Sblue doğumgününde İzmir de sizlerle olmak istiyor

sblue

iyilik kumkuması
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.140
3
45
sevgili arkadaşlarım 28 aralık pazar benim doğumgünüm bu güzel günü benimle paylaşırsanız çok sevinirim.bunu kk izmir in aralık ayı buluşması olarak ta düşünebilirsiniz doğumgünü bahanesiyle güzel birgün olabileceğini düşündüm herkes normal buluşmalara nasıl davetli ise buda öyle olacak hediye ve benzeri birşey gerekmiyor dedim ya bu bahane hem buluşulsun hemde doğumgünüm hoş geçsin.bakın bir ay önceden haber veriyorum bahane istemem zaten ömrüm boyunca yılbaşı soğuk gibi bahanelerle düzenlediğim partilere kimsecikler gelmez gelemezdi senağlama (oooh duygu sömürümüde yaptıım) benden söylemesi hadi bakalım gelecekler listesi yapmaya başlayalım hihoyyyt
yer büyük ihtimal konak pier de bir mekan olur sanırım merkezi ortak bir nokta olduğu için öpüyorum hepinizii a.s.

eh gelelim bakalım. bu kadar duygu sömürüsüne dayanamam. ama dünkü buluşmamızda çok güzeldi. beni yaz güzelim. eşim git diye söylendi. eve kapanıyormuşum diye şikayetçide azıcık.

ben de çok isterim yanınızda olabilmeyi,benim küçük cimcimem ile yola koyulmayı göze alabilirsem ,orada olabilmeyi çok isterim sblue sevgiler...

ah canım allahtan birşey olmassa gelmemi tabi gelirim listeye ilk başak35.5 yazabilirsin benden önce oleyyyy dige bagırdı cadı

canım mavişim ,benide yaz ,kıayamam sana ben ,sen davet edersinde gelmemmi ben ,........

valla bir ay önceden söylüyorum günah benden gitti şuyum çıktı buyum oldu yok şimdiden ayarlayın işte o tarihte başka plan kabul etmeyin klava:

Ayy valla bişey dilesem olacaktııı.tam bende içimden bu buluşmaları söyleyeyimde pazara denk getirsinler diyordum.kısmetse bende gelmek istiyorum.belki beni çok net hatırlamazsın sblule ciğim bir kez fuarda göl gazinonusdaki toplantıda tanışmıştıkfisfisfis:uhm:neyse kısmet olurda gelirsem görüşürüz... :içelim:

canım benim orda olmayı çok isterim ama tarih bana uymuyor:çok üzgünüm: 24 ocakta izmirde olacağım allah nasip ederse, senin doğumgününü bir ay sonra ben gelince de kutlarız olmaz mıhihoyyytsositososito

[/COLOR]
canım benim orda olmayı çok isterim ama tarih bana uymuyor:çok üzgünüm: 24 ocakta izmirde olacağım allah nasip ederse, senin doğumgününü bir ay sonra ben gelince de kutlarız olmaz mıhihoyyytsositososito

aaa...sen nerdesin ki....

slm.lar buluşma haberini görünce sevindim ama tarihin pazara geldiğini görüncede sevincim kursağımda kaldı :çok üzgünüm: .hafta içi olsa olmazmı acaba ? ama tabi çoğunluk kabul ediyosa sorun diil bende yine bidahakini beklerim..şimdiden kutlarım doğumgününüzü sblue a.s.

Valla benim safram veya oğlum bir sorun çıkartmazsa gelirim. Hatta Güneş abla ile son buluşmada konuşmuştuk siz sigara içiyordunuz sanırım yılbaşı partisi yapalım diye. Hem o gün bu partiyi yapabiliriz hem de senin doğum günün kutlanır. Yer konusuna gelince ben canlı müzik olan bir yere gidelim demiştim Güneş ablada araştıralım demişti. Canlı müziğe ne dersiniz????

a.s.Sblueccim doğum günün şimdiden kutlu olsun.Doğum günü bahanesiyle toplanmayı ii düşünmüşsün.Şeniz Şimdilik ben uygunum ama o güne kadar ne olur bilemem. Yalnız cidden ara bir gün olsa daha çok kişi gelir ya da cumartesi olsa diyorum. Bir de önerim var. O gün gelecek olan arkadaşlar ufak çaplı bir hediye ile gelseler ve birbirimize versek hem yeni yıl hediyesi olur. Kabul ederseniz..Mekan olarak Konak Pier herkese uygun gibi duruyor.:teytey: :içelim:

Son düzenleme:
evet bende desibele katılıyorum gerçi dogum günün pazar ama cumartesi daha uygun olur bencede pazar günü eşler evde onları yanlız bırakmak pek hoşlarına gitmeyebilir.
birde canlı müzik önerisi var arkadaşımızın kulaga hoş geldi valla canlı müzik eh artık kadehte tokuştururuz degilmi kızlar :içelim:

topik sahibemizden ses yok ama bende bi fikir sunmak istiyorum..
canlı müzik ve eğlence diyenler için süper bi yer var fuar kapısının karşısında dekim otelde mikrop un kadınlar matinesi süper oluyor ..ilgilenenlere duyurulur ..

kız sen yokmusun neleride bilyorsun valla çok iyi olur ama sblue karar versin bakalım ne diyecek

kız sen yokmusun neleride bilyorsun valla çok iyi olur ama sblue karar versin bakalım ne diyecek

kız bilmemmi ne sndın sen beni yerimseniben valla süper olur ama sanırım oranın matinesi günlerin değişmediyse çarşamba güneleriydi fiatlarda uygun
karar alınsın bana uyar valla kurtlarım birikti dök beni diolar bana zaten kaydirigubbakcemile3

Burcum süpersin valla. Sosyete Burcum benim hehehe...Şeniz:içelim::lepi:

kızlar ben galiba dogumgünü partisine 2 kişi olarak gelicem çünki hamileyimmmmmmmmmmmmmmm
sblue pastandan 2 dilim yiyecegim kız sölim bikerem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…