Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Deprem bölgesinde olup gerçekten canı yananın fikrinin değiştiğini düşünüyorum. 1 yıl bile geçse insanlar yaşadıklarını unutmayacaktır.
Ben de öyle düşünüyordum. Ama yine de kendini degistirmeyenler var. En çok bir üyeyi merak ediyorum. Acılar biraz dinsin soracağım.

Deprem bölgesinde olup gerçekten canı yananın fikrinin değiştiğini düşünüyorum. 1 yıl bile geçse insanlar yaşadıklarını unutmayacaktır.
Afad gönüllüleri bile isyan ediyor, gittik imza bekledik onay bekledik başlayamadık diye. Artık ne diyelim, günler geçti, insanlar gitmiş yardıma, insanlar iki büklüm, imza bekliyor orada.

Afad gönüllüleri bile isyan ediyor, gittik imza bekledik onay bekledik başlayamadık diye. Artık ne diyelim, günler geçti, insanlar gitmiş yardıma, insanlar iki büklüm, imza bekliyor orada.
Durum böyleyken birileri duvarlarinda Fransa arama kurtarma ekibinin deprem için "25 senedir arama kurtarma yapıyorum. Sürecin böyle güzel yönetildiği bir ülke görmedim" demesini, depremzede vatandaşa 'zorla' "buralarda devlet yok yardım yok" dedirttiklerini, demek istemeyen olursa tekmelediklerini yaziyorlar. Kürsü önündeki montsuz atkısız çocuklardan utanmadan.

Beni o çocukların montsuz olmasından daha çok rahatsız eden şey, onların yanında vefat sayılarını, yıkılan bina sayılarını açıklamaları oldu

KK da sanırım bu yazılanlar anladığım kadarıyla

Durum zaten çok açık, kimse susmuyor, sosyal medya var, tv akşama kadar istediğini anlatsın da o çocuklar nedir hakikaten! Bunu düşünmeden kürsüdekini dinleyebilen oldu mu acaba!

Ya bu belli kanallar enkazdan çıkan insanların ağzına mikrofonu sokuyor ve duygularımi soruyorlar siz şakamısınız arkadaşım bide hep bir ağızdan Allahu ekber demeleri var yemin ediiyorum ben o enkazdan çiksam öyle bağırsalar öldüm derim ödüm kopar gerçekten hiç mi birşey bilmiyorsunuz ya (inançlı bir insanım)

Kiyamam yavruma. Canim benim. Ben de bir paylaşım gördüm. Depremden etkilenen çocuklara lego, jenga, kepçe, kamyon, kürekli oyuncaklar, evli oyuncaklar hediye edilmemeliymiş. Bunlar hep travmalarini tetiklermiş. Çok ciddi bir desteğe ihtiyaçları var. Görevlendirilmiş psikologlarin çocuk gelisimcilerin deprem bölgesinde çalışmalarını isterdim. Gönüllülük esası da olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…