Sblue doğumgününde İzmir de sizlerle olmak istiyor

canım ben gelmeye can atıyordum. eşim bile gideceksin diyordu. fakat geçen gün bir ayaz yedim. şimdi yatak döşek yatıyorum. inşallah birdahaki sefere gelirim. bende hayal kırıklığı içindeyim. sana mutlu uzun yaşlar diliyorum. resimlerinizi bekliyorum. hepinize iyi eğlenceler diliyorum.

Sbuleciğim ben geleceğimi yazdığım halde beni listeye almamışsın .Bende küstüm gelmeyeceğim. Sana mutlu yıllar dilerim canım..senağlamasenağlama.

aşkolsun küsme valla liste dediin neki beklerim cnm

şansıma küseyim ben :çok üzgünüm: . kara kış da doğrsan böyle olur işte neyse sağlık olsun arkadaşlar ben çıkıyorum orada görüşürüz

canım benim beni de listeye almışsın ama zaten gelemiyeceğimi tahmin etmişsindir...hava çok berbat...
üstelik yol uzun...geldim farzet...nice nice mutlu yıllara...öptüm.

evet kızlar bugünkü buluşmamız malesef iki kişilik oldu sblue ve ben iki kişide olsa hoş bir gün geçirdik geleck olan arkadaşları çok bekledik ama canları sagolsun başka sefere inşllah
sevilim tekrar dogum günün kutlu olsun canım

Sbluecim özür diliyorum öncelikle.İzmir dışında olduğum için gelemedim. Havanın muhalefeti malum. Bir önerim var ama salı ya da çarşamba yeniden düzenlesek ve doğum gününü tekrar kutlasak ne dersin? Hafta sonu müsait olmayan arkadaşlar da gelebilir böylece... Nice yıllar diliyorum tüm sevdiklerinle...

evet kızlar bugünkü buluşmamız malesef iki kişilik oldu sblue ve ben iki kişide olsa hoş bir gün geçirdik geleck olan arkadaşları çok bekledik ama canları sagolsun başka sefere inşllah
sevilim tekrar dogum günün kutlu olsun canım

canım benim ben yazamadım elim varmadı malum benim için hayal kırıklığı oldu ama alıştım daha öncede söylediğim gibi doğumgünümü hiç kutlayamadım neyse zaten asıl günüm yarın. tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum .
sana elbetteki özel olarak teşekkür ediyorum kadriyeciğim beni çok mahcup ettin a.s. Şeniz a.s.

Sbluecim özür diliyorum öncelikle.İzmir dışında olduğum için gelemedim. Havanın muhalefeti malum. Bir önerim var ama salı ya da çarşamba yeniden düzenlesek ve doğum gününü tekrar kutlasak ne dersin? Hafta sonu müsait olmayan arkadaşlar da gelebilir böylece... Nice yıllar diliyorum tüm sevdiklerinle...

tekrarını falan yapacak durumda değilim sibelcim valla sizler başka birgün bir program yapın ben herzamanki gibi katılmaya çalışırım. insan böyle olunca ne çok sevenim varmış demeden edemiyor şuan olayın tazeliğiyle fazla sitemkar olabilirim kusuruma bakmayın . elbette herkesin kendine göre bahanesi vardır ben yazanlar haricinde de buradan çok iyi görüştüğüm başka kişilerin de ilgisiz kalmasından dolayıda kırgınım dao yüzden sitemkarım diyebilirim . son dk ya kadar herkes bana şaka yapıyor gelmeyeceğim deyip süpriz yapacaklar sanırım diye saf bir düşünceyede sahiptim :çok üzgünüm: neyse ama çok üstünde durmayayım değil mi öpüyorum herkesi a.s.

:roflol: dün amma da sitem etmişim ay çocuk gibi mıy mıy mıy çok güldüm kendime :roflol: alınan arkadaşlar varsa kusura bakmasın . hay allah aahh ben yok mu been :asigim:

doumgnyo1.jpg

Canım doğum gününü en içten dileklerimle tekrar kutlarım. Çınar'ın rahatsızlığından söz etmiştim sana daha önce. C.tesi günü de ultrasona gittik. Çok istedim ama oğlumu bırakamadım biliyorsun. Öpüyorum

Doğum günün kutlu olsun canım..Yanında olamadığım için özür dilerim..Affedebilecekmisin bilmiyorum ama ben sağlıklı huzurlu sevdiklerinle koca bir ömür diliyorum birtanem Sana...Şeniz

sbluecim canım ,benim,inan çok gelmeyi istedim, havanın soğukluğunu benim için için önemli değil, biliyorsun torun bakıyorum,, bakamam desen olmuyor,,inan çocukla gelmeyi çok düşündüm, taksiye atlar yine gelirdim,ama rahat edemezdim, çünki çok yaramaz,hiç durmuyor, inan gönlüm hep seninledi, ,kısmet diyelim ,
yeni yaşın kutlu olsun bir tanem, yuvanda bir ömür boyu, sağlıkla,nice doğum günleri ,dilerim tatlım, çok öpüyorum,iyi günler, sevgiler ,güzel gözlü kardeşimmm....

herkese tekrar teşekkür ediyorum geldi geçti işte herkesin elbette makul bir sebebi var . şimdiden herkese sağlıklı güzel bereketli bol şanslı yeni yıllar diliyorum a.s. a.s.

Arkadaşlar nerelerdesiniz yaww. Hiç kimse uğramaz oldu artık bu bölüme .Siyenin yeni düzeninide hiç sevmedim.Yeni mesajlar bölümünü kaldırmışlar .Ordan her konuda yeni yazılmış mesajları hemen görebiliyorduk ve okuyabiliyorduk .-tatlicadiarzu- Ben sevmedim açıkçası bu yeni düzenlemeyi.Sizce_???Hadi toplanın artık yaaaa.Yeni yıl hepimizin tüm isteklerini karşılasın dileklerimleee..:içelim:

merhabalar
ben yeni takılmaya başladım bu siteye yavaş yavaş anca keşfediyorum bu siteyi. delikafadulden Kaçırmışım buluşmayı. :tomato:Neyse burayı sık sık takip edeceğim demekki. Sblue geçmiş doğum günün kutlu olsun.hihoyyyt:dance:

Son düzenleme:
X