Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

sınav haziranda değilmi

sonra kan doğuncu veya gözcü olsan hayatın kurtulur valla

Hayır ilk aşama martta ikincisi hazirnda. Bu sınavlar için alt yapı lazım.
Ben meslek lisesi çıkışlıyım o alt yapıda bende yok en azından tıp kazanacak kadar yok.
Ve hayatın kurtulur dediğinizi anlamadım açıkcası ?:26:Kurtarılması gerken bir hayatım yok çok şükür.
Ben mesleğimden memnunum ve değiştirmeyide düşünmüyorum :KK61:

$4060284265.jpg

çok sıkıldım bu hayattan..,
atacam kendimi çekyattan :KK9::KK9::KK9:

Kimse sıkmadı tatlım , yalnızlık vurdu başıma bulunduğum şehirde hiç arkadaşım yok sap gibi kaldım annem de bugün biraz ağır konuştu dolmuşm patladım

anladım canım haklısın adamın yanında derdini sıkıntısını, sevincini paylaşabileceği 2-3 yakın arkadaşının olması lazım :KK31:
annenle neden bozuştunuz kuzum üzüldüm :26:
hem biz varız tatlım üzülmee :KK54::KK54::KK54:

anladım canım haklısın adamın yanında derdini sıkıntısını, sevincini paylaşabileceği 2-3 yakın arkadaşının olması lazım :KK31:
annenle neden bozuştunuz kuzum üzüldüm :26:
hem biz varız tatlım üzülmee :KK54::KK54::KK54:

Sağol canım benim :KK54:
Ben böyle değildim o yüzden zorlanıyorum çok sosyal bi kızdım , annemde çık gez dolaş kendini evle dükkan arasına kapatma diyo . Bazen yalnız çıkıyorum ama yalnızda kendimi tuhaf hissediyorum çok bunaldım artık

Sağol canım benim :KK54:
Ben böyle değildim o yüzden zorlanıyorum çok sosyal bi kızdım , annemde çık gez dolaş kendini evle dükkan arasına kapatma diyo . Bazen yalnız çıkıyorum ama yalnızda kendimi tuhaf hissediyorum çok bunaldım artık

yaa kuzucum ben biraz unutkanım sen hangi şehirde yaşıyodun :KK17: erkek arkadaşınla aynı yerde deilmisin beeraber gezin :KK31:
bende gezerken eşimden başka kimseyle gezmekten zevk alamıyorum yaa :KK19:
annede haklı, senin iyliğini düşünüyor

X