Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şimdi bir şey sorucam Tayyip adaylığını açıkladı ama YSK kabul etmedi henüz dimi

Kestirip atmamış yani. Erdoğan'a şeri hükümlere aykırı davrandığı için kızan; faizi, alkolü, aşıyı engellemediği için ateş püsküren radikal kesim ne yapacak ittifak olursa? Oy verirler mi yine Cumhur'a?

Yani zorlanarak da olsa verirler.

Birincisi çok sevdiğim birisi, saftır kalbinde kötülük yok.
İkincisi çok çeşit, yer yer antika insanlarla dolu kalabalik bir arkadaş çevrem varEki Görüntüle 3215970
Çeşit oluyor bana da, gözlem yapmayı seviyorum:) kk gibi
Çok severim geniş yelpazeyi.
Kendime benzettim seni burctaş :)

Ben akp kadın kollarından biriyle aynı evde yaşıyorum, annem azılı bir reisci. Ev ev gezen kadınlar var ya, işte onlardan 😂😂aynı zamanda Twitter'da para almayan trollerden.
Tahammül seviyem yüksek yani.
Suriyelilerin kesinlikle gitmesi gerektiğini düşünürüm ve elini kolunu sallaya sallaya artık savaş olmayan ülkesinde tatil yapıp dönme fikrine sinir olurum. Ama aynı zamanda Suriyeli çok kaliteli arkadaşlarım var. Geçenlerde biri on günlüğüne gitti, ailesi depremden etkilenmişti. Onun adına çok sevindim, moral bulur ailesi diye
Ya da yabancılara kiraya veriliyor diye arşa çıkan ev fiyatlarından nefret ederim, ama benim rusoglan geldiğinde ona kiralık ev bulacam diye emlakçı emlakçı gezerim 😂
Elin turistinin ülkemize bir milyoncu muamelesi yapmasından,benim gitmek için tonla belge ve para verdiğim ülkelerin elini kolunu sallayarak girmesinden nefret ederim. Ama her ay en az iki turist gezdiririm, hatta Faslı bir kız var,indirim buldukca online alışveriş yapar benim ev adresimi verir😂 geldiğinde alır .
Çevremde her kesimden insan var . İçinde bulunup da gözlem yapmayı seviyorum 😇
Ben de sana takılcam, sarılalım mı 😄

Şeriat gelsin deseydiniz direkt. Zor olmuştur böyle madde madde sıralamak. Screenshot_20230311-145343_Telegram.jpg

X