsuz düşünmeyin

İran yoluna girmemize az kaldı.
Bu seçimde kazanacağız buna emin olalım hepimiz,son çığlıkları çırpınaşları çünkü.
Umudunuzu yitirmeyin lütfen gidecekler :KK36:
Kesinlikle muhalefete çok iş düşüyor seçim günü,belediye seç,mlerindeki gibi sandıkalrın başında nöbet tutacaklar asla bırakmayacaklar .
Son çırpınışları bunalrın emin ol..
İstedikleri kadar tepinsinler istedikleri sadece hayalden öteye gidemez,git yaşa orada desen gittmezler rotaları avrupa bunalrın.

X