Sebepsiz İnterfitilite-İzmir Doktor Önerisi

Lotus22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
52
37
33
Merhaba,
33 yaş, 2 başarısız tüp bebek denememden sonra doktor değiştirmeyi düşünüyorum. Şuan Volkan Emirdar’da tedavi görüyorum, aslında güveniyorum da kendisine fakat sanki bir şey var ve eksik bakılıyor hissi doğdu artık.
5AA, 5BA, embriyo yapıştırıcı hiçbir şekilde tutunma olmuyor.
2 Hsg, 1 histeroskopi geçirdim. Rahim, tüpler, sperm, embriyolar, hormon değerlerim her şeyim çok yolunda.
Sebepsiz interfitilite için İzmir de önerebileceğiniz doktorlara ihtiyacım var.

Merhaba, ben tek tüp tıkanıklığı sebebiyle tüp bebek tedavisi gördüm, ilkinde de hamile kaldım çok şükür. İrenbe’de ümit inceboz’du doktorum. Kendisinin çok fazla hastası var, başarı oranı da yüksek hem kendisinin hem merkezin. Tavsiye ederim

Evet Ümit hanımı da çok duyuyorum. Aslında ilk rahim filmim İrenbe Alper Biler de çekilmişti.
Onu da değendirebilirim ama özellikle sebepsiz interfiliteyi detaylı değerlendirebilecek bir doktora ihtiyacım var sanırım çokkk teşekkür ederim..
Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin evladınızı

Bende de elle tutulur sebeb yok şuan. Sebepsiz yani. İlk denemem negatif oldu,muhtemelen embriyonik genetik kaynaklı. Ekim ayında ikinci deneme için görüşmelerime başlayacağım doktorumla biraz ara verdim mental olarak toparlanmak hazır hissetmek için. İrenbe de Alper BİLER de tedavi oluyorum bende. Memnunum kendisinden aklımda ona dair bir şüphe olmadı şükür. Tavsiye ederim genel olarak merkezden de memnunum ben. 1 senedir oradayım ters bireylerini hiç görmedim. Özel olarak istediğimde doktoruma soru sorup ulaşabiliyorum da. Soru sormak istersen eğer elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba, ben kesinlikle uzak durmanız gereken yeri söyleyeceğim. Orası da TAVMERGEN. Umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz.

Merhaba ben 12 yil sonra serife dikayak doktorumla evladima kavuştum instagrami var bakabilirsiniz.. işinin ehli ve o kadar sicak kanli ki kosulsuz güven veriyor Allah bin kere razi olsun ondan

Çok teşekkür ederim. Doktorumla görüştükten sonra bir kez daha onunla denemeye karar verdim.. umarım güzel sonuçlanır fakat Alper bey benim de ikinci alternatifim olacak sanırım.. umuyorum en kısa zamanda siz de sonucunuzu alırsınız

Merhaba ben 12 yil sonra serife dikayak doktorumla evladima kavuştum instagrami var bakabilirsiniz.. işinin ehli ve o kadar sicak kanli ki kosulsuz güven veriyor Allah bin kere razi olsun ondan
Duymamıştım hiç mutlaka inceleyeceğim Allah sağlıklı, mutlu ömür versin evladınıza size

Merhaba, ben kesinlikle uzak durmanız gereken yeri söyleyeceğim. Orası da TAVMERGEN. Umarım en kısa zamanda bebeğinize
Açıkçası sebebini bilmiyorum ama orayı hiç düşünmedim zaten, hissel heralde :)
Teşekkür ederim, Umarım en kısa zamanda ve en kolay yoldan siz de bebeğinize kavuşursunuz

Merhaba, benim arkadaşım Volkan Bey'le hamile kaldı birkaç denemeden sonra. Onunki de sebepsizdi. Umarım sizin de bu kez olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…