Sblue doğumgününde İzmir de sizlerle olmak istiyor

Sbule ciğim kısmet olursa bende gelmeye çalılşacağım.Gün benim için şimdilik farketmez..Her iki gün de olabilir.öpüyorum görüşmek üzere...hihoyyyt

kızlar hadi ama sayımız çok az nerde bu izmirin hatunları böyle kızıyorum amaaa Çok üzgünüm çoook

Ben gelemiyorum. Çınar'da idrar yolu enfeksiyonu başladı. Ateşi yok Allah'a şükür ama onu bırakıp gelmek içime sinmez. Sana sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllar diliyorum.

xeno bebişine acil şifalar diliyorum cnm. teşekkürler iyi dileklerine .

selam sbluecim cumartesi olursa gelirim canım nrde saat kaçta görüşmek üzre öpüyorum seni çok

buluşma cumartesi saat birde konakpier has kahvede yine aynı yer oldu ama orda pasta vs bulmak daha kolay olur dedim inşallah tek kalmam orda. eski doğumgünlerimde son dk da gelemeyenler çok oluyordu

seninle tanışmayı çok istiyorum sibelcim pazar demişsin fakat ben yinede cumartesi gelebilmeni umuyorum cnm :1hug:

Sbluecim ben de tanışmak isterim cidden seninle. Cumartesi çok zor ama şansımı zorlayacağım. Bir de kimle geliyor hiç belli değil ya da ben mi göremedim? kaydirigubbakcemile

slm arkadaslar...yıne bır bulusma var hemmddeee dogum gunu kutlaması cok guzel ,sımdıden dogum gunun kutlu olsun canım (^_^) benımde gunler cok dolu bı ara olursa gelmeye calısırım .öptümmm hepınızı...

Ben gelemiyorum. Çınar'da idrar yolu enfeksiyonu başladı. Ateşi yok Allah'a şükür ama onu bırakıp gelmek içime sinmez. Sana sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllar diliyorum.
cok gecmıs olsun canım.ıdraryolları enfeksıyonu ben hep olurmusum kucukken .şimdide ayagı cıplak dolasıyım(kışın) hemen bobrekler baslar.acıl sıfalar.nerde varsa AMİN

Sbluecim ben de tanışmak isterim cidden seninle. Cumartesi çok zor ama şansımı zorlayacağım. Bir de kimle geliyor hiç belli değil ya da ben mi göremedim? kaydirigubbakcemile

evet liste yapmadım herkes meçhul konuşuyor çünkü senağlama :a015: başlarda gelirim diyenlerden sonra yorum yazanda olmamış valla çok moralim bozuk benim küstüüüüümmmmm

yer: konakpier haskahve
27 aralık cumartesi saat 13 00
dıptısınannesi
güneş55
başak35
desibel ?
xeno ?
deruş ?
yengeçburcu ?
denmur
dodidodi
march7
nazlı ?
yaptım bi liste ama kaydirigubbakcemile

cnm ben daha önceden fikrimi söylemiştim bana haftasonu uymuyor üzgünüm o yüzden yazmadım..
size iyieğlenceler nice senelere ..

sblue canım ben gelicem allahtan birşey olmassada fındıgı getiremiycem teyzesi grip olmuş okulda birde öksürüyor annenede kalıcak yada annene bizde kalıp bakıcak büyük ihtimal onu gösteriyor yarın görüşmek üzre öptüm tatlım

canım bende gelmek isterim çok istiyordum izmir buluşmalarına katılmayı cumartesi tepecikte sınava girecegim umarım yetişirim yani işten izinliyim ama saat 1,30 da gelebillirim sanırım yani listeye benide ekleyebilirsiniz

yer: konakpier haskahve
27 aralık cumartesi saat 13 00
dıptısınannesi
güneş55
başak35
desibel ?
xeno ?
deruş ?
yengeçburcu ?
denmur
dodidodi
march7
nazlı ?
yaptım bi liste ama kaydirigubbakcemile

Sbuleciğim ben geleceğimi yazdığım halde beni listeye almamışsın .Bende küstüm gelmeyeceğim. Sana mutlu yıllar dilerim canım..senağlamasenağlama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…