Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Önemli olan seçimi kazanmak diyorlarmış. Umurlarında değil Atatürk'e, Türklüğe laf söylenmesi, özerklikten bahsedilmesi.
Yaklaşan hezimetten çok korkuyorlar. Ömürlerinin son yıllarında görmek isteyecekleri son şey bile değil koltuklarını kaptırmak. Bir de kendilerini bekleyen zorlu bir süreç olacak hukuki anlamda. Sarılamayacakları yılan yok artık.

Yaklaşan hezimetten çok korkuyorlar. Ömürlerinin son yıllarında görmek isteyecekleri son şey bile değil koltuklarını kaptırmak. Bir de kendilerini bekleyen zorlu bir süreç olacak hukuki anlamda. Sarılamayacakları yılan yok artık.
Kaç gündür kafamın içinde Tarkan ın Geççek şarkısı çalıyor

Şimdi şunu kabul etmemiz lazım iktidarda ki kişiler Türk ve Atatürk düşmanı her ne kadar bazen bunu açık açık kabul etmeseler de durum bu. Bu yüzden Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan fabrikaları satmak onlar için hakmış gibi görüyorlar. Bir savaş kazanmış ve savaş ganimetlerini satıp paylaşıyorlarmış gibi. Körü körüne savunuyor dediklerimiz de aynı bu zihniyetteler onlara göre biz değil onlar bu vatanın sahibi. Mülteciler bilerek ve isteyerek ülkeye alındı, ekonomi özellikle kötüleştirildi. Hepsinin temelinde Türk ve Atatürk düşmanlığı var....Aksi halde vatanını seven bir insan her ne ideolojiye sahip olursa olsun bu kötülüğü bilerek ve isteyerek bu ülkeye yapmazdı diye düşünüyorum...Gerçek yüzlerini göstermeye başlamışlar işte
Üye bahçeliyi kastetmişti. Ben de ona karşı yazmıştım bu sözümü. Partisinin adı milliyetçi hareket. Nasil kabul eder diye.
Akpye muhalifken şimdi her şeye sus pus oluyor. Keşke hayatının arkasında dursaydı. Değdi mi bütün bunlara?

Üye bahçeliyi kastetmişti. Ben de ona karşı yazmıştım bu sözümü. Partisinin adı milliyetçi hareket. Nasil kabul eder diye.
Akpye muhalifken şimdi her şeye sus pus oluyor. Keşke hayatının arkasında dursaydı. Değdi mi bütün bunlara?
Evet biliyorum neden yazdığınızı ben de birkaç sayfa önce yazdığım yazıya ekleme yaptım sadece...Gerçek yüzlerini göstermeye başlamışlar işte diye

Sinirlendikçe güldüren,güldürdükçe sinirlendiren. Kısır döngüye girdim.

Eklentiler

• Screenshot_20230311-193555_Twitter.jpg
    Screenshot_20230311-193555_Twitter.jpg
    241,9 KB · Görüntüleme: 39

Çok şanslılar. Seçmenlerini ikna etmek için çaba harcamaları gerekmiyor. Ciddi olmaları bile gerekmiyor. Seçmenle alay ederek de yapabiliyorlar bunu.

Ben artık üzülmüyorum.Oku araştır biat etme diye kendimizi paralıyoruz.

PKK ile akıl almaz sevişmeleri olanları savunanlar bugün "cumhur ittifakından başkasına oy vermem onlar töröröstlörlö öş börlöğö yöpöyör"diyor ya.

Gizledikleri aday cidden cok supriz oldu herkese😐😂
Beğenmediğiniz o aday geçen seferde kucumsediniz ! büyük şehirleri aldı.
Bugün halk tuvalet terliği'ne bile oy verecek durum'da.. bu seçim CHP kazanırsa bu onların iyi olduğunun değil akp nin kötü oldugu gösterecek
erken gülmeyin derim 😉

Yok valla delirmis yanimdan çok öfkeli yanım agır basıyor. Şu yeniden refah ve hüdapar denen oluşumların hadsiz istekleri dişlerimi sıktırıyor, yumruğumu sıktırıyor.
Viyana'da vs. çok oyu varmış Refah'ın. Cem Küçücük öyle diyor. Hayır Avrupa'da yaşayıp benim buradaki hayatıma karar verme hakkını kabul edemiyorum.

X