Sblue doğumgününde İzmir de sizlerle olmak istiyor

kızlar ben galiba dogumgünü partisine 2 kişi olarak gelicem çünki hamileyimmmmmmmmmmmmmmm
sblue pastandan 2 dilim yiyecegim kız sölim bikerem

hihoyyyt cnm benim gözünaydın
bak kutlama yapmak için bir sebebimiz daha oldu kaydirigubbakcemile2
sblue arkadaşımızdan ses yok ama artıkın senin hamişlini kutalamak için şart oldu parti yapmak hadi kıızlar hazır olun toplanıyoruz :lepi:

kızlar ben galiba dogumgünü partisine 2 kişi olarak gelicem çünki hamileyimmmmmmmmmmmmmmm
sblue pastandan 2 dilim yiyecegim kız sölim bikerem

Hayırlı olsun başak35:ecrin_bebek:. Çokk sevindim. Allah kucağına almak nasip etsin inşallah...:CüvCüv:

kız sblue neredesin anacım bak ben artık 36 olarak gelicem toplantıya bir ugra sayfana

kaydirigubbakcemile3kızlar sblue'dan haber var...pc si bozulmuş maalesef...telefon ettim meraktan bende ordan öğrendim...bayramdan sonra halledip gelir artıkın...kadiş ne mutlu sana..hayırlı uğurlu olsun tatlım..

kız sblue neredesin anacım bak ben artık 36 olarak gelicem toplantıya bir ugra sayfana

Hayırlı uğurlu olsun. Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. Çooookkk sorunlu hamilelik geçirdiğim için canım yandı aman ne olur kendini yorma. Çok sıcak su ile yıkanma..

canım neden sıcak suyla yıkanma dedin bende aksine sıcak suyla yıkanırım malum havalar sogudu birde gece banyo olayı oldugu için öyle ısınabiliyorum ama bir sakıncası varsa tabikide ılık su tercihim olur kızıma aralıkta hamile kalmıştım ama hiç dikkat etmedim heralde uyarın için sagol canım buluştşgşmuzda bol bol kaynatırız inşallah

Valla süper olur. Mikrobun eğlencesi de çok iyidir. Ben uyarım

kızlar msjlarınızı yeni okuyabildim pc bozuldu bayramda araya girince ancak halledebildim çook özür diliyorum a.s. önceliklede geçmiş bayramınızı kutlarım tek tek . diğer konuya gelincee canlı müzik olayı olur elbette süper olur hatta :dance: bakalım araştırayım. bende mikrobun programının güzel olduğunu duydum fakat o çarşamba olduğu için sorun yaşayabiliriz dğumgünüm pazar olduğu için günü değiştirmek istemiyorum pek ama cumarteside olur çok fark yok nasılsa gündüz canlı müzik yapan başka nereleri var bir bakayım sonra görüşürüüz

arkadaşlar dünden beri araştırıyorum ama sonuç alamadım müzik olayı hep akşam başlıyor sizlerde başka secenekler varsa lütfen söyleyin bu arada izmir hepitopu bukadar mı yani hadii katılım bekliyoruum :teytey:

sblue canım sımdıden nıce yıllar dılerım bı sorun cıkmazsa bu bulusmaya gelmeye calısırım malum baran rahatsız ama ınsallah gelmek ısterım.

slm arkadaşlar hala başka bir seçeneğimiz yokmu gerçekten . fisfisfis toplantıya az kaldı ama hala bir karar veremedik benimde kafam iyice karıştı CADIARZU

Çınar bu ara çok huysuz bende araştıramıyorum. Annem öğretmenler gününde arkadaşlarıyla İzmirna isimli bir yere yemeğe gitmişti. Fiyatları da çok uygunmuş. Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesinin üzerinde Gazi Kadınlar Sokağındaymış ve çok nezihmiş. Gündüz olduğu için sadece bir keman çalıyormuş.

sblue evet canım zaman azalıyor bir yer bulalım yani gün kesinleşti degilmi pazar günü

günde değişiklik yok başakcım evt artık sansımıza bi yer bulamazsak konak pierde bir cafe olur başta söyleddiğim gibi.sonraki buluşmada bakarız oynanacak bir yer artık napalım bu seferlik böyle olsun

sblue canikom bu buluşma pardon dogum günü cumartesiye çeksek olurmu bilmiyorum haber geldi pazar günü yaglarımız hazırlanmış bergamaya almaya gidecekmişiz üff ya birşeyde çıkmasa olmaz sanki gerçi benim içinde gün degişmez ama bir sorayım dedim hani çok heveslenmiştim valla

ya cumartesi yada pazar coğunluk karar versin gelmek isteyenler söyesin karar verilsin aslında sayımız biraz daha fazla olsa idi canlı müzik ayarlayabileceğim bikaç yer var fakat sayımız yeterli değil malesef

evet arkadaşlar gelmek isteyenler ve cumartesi olsun diyenler yazsın lütfen sayı ne kadar olacak belirliyelim

Benim için önemli değil. Daha önce de dediğim gibi Çınar bızırdamaz, benim de safram tutmazsa mutlaka gelirim..

pazar olursa gelebilirim arkadaşlar. Saat ve yer önemli değil... Sizi de özledim..:teytey:.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…