Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Biri bana açıklayabilir mi?
Tüm dış güçler neden Türkiye üzerine büyük oyun oynuyor?
Ciddi anlamda soruyorum. Belirli bir kesimin en büyük kozu bu.
Mesela teyzemlerin gün arkadaşları her gün toplantısında "Allah ülkemizi dış güçlerin şerrinden korusun." temalı dualar eder.
Kısır sofrasında "Türkiye Müslüman diye bitirmek istiyorlar. Kahrolsun Amerika, Kahrolsun İsrail." konulu kısa bir konuşma döner.
Yani neden?
Mesela Amerika neden en büyük rakiplerinden biri olan Çin'i veya bir Avrupa ülkesini değil de Türkiye'yi bitirmeye çalışıyor?
Yoksa Amerika'nın tek rakibi biziz de bir tek belirli kesimin mi haberi var bundan?
CHP'lilerden vs. saklanan bir sır mı bu?

Sorum troll değil, anlamak için ciddi soruyorum.

O güzel mutlu günler gelecek.

Ben en çok buna sinirlendim az önce.
Özet geçeyim: Türkşeker Hatay arsuz limonunu üreticiden 7 TL ye alıp Migrosa 11 TL ye satmış. Migros zararına satıyor destek olmak için.

Türkşeker %51vakıf %49 varlık fonu ile yönetiliyor. Varlık fonu başındaki kim acebaaağğ!

Dış güçler mi dıjjj güçler mi?

Şimdi bu sorunun cevabını Berat Albayrak zamanında verdi. uzaya 4 şeritli yol yapacağız desek inanacak kitleye sahibiz diye .. bu öyle bir kitleki ne istersen kitle adamlar depremi bile CHP ye yıkıp kentsel dönüşüme hayır dediniz dedi. Kendi ülkesinde tarımı bitirip savaştaki bir ülkenin bugday dağıtımında atabulucuk yaptı diye dünya lideri ilan edildi ..

Anadolu Rum diyarıdır. Türklere kapısı açıldı, iyi hoş oldu, İstanbul keza zarla zorla alındı ama bu coğrafya esasen bize ait değildi ve kendimizi iki arada bir derede Avrupa ile Orta Doğu arasına sıkıştırdık. Yerleştik ama mutlu olamadık hiç. Rahat bırakılacak bir konum değil Türkiye. İnsanları da Orta Asya kültürü ile Arap kültürü arasında sıkışınca mozaik denen o zenginlik iç karışıklığa müsait bir hal aldı. Mustafa Kemal'in kurtarabildiği bu topraklar, iç karışıklığa bakar işgal edilmek için. Kürtlerle hep sorunlar deşildi o yüzden. Sırada mülteciler var. Teyzelerin amcaların dini kimsenin umrunda değil. Konum meselesi.

Cumhur Ittifakının yeni ortağı HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun çocuk evliliğine ilişkin sözleri:

“Kime göre çocuk? Neye göre çocuk? Şimdi bazıları 20 yaşındadır ama hâlâ çocuktur, bazıları 15 yaşındadır ama olgundur."

Küçükten alır, elimizle yetiştiririz, itaat etmesi kolay olur da diyecekler yakında inşallah, hele bi bastıkları tahtaya güvensinler.

Küçükten alır, elimizle yetiştiririz, itaat etmesi kolay olur da diyecekler yakında inşallah, hele bi bastıkları tahtaya güvensinler.
O hukuk okurken kız 15, oğlan 16 yaşında evlenebiliyormuş aile rızasıyla, yasalmış. Aile rızası ile hâlâ evleniyor çocuklar. Olmamalı diyoruz işte. Neymiş zaten evlilik dışı birlikte oluyormuş bu yaştakiler. Bari zina olmasın demeye getiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…