Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yüreğim kaldırmıyor artık bunları.
Bir insan neden çocuğunu bu şiddet ve istismar yuvalarına gönderir ki? En büyük suçlu aileler. Sofrada bir tabak eksilsin diye yatlılılara gönderiyorlar. Alıyorlar el kadarken beyinlerini yıkamaya başlıyorlar, eğitim(!) verecekler diye korkudan altlarına yaptırıyorlar çocuklarımın. Kıyamam çok üzgünüm. Ne bu hırs, bir çocuğu bu kadar hırsla dövmek ancak bir caninin işi olabilir.

Ay benim gibi biri daha bence de okumanın yaşı olur mu hiç ya? Çok güzel şeyler başaracağım kendime çok güveniyorum, hayal kurdukça çok mutlu oluyorum çok teşekkür ederim. Sana da başarılar

Nice kadınları söndürüyorlar böyle böyle. Hiç merak etme. Kişi hangi yaşta ise o yaş tam okunacak yaştır mutlaka. :) Benim zamanında kızlarını okutmayan akrabalarım şimdi kızları çalışsın diye kıvranıyor. Niye ? Hayat bu her şey olabilir çünkü.

İçinizdeki ışık sönmesin hiç. Sizleri örnek veriyoruz kız çocuklarına.

O arkadaşta (!) karma eğitim var diye böyle düşündüğünü belirtmişti. Nasıl travma olduysa ben de hala hatırlıyorum yazdıklarını...
Yalnız oğlan çocukları da onun biricik kızını bekliyormuş üstüne atlamak için. Okulu ne sanıyorlarsa artık. Hayır kızı erkeği de yok bunun. Oğlu olsa da korksun, ne kızlar var Karma olmayan okullarda karşı cinse fazla ilgi ve merak ortaya çıkıyor, eğitim eksik kalıyor sosyal yönden.

Babam çok pişman, zamanında elalemi dinlediği için. En büyük desteğim ailem şu an zaten, babam da ben arkandayım diyor. Ne kadar kızgın olsam da desteği beni mutlu ediyor

Karma olmayan liselerin kapıları karşı cinsle dolar taşardı. Bıraksınlar ya...

İçinizdeki ışık sönmesin hiç. Sizleri örnek veriyoruz kız çocuklarına.
İnşallah. Çevremdeki tüm genç kızlara anlatıyorum, yılmayın, vazgeçmeyin diye. Zamanında okumayanları da açık liseye teşvik ediyorum, kız çocukları umudumuz

Ay nolacak cidden karma olunca, bazı insanlar okulu ne sanıyor ya? Valla öyle şeyler duyuyorum ki. Sanki okul değil de ne. Tövbe tövbe, işlerine baksınlar.

Kişinin karşı cinsi tanımasının en iyi yolu bence karma. Üniversitede yurtta kalan kız arkadaşlarım derdi bana kız kız buralarda ne olaylar dönüyor aklın almaz diye. Sınıfta kişinin karşı cinsi olunca ona göre davranmayı ve konuşmayı öğreniyor insan.

Babam çok pişman, zamanında elalemi dinlediği için. En büyük desteğim ailem şu an zaten, babam da ben arkandayım diyor. Ne kadar kızgın olsam da desteği beni mutlu ediyor
Çoook iyi. Benimde bahsettiğim akrabam amcamgildi. Ne vazife ise benim bile okuduğum şehire karışmaya çalışmışlardı. Annemle babam neşter gibi kesti dillerini. Şimdi kendi de pişman. Aynı babanız gibi kızına iş buluyor, açıktan okutturuyor. Buna da şükür ne diyelim. Eminim siz bu azimle çook iyi yerlere gelirsiniz.

Anne ve babanın ellerinden öperim
İnşallah öyle olur çok teşekkür ederim bu arada ben Jane belki hatırlamamışsındır nasılsın?

Ay nolacak cidden karma olunca, bazı insanlar okulu ne sanıyor ya? Valla öyle şeyler duyuyorum ki. Sanki okul değil de ne. Tövbe tövbe, işlerine baksınlar.
Bazı okullar zor evet ama okulla ilgili değil bu. Ailenin yetiştirmeyi beceremediği, temel değerleri veremediği çocuklar geliyor. E çocuktan başka herkes de onun okulda olmasını istiyor. Okul ne yapsın? Atsan atılmıyorlar, eğitsen öyle bir isteği yok. Yetiştir kızını oğlunu güzelce, eğitimin değerini anlat, saygılı, terbiyeli ve hedefi olan bir çocuk olması için ebeveynlik görevini yap, o da gitsin okusun güzel güzel. Tuhaf işler peşinde koşmasın.

Anne ve babanın ellerinden öperim
İnşallah öyle olur çok teşekkür ederim bu arada ben Jane belki hatırlamamışsındır nasılsın?
Kız seni yerim. Nick değişimi soy kütüğü ve soyad gibi anacım valla tanıyamadım seni. Anneme seslendim içeride gözlerinden öperim diyor bak senin için. İyiyim kuzum ya hayat telaşı içinde koşturup gidiyorum. Sen nasılsın , nasıl gidiyor hayatın ?

Ya yerim siziiii

Evet ya profile Jane mi yazsam çoğu kisi tanıyamıyor

Nasıl olayım toparlanıyoruz, yavaş yavaş. Bu aralar eve geçebilsek daha iyi olacağım ama eşim de korkuyorum diyor, eve de Bi hasarlı bi hasarsız diyorlar, kafayı yedirttiler bize, ama çok şükür iyiyim şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…