Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

[video=youtube_share;AD3udKSJnbI]http://youtu.be/AD3udKSJnbI[/video]

kızlar bu videoları bilmiyosanız baştan sona izleyin çok komikler.. :KK9:
yorumlarınızı bekliyorumm :KK9::KK9::KK9:

yaa kuzucum ben biraz unutkanım sen hangi şehirde yaşıyodun :KK17: erkek arkadaşınla aynı yerde deilmisin beeraber gezin :KK31:
bende gezerken eşimden başka kimseyle gezmekten zevk alamıyorum yaa :KK19:
annede haklı, senin iyliğini düşünüyor

Kapadokya :)
Canım aynı şehirlerdeyız ama o çalışıyo işi çok yoğun oluyo aramızda 45dakika kadar bi mesafe var haftada birgün izni var onuda sadece bana ayırıyo bende çok keyif akiyorum çok zevklidir bi şey alacaksam hemen ona sorarım alışverişimi onunla yaparım o olmasa zaten yerim kafayı :)

Leon :nazar:

paylaş bakalım:KK1:

aynen kuzucum bende en son çalışırken yapmıştım sanırım yazındı o da öh aylardır delicesine yapmıyorum çıkıyorum bi parça iki parça zevk vermiyo insana:KK1:

Evet benimde öyle sevdicek sağolsun her şeyim benim:KK31:Dostum sırdaşım aşkım abim kardeşim her şeyim o:26:

Onlar iyi ki var yeri geliyo babam oluyo yeri geliyo abim en yakın arkadaşım dostum oda olmasa yerim kafayı :KK53:

Kapadokya :)
Canım aynı şehirlerdeyız ama o çalışıyo işi çok yoğun oluyo aramızda 45dakika kadar bi mesafe var haftada birgün izni var onuda sadece bana ayırıyo bende çok keyif akiyorum çok zevklidir bi şey alacaksam hemen ona sorarım alışverişimi onunla yaparım o olmasa zaten yerim kafayı :)

enee kıs sen kapadokya'nın niresindensin ben ürgüptenimm dermişimm :KK9::KK9::KK9: dalgamı geçiyon hıı all sanaa :KK22::KK22:
ee bir nebzede olsa yine haftada 1 gününüzde tamammen birliktesiniz.. oda iyi üzülme.. :KK31:
biraz arkadaş edinmeye çalış yeni kişilerle tanış.. böle olmaz ki kuzucumm :KK19::KK19:

Onlar iyi ki var yeri geliyo babam oluyo yeri geliyo abim en yakın arkadaşım dostum oda olmasa yerim kafayı :KK53:

Aynen kuzucum :KK61: Ben az sonra çıkıcam canım ders çalışıcam biraz ondan sonra gelicem bi de elbüm mü yapsam diye düşünüyorum kk'da :KK61:

enee kıs sen kapadokya'nın niresindensin ben ürgüptenimm dermişimm :KK9::KK9::KK9: dalgamı geçiyon hıı all sanaa :KK22::KK22:
ee bir nebzede olsa yine haftada 1 gününüzde tamammen birliktesiniz.. oda iyi üzülme.. :KK31:
biraz arkadaş edinmeye çalış yeni kişilerle tanış.. böle olmaz ki kuzucumm :KK19::KK19:

Kiz hayallerimle oynama :KK57: o iyiki var kuzum zaten , kurs falan bi şeyler ayarlamaya çalışıyorum yoksa sıyırdım konuşmayı unuttum :KK53: şimdi çıkıyorum kuyucuklar öptüm hepinizi :KK54:

Kiz hayallerimle oynama :KK57: o iyiki var kuzum zaten , kurs falan bi şeyler ayarlamaya çalışıyorum yoksa sıyırdım konuşmayı unuttum :KK53: şimdi çıkıyorum kuyucuklar öptüm hepinizi :KK54:

kıs ben senin hayallerinle oynamiom kii oyuncağımla oynuyomm :KK55::KK55::KK55: :KK9:
tamam bebeğim hadi kendine ii bak, datlı rüyalar görüşürüzz öptm :KK54::KK54::KK54:

Sarduşum arkadaş listemiz temizledim geldim tanışmadığım yakın olmadığım şöyle muhabbetimin olmadığı herkesleri sildim :KK1:
Albüm yapmayı düşünüyorum da:KK1:

X