Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

senin yazmaktan kastın konunun içine dan diye atlayıp kafana göre şeyler yazmak bu nasıl yazmaktır ? meraklı değilsen neden geldin o zaman ben bu insanları anlamıyorum bazen ya önce sen haddini bil bence .

senden öğrenecek değilim .edebi edepsizden öğrendiysem haddimi bilmeyi hadsizlerden öğrenirim. seni saçma yazılarınla başbaşa bırakıyorum .

Ben ne yaparım bilemiyorum tatlım , şimdiden bi heyecan bi telaş :) bu yaz çok istedik ama ailemden birini kaybettik sonra çok sorun oldu olmadı kısmet değilmis herşeyin bi zamanı var işte:)

aa öyle mi :26: çok üzüldüm tatlım kimi kaybettiniz başınız sagolsun doğru diyorsun herşeyin bir zamanı var herşeyin..
oo sen birde şimdiden böyle olduysan o günlerin yaklaştığını 1 ay kaldığını düşün birde kalpten gitmede ama deyim

sardunyam mısın sarmaşıkmısın o terbiyesiz lafını sana iade ediyorum. çok meraklı değilim senin topiğinde yazmaya hadi işine bak sen .

Kimin terbiyeden yoksun olduğu apaçık ortada canım, bak orda ne yazıyo kör müsün ? Şarkı sözü yaz , veya alakasız şeyler yazarak doldur o mesaj sayını demiyo. Hem tanisalim hem mesaj sayımızı dolduralım diyo. Üstelik esra seni 2kez uyardı ve sen hala devam ettin . Üslubunuzla edebiniz le hem mesaj sayınızı doldurup hem arkadaş edinebilirsiniz.

kimsin sen be .ekmeğim suyum senden mi geliyor. . sen benle muhatap olma. sen laf anlamıyorsun galiba deneme tahtası bölümü yerine yanlışlıkla buraya yazdım.silinse keşke yazdııklarım senin gibilerin çuval gibi ağzı kapansa . hala arkamdan yazıyor utanmadan yazma mademmmmmmmmmmmm. do you understand?

Çok yakın bi akrabami canım , yine aynı şekilde yakın bi akrabam çok rahatsız lütfen dualarınizi esirgemeyin bi şey olursa uzun süre toparlanamam hiç bi şeyde yapmam .

kör sensin canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. terbiyesiz de senin canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hahah çok komiksiniz
Galiba patlayacak birini arıyordunuz buyrun buyrun içinizi dökün , ama esra ya hakaret ederek değil !

sana cevap verip senin seviyene düşmeyeceğim

Herşey ortada esram ben haksızlığa gelemem hiç :)

kızlar boşverin uğraşmayın şununla, editörebildirin kipleyin sizde

Canım nasıl kibleyecegimi bilmiyorum ama cevap bile vermiycem .
Ne demişler cahille girme münakaşa ya çünkü dışardan bakanlar hanginizin cahil olduğunu anlamayabilir. .

haklısın canım evet
buarada msjı yazanın msjının altında böylebir işaret var ( ! )
o işareti tıklayıp nedenini yazıyosun öle işte bebeğimm

Canım nasıl kibleyecegimi bilmiyorum ama cevap bile vermiycem .
Ne demişler cahille girme münakaşa ya çünkü dışardan bakanlar hanginizin cahil olduğunu anlamayabilir. .

sen gene mi çuvalını açtın.. ben başka yere gittim hala uzatıyor.cahil sensin ki ya da ego tatmini yapıp burda bana hakaret ederek kendini bir b.k zannediyorsun. sen kimsin ağam paşam .asıl cahil sensin ki senin gibi cahillerle muhatap olup kaybediyorum.

bak bizim senin gibi ağzımız bozuk deil.. burasıda senin gibilerin gireceği bir yer'de deil..
lütfenn gidermisin artık..!!
off yaa kazen, mune neredesiniz ilk defa size işim düştü.. :26:

Ben mahalle karıları gibi konuşmayı beceremiyorum ya sizin gibi , ego tatmin etmeye çalışan sizsiniz konuşma şeklinizden de apaçık ortada !
Ben sizin gibilerle münakaşa edemiyorum çünkü benim aldığım aile terbiyesi, eğitim buna el vermiyo maalesef. Lütfen kendinize kendi seviyenizde birilerini bulun o şekilde tatmin olabilirsiniz ancak
Uzatmıyorum sizi de duymuyorum . .
Burdan size malzeme çıkmaz hadi başka topiclerde oyalanın !

belli belli. çok saygın bir yer belli .ne seviye sorma . cahillerle girdiğim her tartişmayı kaybetmişimdir. en baştan kimin laf söylediği belli oluyor. kesin lütfen sesinizi . sen arkamdan konuşursan gitmem . o çuvalı kapat .elin ağzı çuval ağzı değil ki kapatayım. ne yani senin dediklerine ağlayayım mı ?gereksiz yere gereksiz insanlar gereksiz zamanda canımı sıkamaz . buraya yumurtalıklarını konuşmaya mı yoksa bana laf söylemeye mi geldin ?demek ki id döneminde kalmışsın hala .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…