Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hoşbulduk nasılsın

neler yaptın bugun

iyiyim teşekkür ederim sen nasılsınn :)
napıyım tatlım bugun kuzenimi görmeye gittim bebek daha çok özlemiştim ama bir yandan da dondum onun haricinde evdeydim bütün gün
şimdide yarın sevgilime buluşacaĞIM da :KK17: saçlarımı ne yapsam diye düşünüyordum :26:
sen napıyosun bakalımm :)

iyiyim teşekkür ederim sen nasılsınn :)
napıyım tatlım bugun kuzenimi görmeye gittim bebek daha çok özlemiştim ama bir yandan da dondum onun haricinde evdeydim bütün gün
şimdide yarın sevgilime buluşacaĞIM da :KK17: saçlarımı ne yapsam diye düşünüyordum :26:
sen napıyosun bakalımm :)

hiç takılıyorum işte buralarda

saçların uzunsa güzel bir fön çek

natural bir makyaj falan süper olur

hiç takılıyorum işte buralarda

saçların uzunsa güzel bir fön çek

natural bir makyaj falan süper olur
keyfin iyi değil gibi birşey mi oldu :105:
uzun tatlım belimde ama bana düz saç fazla yakışmıyor daha çok düzleştirip maşa yapıyorum ama bilemedim şimdide
makyaj da pek sevmiyorum gözlerimin üzerine bir eyeliner bir allık bir ruj tamam dır :) :)

keyfin iyi değil gibi birşey mi oldu :105:
uzun tatlım belimde ama bana düz saç fazla yakışmıyor daha çok düzleştirip maşa yapıyorum ama bilemedim şimdide
makyaj da pek sevmiyorum gözlerimin üzerine bir eyeliner bir allık bir ruj tamam dır :) :)

hasretlik ne var ne yoksa alıyo götürüyor benden:KK53::KK53:

hasretlik ne var ne yoksa alıyo götürüyor benden:KK53::KK53:

bir yola çıkmısın artık :KK43: ben bu konuda sana çok kızmıştım biliyorsun daha önceleri.
oğlundan eşinden ailenden ayrı olmak çok zor
ama öyle bir cevap verdin ki oglumun geleceği için .. bunu aklına getir.
güçlü olmaya dayanmaya çalış onun sizin sayenizde çok güzel bir geleceği olacak inşallah .
biran önce kavuşursunuzda birdaha hiç ayrılmassınız inşallah sen çok güçlü bir kadınsın bu günlerde geçecek üzülme canım ne olur tamam mı sana gülmek yakışır :)
ben şimdi bir duş alacağım geri girerim burda olursan eğer konuşuruz şimdilik görüşürüz tatlımm :KK19:

Benimde yeğenim uzakta çok özlüyorum onu benim yanımda büyüdü 4yaşına kadar kendi çocuğum gibi öyle özlüyorum ki her yerde onun fotoğrafları başka bişey özlemek görememek

kesinlikle öyle

aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor

sende hoşgeldin neler yapıyorsun

oo çok güzel bir mesleğin var .. o zaman sağlık meslek lisesi çıkışlısın sanırım değil mi benim de hayalim hep sağlık üzerine olmuştu ama kısmet olmadı işte
Ünv. sınavında hangi bölümü sececeksin zaten hemşire değilmisin canım tam anlayamadım da :26:

Evet bende çok seviyorum bu mesleği :KK61: Zaten hemşireyim ama okumak güzel şey öyle değil mi :KK61:
Tıbbi laboratuvar olabilir yine sağlık üzerine bir bölüm seçmek var aklımda bakalım :KK61:

kesinlikle öyle

aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor

sende hoşgeldin neler yapıyorsun

Benimde öyle bana 2.annem diyo sıpam :)
Hoşbulduk canım akşamları bir ayrı sıkılıyorum vakit geçmiyo sen ne yapıyorsun :)

Evet bende çok seviyorum bu mesleği :KK61: Zaten hemşireyim ama okumak güzel şey öyle değil mi :KK61:
Tıbbi laboratuvar olabilir yine sağlık üzerine bir bölüm seçmek var aklımda bakalım :KK61:

mrb. kızlar neler kaynatıyorsunuzz :KK53::KK53::KK55::KK55::KK55:

X