Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Çok saygısızsınız. Kemal Kılıçdaroğlu 'nu gönülden seven iki üye daha var. Kalite kokuyor her hallerinden. Biraz feyz alırsınız belki.
Sİzin gibi düşünmediğim için mi saygısızım
Ben kimseye saygısız demedim dikkat edin

Kaynaksız araştırmanız ve körü körüne tek bir okuduğunuza bağlanma bu kanıya vardırıyor evet
Benim akit şafak okumadığımı bilenler bilir
PArdon okurumda arada espri diye
Siz bilirsiniz sizin benim hakkında düşünceleriniz sizinle ilgilidir benimle değil

Iki kelime yazmayip anlamsiz emojiler koyduğunuz için saygısızsınız. Ayrıca ne haltı varmış incenin demeniz de saygısızlıktı.
Aaa pardon
Bence saygının ölçümü bu değil ama
Dediğim gibi bu sizinle ilgidir benimle değil
Kimseye saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum

Kemal bey hakkında bin tane şey yazıldı kimseye saygısız demek aklıma gelmedi ya

Kemal bey hakkında bin tane şey yazıldı kimseye saygısız demek aklıma gelmedi ya
Hangi mesajiniza saygisiz yazdigim belli. Çocuk degilseniz konuyu saptırmazsınız. Mağduriyet sevdiginiz bir konu anladığım kadariyla. Devam edin dilediginiz gibi.

Maalesef kendisi pek temiz değil... Masadan kalktığında sevinmiştim
Yaşımız yakın olduğu için yazıyorum o zamanlar gülen, hatipoğlu tarzı bir hocaydı cemaat ve fetöye kadar büyüten hükümetin temizliği diyelim yine de akşeneri savunmuyorum. Siyasette türlü kirli oyun gördüm.. Hiçbiri masum değil gözümde..

Benim akit şafak okumadığımı bilenler bilir
PArdon okurumda arada espri diye
Siz bilirsiniz sizin benim hakkında düşünceleriniz sizinle ilgilidir benimle değil
Yorumlarınızı onlar gibi yapmayın o zaman. En saçma kanı çünkü vardığınız sonuç

Tanıdığım en çok yönlü insansın yengeç. Özel bir ruhsun bence.

Bence tam çıldırmalık. Peygamber sabrı var dedikleri sen olmalısın

Yorumlarınızı onlar gibi yapmayın o zaman. En saçma kanı çünkü vardığınız sonuç
Emredersiniz
Nasıl isterseniz öyle yorumlarım bundan böyle
Siz yeterki benim hakkımda kötü düşünmeyin

Bunlardan habersiz değilsinizdir. Hepsi ayni. Benim öfkem de buna. Bu adamlara yolumuzu aydınlatacak, bizi perişanliktan kurtaracak övgüleri yapiliyor
Tabi ki değilim :) Sadece belki bilemeyenler vardır diye paylaştım çünkü burada Meral Akşener masadan ayrılınca helal olsun diyenler olmuştu. Benim paylaşımım tamamen bilgi amaçlı

Tabi ki değilim :) Sadece belki bilemeyenler vardır diye paylaştım çünkü burada Meral Akşener masadan ayrılınca helal olsun diyenler olmuştu. benim paylaşımım tamamen bilgi amaçlı
Bir bakanlık verilmesi uğruna halkın sevmediği adayı desteklememesine sevindim ben. Sonra geri döndü. Yüzü bin pişmandı. Niye gitti niye döndü kimse anlamadı. Siyaset çok garip bir iş. Sinir yumağı oluyor insan.

Değilim arkadaşım, kızgın değilim. Seçilmedi diye kimseye kızgın değilim. Muharrem İnce'ye de kızgın değilim seçilmedi diye. Ben memur olarak da sandık başkanı olarak da görev yaptım. Umarım bu sefer evimden izlerim, hiç talep etmedim bu görevleri. Adam kazanıyor, buna kızgınım. Layık olduğu şekilde yönetilen halka kızgınım sadece. Seçilene de seçilmeyene de değil, seçene kızgınım. Soğan ekmeğe şükreden sefillere kızgınım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…