Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bak ben şikayet etme huyum olmadığını söyledim. Hakaret etmeye de devam edebilirsin. Umrumda değil açıkçası. Biliyorum ki bu da sen ve senin gibilerin tek becerisi. Zorlamamak lazım.
Sizin nezdinizde herkese yazayım, siyaset bölümü başta olmak üzere rica ediyorum hakaret küfür aşağılama vs site kurallarına uygun olmayan veya uygun olmadığını düşündüğünüz yorumları şikayet et butonuna basarak rapor ediniz.
Şikayet et butonunu kullanmak bir site kuralıdır:

• Kurallara aykırı bir durum görüldüğünde, başka kullanıcıların konuya müdahil olması üzücü sonuçlar doğurduğundan, doğru davranışın RAPOR tuşu ile yöneticilere bildirilmesi olduğunu hatırlatırız.

Allah belalarını versin bu yobazların çakma müslüanlar sizi şiddetle çocuklarımız eğitilmez .
Aile nasıl yollar böyle derneklere akıl mantık almıyor .
Karı koca cahil olup bunları terbiye olarak görenler var, diğer üyenin dediği gibi.
Allah diyen herkesin ahlaklı namuslu olduğunu düşünüp önüne ardına bakmadan gözü kapalı teslim edenler var.
Evin hanımının çocuklarının üzerinde söz hakkı olmadığı aileler var. Bu hepsindrn acı. Sen engel olmak istiyorsun ama gücün yetmiyor.

Ne umuyorlar ki? Bu çocuklar büyüdüklerinde ateist olacaklar. Ailesinin fikirlerinin tam tersi bir hayat yaşayacaklar.

Yazık değilmi bu çocuklara şimdi,kimlerin elinde büyüyüpte yetişkin birey olduklarında durumları ne olacak.
Sözde dineğitimi alsınlar diye yollanıyorlar,uğradıkları şiddette cabası maalesef.
Böyle ailelelerden nefret ediyorum artık .

Anne baba olarak din egitimi vermekte yetersiz misin? Al çocuğunu eğit. Bu insanlar kim ki bunlarin eline teslim ediyorsun? Eminim aramızda da vardır böyle ebeveynler.

sosyal medyayi aktif kullanan bireylerin oy orani bu yalniz pamuk fikrim benim de kk dansa muharrem ince den yana keske olsa

Bu çocuklar büyüdüklerinde ateist olacaklar. Ailesinin fikirlerinin tam tersi bir hayat yaşayacaklar.
Keşke öyle olsa. Hayatlara müdahale eden, nefret yüklü insanlar olacaklar ve ibadetlerini asla bırakmayacaklar. Sapkın düşünceli tecavüzcüler olmaları da imkanlar dahilinde.

Anne baba olarak din egitimi vermekte yetersiz misin? Al çocuğunu eğit. Bu insanlar kim ki bunlarin eline teslim ediyorsun? Eminim aramızda da vardır böyle ebeveynler.
Bir ara okula yollamak isteyen eğitimi evde vermek isteyen üye vardı .
Kendi ne biliyor ki çocuğuna eğitim verebilsin.

Keşke öyle olsa. Hayatlara müdahale eden, nefret yüklü insanlar olacaklar ve ibadetlerini asla bırakmayacaklar. Sapkın düşünceli tecavüzcüler olmaları da imkanlar dahilinde.
Bir kısmı olacak. Daha once twitterda boyle bir uye flood hazirlamisti. Ona destek veren onun yaşadıklarını yaşayan kullanıcılar vardı. Bu kadar ümitsiz karanlik olmak istemiyorum. Umarim belli bir yaşa geldiklerinde hayatlarina sahip çıkarlar.

Bir ara okula yollamak isteyen eğitimi evde vermek isteyen üye vardı .
Kendi ne biliyor ki çocuğuna eğitim verebilsin.
Hamileliğinde kız çocuğu olacağını öğrendiğinde kızını okula yollamamak için kocasından söz alan bir üyede vardı acaba ona ne oldu ?

Vay sığır... Kimdi?çok mu eski konu?
Konu baya eskiydi ben de üye değilken okumuştum konuyu. Maalesef ne nick hatırlıyorum ne başlık. Ama o çocuk için hala düşünürüm neler yaşıyor acaba diye ? Ana baba olacaklar daha doğmadan eğitim hakkını elinden almaya çalışıyorlardı. Baya tepki gelmişti tabi zorunlu , böyle bir hakkınız yok diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…