Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bende aynı duyguları yaşıyorum umarım iktidar değişir ve bir daha bu ülke siyasal islamla yönetilmek istemez.

Umarım iktidar değişir ve ana muhalefet partisi TİP olur.
Hiç uçlarda yaşayan, komunizmi savunan, her eyleme en önde gidip dayak yiyen bir insan olmadım Ama g.te g.t diyen, küçük yaştaki cocukla evlenen serefsize şerefsiz tarikat şeyhi diyebilen, kimseye şirin görünme çabası olmadan rahatça derdini soyleyen tek parti (bence) TİP muhalefet olacaksa onlar gibi cesurlar olsun isterim.
Sırf bu yüzden büyük ihtimalle bunca zaman oy vermedigim, vermeyi de düşünmediğim, sempati duymadığım başak yıldız logosuna basacağım, pusulada gördüğümde

Milletvekilliği için TİP düşünüyorum ben 4 milletvekilleri var hepsi de canavar gibi, sayıları artsın ana muhalefet olsunlar istiyorum

Sizinde mi alanınız ekonomi?
Yeni bir ekonomi modeli sanırım bu.

Şuan çok pişmanım
Ama kim bilebilirdi böyle olacağını
Birdaha siyasal islam mı tövbe
Ha mecliste temsilcileri olsun birdaha başa gelmesinler ama

Ben bir kez bile vermedim
Oğluma gururla anlatacağım ileride
Annenin şu anki duruma zerre katkısı yok diyeceğim
Bu konuda içim o kadar rahat ki

Ben bir kez bile vermedim
Oğluma gururla anlatacağım ileride
Annenin şu anki duruma zerre katkısı yok diyeceğim
Bu konuda içim o kadar rahat ki
Maalesef bu konuda çok pişmanım
İlk dönemleriydi
Hani bu taraf gaztesin altan kardeşlerin desteklediği dönemler
Şuan kardeşler hapisteler
Neyseki hapiste değiliz çok şükür buda çok uzak bir ihtimal değil di

Pardon altan kardeşler tahliye olmuşlar
Geçmişte bu yapıyı destekleyen herkese kaxık attılar
Buna deniz baykalda dahil

Cumhurbaşkanı Erdoğan:

"Seçimlerden sonra herkese hak ettiği muameleyi yapacağız.".
Bir titreme geldi sanki dermişim ne yapacaklarmış acaba çok merak ettim .
Yeterki kürtaj olmasın bunlara göre..
Bende aynı duyguları yaşıyorum umarım iktidar değişir ve bir daha bu ülke siyasal islamla yönetilmek istemez.
Bende istemiyorum hk etmiyoruz böyle yönetilmeyi.

Bakarmı hiç,çocuk önemli nsıl büyürse büyüsün orun yok nasılsa.
Berbat bir çocukluk geçirmiş olmaktan daha kötüsü, başkalarına da aynısını reva görmektir. Ortalık yerde bir şekilde büyüdüler diye bunu normal sanıyorlar çok ilginç.

Berbat bir çocukluk geçirmiş olmaktan daha kötüsü, başkalarına da aynısını reva görmektir. Ortalık yerde bir şekilde büyüdüler diye bunu normal sanıyorlar çok ilginç.
Dediğim gibi çocuk önemli onlar için aç yada tok olması önemli değil,hele kürtaj oluşumuna ciddi alerjileri var.

Zaten iyi yetişmiş eğitimini iyi almış standartları yüksek nesil istemiyorlarki
Bağda bahçede reçber
Tekstilde ucuz işçi
İnşatta amele
madende iŞçi istiyorlar
En kötü şartlara kanaat eden
Ölse bile ağam paşam sağ olsun canım feda olsun diyen adam lazım onlara
Onların güvenliğini sağlıyacak düşünemeyen asker asker ailesi lazım onlara
Her yıkıma kader diyecek sorgulamayan insan lazım onlara
Ne yapsınlar iyi yetişmiş sorgulayan hesap soran adamı

Üye, Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin tamamini yazmamış. Davutoğlu için entelektüel bir kişiliktir demiş Kılıçdaroğlu. Ne olduklarını bilmiyoruz sanki. Genel başkan kendi çıkarları ugruna yalan yanlış güzelliyor. Sonra temiz kalpli oluyor, ağır bir sorumluluk yüklenmiş oluyor. Şu samimiyetsiz tavrı bile beni buz gibi soğuturdu. Ama anlayamadığım bir şekilde bizzat kendisi seviliyor.

Vatan sevgisiiii hımmm... Vatan sevgisini burdaki asker polis eşlerine bir sorsanıza siz?Edebiyatını siz yaparken cefasını kaybetme korkusunu ölümle nişanlı olmayı onlar çekti.

Habur desem size mesela. Şehit kelle oldu desem,Türküm demek faşizm oldu desem... Türk değil Türkiyeli demenin empozesi desem ne dersiniz merak ettim?

Milliyetçilikten vatan sevgisinden bayrak aşkından girmeyin konuya tavsiye etmem... barzani ile kol kola giren kimdi bakın bir... Unutmadım unutmayacağım unutturmayacağım... Mıh gibi kazınsın aklınıza babam bu mu diye şehit babasının mezarına giden çocuk. Çıkmasın aklınızdan hangi çürük siyasete kurban gittiği o 20'lik kuzuların. Cevap bekliyorum,düşüncelerinizi merak ettim.

Buyrun...

Genel başkan kendi çıkarları ugruna yalan yanlış güzelliyor.
Bu kısma katılmadığımı son kez söyleyeyim ki daha önce bunun politik bir tavır olduğunu söyledim. Birlikte bir amaca yürüdüğü insanları her fırsatta gömmesi dürüst gelirdi belki size ama hiçbir işe yaramayacak bir zevzeklik olurdu. Neden kavga etsin onlarla? Şimdi derdi onlar değil ki.

Sözleri tabii ki kendim yazmadım, kopyala yapıştır yaptım, entelektüel de dese vurgulamak istediğim nezaket değişmiyor.

Farklı görüşte olduğu ama iş birliği yapmak üzere yola çıktığı insanlara saldırmıyor diye yalancı olmaz. Akıllı insanlar yanında destek olarak bulunan kişilere hakaret etmez.

Hakaret etsin saldırsın demedim. Yolumuzu aydınlatacak, ülkenin perişanlığını bitirecek, entelektüel kişiliktir gibi yalan yanlış güzellemeler yapmasını samimi bulmadım dedim. -Varsa- kariyerlerini, eğitimlerini, başka başarılarını övsün. Hepimiz Temel'in yolumuzu aydınlatmayacağını biliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…