Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Ama yazık değil mi, eleştirmek çok ağır olmamış mı 🥹

biraz dinledim ilk 2 gün cadir yardimi yapamazdik cunku arama kurtarma ya oncelik verildi trafige engel olurduk 6 bin tirla gibi bisey soyledi ..

arama kurtarma diyor ya insan dinledikce sinir katsayilari yukseliyor🤦‍♀️

biraz dinledim ilk 2 gün cadir yardimi yapamazdik cunku arama kurtarma ya oncelik verildi trafige engel olurduk 6 bin tirla gibi bisey soyledi ..

arama kurtarma diyor ya insan dinledikce sinir katsayilari yukseliyor🤦‍♀️
O ilk iki gün neye öncelik verildiğini kimse anlatamayacak doğru dürüst. Ben de hiç anlamayacağım. Anlayamayacağım.

39DA2458-A9A4-4C4B-BB3F-E19371ABA130.jpeg

Tiktok videosu görmüştüm, sakallı bir herif çadırın önünde şov yapıyordu. İçeridekilere cüzdanından para verip Allah benden razı olsun falan diye böğürüp duruyordu. Gerçek değildir, kimse böyle bir saçmalık yapmaz herhalde, bu derece cehalet, görgüsüzlük çok fazla, sosyal medya maymunudur sadece diye de düşündüm ama... 😑

Tiktok videosu görmüştüm, sakallı bir herif çadırın önünde şov yapıyordu. İçeridekilere cüzdanından para verip Allah benden razı olsun falan diye böğürüp duruyordu. Gerçek değildir, kimse böyle bir saçmalık yapmaz herhalde, bu derece cehalet, görgüsüzlük çok fazla, sosyal medya maymunudur sadece diye de düşündüm ama... 😑
Maalesef o video da gerçek o adam bu tarz şeyleri hep yapıyormuş...Onu anlarım da bir ülkenin Cumhurbaşkanı bunu nasıl yapar :olamaz:

Maalesef o video da gerçek o adam bu tarz şeyleri hep yapıyormuş...Onu anlarım da bir ülkenin Cumhurbaşkanı bunu nasıl yapar :olamaz:
Utanç verici. Cehalet, görgüsüzlük toplumda yaygın hâle gelince makam sahipleri de o toplumdan çıkınca sonuç bu oluyor. Dönüp dolaşıp eğitime dayanıyor her mesele. Tencerenin kapağını değiştirmek işe yaramıyor, tabanını temizlemekten başka yol yok.

X