Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Var Pamuk,görmekle birlikte epey sövdüm. Birilerinin pisliğini tüm personele mâl etmek değil bu. Alımdan tut denetime kadar titizlikle yapılsa her şey. Polis de asker de iki gözümüz bizim.Ama ben bir vatandaş olarak utanıyorum. İşin birde bu boyutu var. Gerçekten onlar yerine ben utanıyorum.

Çok ciddi çalışmalar yapılmalı. Hangi hükümet başta olursa olsun maalesef benim gözümde enkaz bir ülke yönetimi devralınacak. Neyi tutsan elinde kalıyor.

Her güne öyle haberlerle öyle başlıklarla uyanıyoruz ki. Daha kötü ne olabilir dedikçe yok artık oluyoruz.

Yine de umutsuz olmayalım bakalım.Var bir hayalimiz

Ben umutluyum, saray rejimi tarih olacak

Okuya okuya geliyorum
82.sayfadayım
Hala başörtüsü mağduriyeti var
20 yıl geçti üzerinden.
Asıl mağdur bence diğer kesim.
Mülakatta torpili olmadığı için elenenler, atanamayanlar, üst düzey tanıdığı olmadığı için bir yerlere gelemeyenler ama mağdur olan Hatice teyze öyle mi?
Bi gıdım bile ilerlemediniz mi ya?
Hala mı?
Eğitim
Adalet
Ekonomi

Bunlar kimseye bir şey ifade etmiyorsa açlıktan sürünün o zaman.

Biri bana açım dediğinde eğer yakınımsa ve kime oy verdiğini biliyorsam artık içimden beter ol inşallah diyorum.

Kendisi istedi bunu çünkü.

Yani şu saatten sonra kim kimin baş örtüsüne karışabilir ki, şu saatten sonra kim benim örtümü başımdan çekebilir?

Sizin haberiniz yok sanırım.
Bu ilaç krizinin sebebi muhalefit ile bağlantılıymış.
İlk sayfalarda biri söyledi

ben kimseye oy vermeyeceğim oyum çok kıymetli

Yani şu saatten sonra kim kimin baş örtüsüne karışabilir ki, şu saatten sonra kim benim örtümü başımdan çekebilir?
Ve niye? diye eklemek istedim. Siyasi sembol bile olsa artık eskisi gibi değil zaman. Okullarda bile siyaset konuşabilir olduk. Yine de hükümet değiştiğinde örtüsünü çıkaran olursa onlara yasaklansın Yağmur nereye tarla oraya tarzı midemi bulandırıyor artık.

Aynen öyle bir şey daha söylemek istiyorum. Malum partiyi İslama bağlamak da bana itici ve saçma geliyor. Şu an bir kesim Müslümanın hâlâ onları savunması, sevmesi de beni çok şaşırtiyor. Yani anlamıyorum neden? Ben de Müslümanim tesettürüm de tam tesettür hatta, ama malum kisiyi günahım kadar sevmem. Ben artık su adamın İslama mal edilmesini istemiyorum, yaptığı her şeyi İslama bağlaması midemi bulandırıyor.

Twitter'da oradan yüklenmeye devam ediyorlar. Ellerinde başka hiçbir şey kalmadı. İman meselesi demekten öteye gidemiyorlar. Halbuki akıl ve vicdan meselesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…