Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Demek ki o hastane de sorunlu...Hastaneler her türlü felakete dayanıklı olması için yapılır normalde. Yağmur dan dolayı su basıyorsa bir sıkıntı vardır.
Su kendi seviyesinin altında bulunan her yere iğne deliğinden girer yine de girer. Hata yoktur demiyorum hatasız işleri yok zaten, daha doğrusu 'kuralına uygun' işleri yok ama dümdüz caddelerde diz boyu su var. Akrabalarım urfada, bana gelen videoları görsen inanamazsın, bu kadar yağmur çanakkaleye yağsa kesinlikle denizi taşırır, öyle bir felaket var

Su kendi seviyesinin altında bulunan her yere iğne deliğinden girer yine de girer. Hata yoktur demiyorum hatasız işleri yok zaten, daha doğrusu 'kuralına uygun' işleri yok ama dümdüz caddelerde diz boyu su var. Akrabalarım urfada, bana gelen videoları görsen inanamazsın, bu kadar yağmur çanakkaleye yağsa kesinlikle denizi taşırır, öyle bir felaket var
Dümdüz cadde de diz boyu suyun olmasının sebebi de altyapı sorunudur. Demek ki altyapı yeterli değil hepsinin çözümü var.

Ben Gaziantep te doğdum büyüdüm. Çocukluğumda en ufak yağmurda her yeri su basardı. Sonra Celal Doğan belediye başkanı seçildi ve ilk işi altyapıyı düzeltmek oldu. Bir daha su baskını falan yaşanmadı. Şuan da ne durumda bilmiyorum ama umarım Fatma Şahin de Celal Doğan kadar duyarlıdır ve altyapıya gereken özeni gösteriyordur.

Aynen lafı hiç dolamadan konuşuyor.

Özgür özel ahmet şık erkan baş
Bu siyasetçileri dinlerken takip ederken yorulmuyorum bana güven veriyorlar
Serra gibi
Özlem zengin mesela tesadüfen bile denk gelsem alternatifim yoksa bile başımı çeviriyorum o kadar rahatsız ediyor😅
Dahası varda neyse özlem de bırakayım

Özgür özel ahmet şık erkan baş
Bu siyasetçileri dinlerken takip ederken yorulmuyorum bana güven veriyorlar
Serra gibi
Özlem zengin mesela tesadüfen bile denk gelsem alternatifim yoksa bile başımı çeviriyorum o kadar rahatsız ediyor😅
Dahası varda neyse özlem de bırakayım
Özgür özeli bende çok beğenirim,var öyle bir kaç yane beğendiğim kişiler.

Bakın iğne deliği kadar yerden falan girmez. Bu iş bizim aklımızla olmuyor, bunları engellemek için bir çok şey yapılabilinir. Yani çok yağmış bu bir felaket dediğinizde sanki yapılacak bir şey yokmuş gibi yansıyor, ama öyle değil. Ben şu an Afad eğitimi alıyorum. Aklımca yine bir şey olursa elim kolum bağlı kalsın istemiyorum. Orada her şey yazıyor. Bu eğitimi keşke kendileri de alıp uygulasaydı. Çok basit bir şekilde selden korunaklı yerler nasıl olur nerelere yapılır. Yine Afad'ın raporu var. Nereler hangi doğal afetlerden etkilenecek. Mesela deprem için bir bir yazıyor. Mahallesine kadar, Maraş için raporu okudum. Bari hiç bir şey yapamıyorsunuz bina yapmaya meraklısınız oraya en iyi hastaneleri yapsaydınız. Buraya gelen depremzedelerle görüştüğümüzde, hastanelerde çocuğumun üstüne örtecek bir şey bulamadılar, böyle hastane nerdee dediler. Hastanede yetersizlikten ölen insanlar var ya. Yani buraya yapacağına yap oraya.
20 sene İstanbul'u yöneten adama neden çarşılarımızı su basıyor diyemediler, 2 senelik adama demedikleri kalmadı.
Daha o kadar şey söyleyebilirim ki deliriyorum resmen. Siz de lütfen yumuşatmayın. Her şeyi yaptık demeye meraklılar madem yapacaklar. Hiç bir şeylerini kabul etmiyorum.

Depreme hazırlıklı değiliz
sele hazırlıklı değiliz
yangına hazılıklı değiliz
göçüğe hazırlıklı değiliz
Peki neye hazırız
Biri bişey dediğinde içeri atmaya mı?

Depreme hazırlıklı değiliz
sele hazırlıklı değiliz
yangına hazılıklı değiliz
göçüğe hazırlıklı değiliz
Peki neye hazırız
Biri bişey dediğinde içeri atmaya mı?
Bir gece ansızın her yere gitmeye hazırız, gelenlere hazır değiliz sadece 😒

ha anladım. tip aday çıkarmayıp kimi destekleyecekmiş? ben yeni öğrendim de.
Millet ittifakını destekleyecek diye duydum. İlk turda bitsin istiyorlar. Hdp de milleti destekleyecekmiş. Sinan Oğan aday, İnce aday, Erkan Trükten aday, Hüseyin Baş da aday olur. Böyle 5-6 aday oldu. Duymadıklarımız vardır.

Millet ittifakını destekleyecek diye duydum. İlk turda bitsin istiyorlar. Hdp de milleti destekleyecekmiş. Sinan Oğan aday, İnce aday, Erkan Trükten aday, Hüseyin Baş da aday olur. Böyle 5-6 aday oldu. Duymadıklarımız vardır.
anladım teşekkürler ama ilk turda bitmesinin matematiksel olarak mümkün olmadığını da bilseler keşke

X