Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kiyamam yavruma. Canim benim. Ben de bir paylaşım gördüm. Depremden etkilenen çocuklara lego, jenga, kepçe, kamyon, kürekli oyuncaklar, evli oyuncaklar hediye edilmemeliymiş. Bunlar hep travmalarini tetiklermiş. Çok ciddi bir desteğe ihtiyaçları var. Görevlendirilmiş psikologlarin çocuk gelisimcilerin deprem bölgesinde çalışmalarını isterdim. Gönüllülük esası da olabilir.
Aynen o tarz devrilebilen, depremi hatırlatan oyuncaklar çok sakıncalı en güzeli aslında evcil hayvan sahiplenmeleri bence. Birde o deprem bölgesinde ki çocukların takım elbise giyip kamera karşına geçen siyasilerden uzak tutulmaları gerekiyor

Ya bu belli kanallar enkazdan çıkan insanların ağzına mikrofonu sokuyor ve duygularımi soruyorlar siz şakamısınız arkadaşım bide hep bir ağızdan Allahu ekber demeleri var yemin ediiyorum ben o enkazdan çiksam öyle bağırsalar öldüm derim ödüm kopar gerçekten hiç mi birşey bilmiyorsunuz ya (inançlı bir insanım)
Geçen bir psikolog Allahu Ekber demelerinin zararlarından bahsetmiş , çocuklar o kelimenin o günü animsattigi için ezan sesinden de korkacaklarini ve travma şeklinde hatirlayacaklarini ve tepkisel olarak zarar göreceklerini yazmıştı 😞

Aynen o tarz devrilebilen, depremi hatırlatan oyuncaklar çok sakıncalı en güzeli aslında evcil hayvan sahiplenmeleri bence. Birde o deprem bölgesinde ki çocukların takım elbise giyip kamera karşına geçen siyasilerden uzak tutulmaları gerekiyor
Evcil hayvan iyi gelebilir. Umarim terapi alma firsatlari da olur. Yalniz çocuklar değil tüm aile.

Geçen bir psikolog Allahu Ekber demelerinin zararlarından bahsetmiş , çocuklar o kelimenin o günü animsattigi için ezan sesinden de korkacaklarini ve travma şeklinde hatirlayacaklarini ve tepkisel olarak zarar göreceklerini yazmıştı 😞
Doğrudur. Ezan dışında duyduğum zaman bende rahatsız oluyorum. Aklıma Madımak otelinde yakılan insanlar geliyor

Psikologlar da going to go o vakit, geçmiş olsun cümleten.

Annem Fatma Şahin ( Gaziantep Belediye Başkanı ) i çok beğenir güzel çalışıyor derdi. Deprem sonrası her şey göz boyamaymış kızım soğukta dışarda donduk ne bir çorba ne bir çadır hiçbir şey yoktu yazıklar olsun diye sitem etti. Bu sabah kendisini ve Teyzemi havaalanından alıcam bir süre burda kalacaklar korkuları geçene kadar.

Annem Fatma Şahin ( Gaziantep Belediye Başkanı ) i çok beğenir güzel çalışıyor derdi. Deprem sonrası her şey göz boyamaymış kızım soğukta dışarda donduk ne bir çorba ne bir çadır hiçbir şey yoktu yazıklar olsun diye sitem etti. Bu sabah kendisini ve Teyzemi havaalanından alıcam bir süre burda kalacaklar korkuları geçene kadar.
Tüm raporlar ellerinde olduğu halde neden hazırlıksız yakalanmış gibi mukadderat hikayesi anlatıyorlar?

Tüm raporlar ellerinde olduğu halde neden hazırlıksız yakalanmış gibi mukadderat hikayesi anlatıyorlar?
Düşünsene sana ne desen inanan bir kitle var. Kader dersin inanır sorgulamaz, Almanya bizi kıskanıyor dersin inanır sorgulamaz, kriz yok dersin, ekonomi iyi dersin sorgulamaz... Düşününce mükemmel bir şey değil mi hiçbir şeyin sorumlusu sen değilsin. Muhalefette böyle bir kitle olsa şuan iktidar olmuştu zaten

Düşünsene sana ne desen inanan bir kitle var. Kader dersin inanır sorgulamaz, Almanya bizi kıskanıyor dersin inanır sorgulamaz, kriz yok dersin, ekonomi iyi dersin sorgulamaz... Düşününce mükemmel bir şey değil mi hiçbir şeyin sorumlusu sen değilsin. Muhalefette böyle bir kitle olsa şuan iktidar olmuştu zaten
Diyemiyorum bir türlü demek istediklerimi. Eğitim diyeyim susayım en iyisi. Güzellik azınlığa mahsustur, der Nietzsche. Çoğunluğun güzel olması için kaliteli eğitim.

Diyemiyorum bir türlü demek istediklerimi. Eğitim diyeyim susayım en iyisi. Güzellik azınlığa mahsustur, der Nietzsche. Çoğunluğun güzel olması için kaliteli eğitim.

Ya zaten tekbir neden getirilir kurban mı kesiyoruz savaşa mı gidiyoruz çok şükür de elhamdülillah de yani

O kitlenin anladığı dilden konuşursak bende derim ki bak deprem oldu Allah başımıza büyük bir felaket verdi bi düşünün neden verdi demek ki var bir sıkıntı 20 yıldır dimi

X